Brno - Ostrava 2:1, hosté vedli, soupeř dovršil obrat v závěru z penalty

Ostravští fotbalisté překvapili soupeře, v úvodním kole nového ročníku v Brně šli po půlhodině do vedení. Ale nadějný stav do půle neudrželi a v samém závěru inkasovali z penalty. Brno spasily závěrečné minuty obou poločasů.

J26a70n 95Š96i30ř17i51n19a 5825635

Dokud za tohle simulování nebudou hráči dostávat natvrdo stopky, tak se nic nezmění. V prvním případě 2 zápasy, při opakování během 3 let vždy dvojnásobek předchozího trestu za totéž. Jen je s podivem, že mnohem více penaltový zákrok na Šichora v jasné šanci zezadu Zavadilem se penalta nepískala + by musela následovat automaticky i červená karta pro Zavadila. Před prvním gólem Brna dostal Kouřil loktem do žeber, Kovařík opět nechtěl vidět.

J35a25n 74W34o67z30n56i45a30k 2767914441383

Nejenom, že Baník totálně zdecimovalovedení počínaje Peterou a Šafarčíkem konče, ale to, že se na likvidaci kdysiprestižního mužstva, které je odepsáno už na počátku soutěže, budou podepisovati rozhodčí, tak to jsem teda nečekal. Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím, že pokud rozhodčí pískne penaltu v rozmezí 85 až 90 minuty zanerozhodného stavu, tak se jedná, pokud nejde o zvlášť evidentní faulzabraňující jistému gólu, penaltu likvidační! Nemyslím si, že by hráči Baníkusi neuvědomovali tuto hrozbu, zejména pak k blížícímu se konci zápasu. Je rovněž jasné, že pokud se útočící hráč dostane do vápnas balonem u nohy a bránící hráč ho chce o balon připravit, tak zpravidlamusí jít s útočníkem vždy do kontaktu a balon mu odkopnout, což praktickyznamená, že jde nohou do balonu, který má u nohy útočník. Ten při tomto soubojina 100% teatrálně sebou ve vápně sekne, což se také stalo, a rozhodčí má třivolby, tj. buď na to nereaguje (ve většině případu korektní reakce, zejména pakke konci zápasu), pískne pentli, nebo dá padajícímu útočníkovi žlutou zasimulování.  V daném případě se stalo to, co se stalo. Za daných okolností by bylo lépe, kdyby se Baník ze Synot Ligyodhlásil. Bylo by to důstojnější než hrát roli obecného otloukánka a byl předmětem nemístných kritik ze strany rádo by "odborníků".

+1/−3
26.7.2015 16:47

J22a55r29o73s69l35a62v 96M38a61r81k69o 2430890192

TVL Wozniak boy, pentla byla jak vyšitá, navíc ani chacharskej ataman nepípnul nic do protivky. Ale fest perfekt je ta tvá hóčka "Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím..." Bravo.

+2/−3
27.7.2015 2:22

R76a79d43i12m 39B48e94n90i75c84e25k 8428933888524

No, hlavně ten zákrok, co udělal Foltýn, neudělá ani děcko v minižákách.

Z33d40e47n68ě50k 43D88o15h88n27a63l 4529870530914

Koukám, že se tu několik lidí vyjadřuje k penaltě. Viděli jste celý zápas nebo minutový sestřih? Baník byl totálně marný, ani ten bod si nezasloužil, od té minely Doležala jen zdržoval. U penalty "tam kontakt byl", ale byly tam ostřejší nepotrestané zákroky ve vápně na Zbrojovku, spíš jsem čekal, že foukne ty a ne tohle. Celý zápas sudím jaksi "nevyšel", přišlo mi to jako den opaků, hodně toho rozhodovali obráceně. Baník mohl být rád, že Zbrojovka včera nastoupila bez gólmana, a že dohrávali v deseti. Ten jejich Narh snad zahrál nohama někdy 70. minutě, jinak byl už od první půle zralý na červenou.

P29e79t11r 28B35í69l66e61k 1895220868826

Ruce natažené dopředu, prohnute záda a obě nohy u sebe..... za takový výkon si přece penaltu jednoznačně zaslouží ne? Proč  do toho rýpete?

;-D

+9/0
26.7.2015 7:26

M72i87r90o35s52l83a47v 22K62o30n90e45č86n24ý 2805890135347

Běžecký souboj ostravského Lučiče a brněnského Paška .... V sestavě žádného Lučiče nevidím.... 8-o??

0/−3
26.7.2015 6:13

J78a47n 62N64o81v60á18k 6907590778313

Kdybys byl pozorný divák, což nejsi, věděl bys, že to je momentka z březnového duelu v Brně.

Link: fotbal.idnes.cz

:-)

+4/−1
26.7.2015 8:29

M15i58r32o65s37l49a23v 49K62o35n92e44č35n58ý 2985880655417

Zápasy nějakého Brna skutečně nesleduji, nicméně by bylo myslím záhodno dávat aktuální fotky a ne archív...

+1/−5
26.7.2015 10:18

J21a88n 76N58o65v42á48k 6297170168393

Kecáš, do posledního kola jste se s Brnem a Ostravou prali o čtrnáctý flek.

M15i82c71h52a59l 48B88r54ň56á92k 6884264177418

No tak to bychom meli. Banik byl teda silene marnej. Pecku jsem na tech 150 metru nevidel, ale skoncit to melo tak 5:2.

+6/−5
25.7.2015 19:47

L17á19ď46a 73M68a75l44ý 5127376305855

Dalo se na to koukat? Nereju, opravdu se ptám. Jinak dobrý jméno :-)

+1/0
25.7.2015 20:10

P81a46v31e35l 18N65o56v46á91k 7111327679739

Pro mě to bylo lepší, než sem čekal. Ale tím neříkám, že to byl pěknej fotbal :-D Jinak za penaltu bych dával pokutu i hráči. Kontakt tam byl, ale ten pád byl hrozně přifilmovanej.

+8/0
25.7.2015 20:20

J10o84s79e45f 98H76a77n61y51á41š 2594419133

Za ten pád měla být namísto penalty žlutá karta!

+4/0
26.7.2015 17:58

T34o26m36á92š 13P54i50n65d77r11o66c28h 4484364420790

To byla penalta.....přesně taková, která se dá zapískat jen v naší lize.....Hnus!!!

A69n26t41o16n34i64n 50B10l82a81z51e21k 4168502147131

A navic 2 minuty pred koncem.....Takova typicka spartanska.

J21a59n 81Š92i90ř41i93n10a 5305685

Kouzelník Kovařík...Baník hrál sice příšerně, ale z vymyšlené penalty si prohrát nezasloužil. No, jsem zvědav na Dášu, očekávám adekvátní trest na jeden zápas, přece jen je Kovařík Peltův kůň.