Brno - Ostrava 2:1, hosté vedli, soupeř dovršil obrat v závěru z penalty

Ostravští fotbalisté překvapili soupeře, v úvodním kole nového ročníku v Brně šli po půlhodině do vedení. Ale nadějný stav do půle neudrželi a v samém závěru inkasovali z penalty. Brno spasily závěrečné minuty obou poločasů.

J35a60n 66Š47i15ř57i31n21a 5795815

Dokud za tohle simulování nebudou hráči dostávat natvrdo stopky, tak se nic nezmění. V prvním případě 2 zápasy, při opakování během 3 let vždy dvojnásobek předchozího trestu za totéž. Jen je s podivem, že mnohem více penaltový zákrok na Šichora v jasné šanci zezadu Zavadilem se penalta nepískala + by musela následovat automaticky i červená karta pro Zavadila. Před prvním gólem Brna dostal Kouřil loktem do žeber, Kovařík opět nechtěl vidět.

J91a68n 63W23o68z57n51i47a41k 2697104291243

Nejenom, že Baník totálně zdecimovalovedení počínaje Peterou a Šafarčíkem konče, ale to, že se na likvidaci kdysiprestižního mužstva, které je odepsáno už na počátku soutěže, budou podepisovati rozhodčí, tak to jsem teda nečekal. Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím, že pokud rozhodčí pískne penaltu v rozmezí 85 až 90 minuty zanerozhodného stavu, tak se jedná, pokud nejde o zvlášť evidentní faulzabraňující jistému gólu, penaltu likvidační! Nemyslím si, že by hráči Baníkusi neuvědomovali tuto hrozbu, zejména pak k blížícímu se konci zápasu. Je rovněž jasné, že pokud se útočící hráč dostane do vápnas balonem u nohy a bránící hráč ho chce o balon připravit, tak zpravidlamusí jít s útočníkem vždy do kontaktu a balon mu odkopnout, což praktickyznamená, že jde nohou do balonu, který má u nohy útočník. Ten při tomto soubojina 100% teatrálně sebou ve vápně sekne, což se také stalo, a rozhodčí má třivolby, tj. buď na to nereaguje (ve většině případu korektní reakce, zejména pakke konci zápasu), pískne pentli, nebo dá padajícímu útočníkovi žlutou zasimulování.  V daném případě se stalo to, co se stalo. Za daných okolností by bylo lépe, kdyby se Baník ze Synot Ligyodhlásil. Bylo by to důstojnější než hrát roli obecného otloukánka a byl předmětem nemístných kritik ze strany rádo by "odborníků".

+1/−3
26.7.2015 16:47

J48a61r31o38s49l12a89v 72M46a15r81k25o 2210240882

TVL Wozniak boy, pentla byla jak vyšitá, navíc ani chacharskej ataman nepípnul nic do protivky. Ale fest perfekt je ta tvá hóčka "Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím..." Bravo.

+2/−3
27.7.2015 2:22

R63a11d53i55m 81B60e23n87i66c96e20k 8338513858734

No, hlavně ten zákrok, co udělal Foltýn, neudělá ani děcko v minižákách.

Z57d42e61n82ě40k 26D54o46h63n34a73l 4639410380774

Koukám, že se tu několik lidí vyjadřuje k penaltě. Viděli jste celý zápas nebo minutový sestřih? Baník byl totálně marný, ani ten bod si nezasloužil, od té minely Doležala jen zdržoval. U penalty "tam kontakt byl", ale byly tam ostřejší nepotrestané zákroky ve vápně na Zbrojovku, spíš jsem čekal, že foukne ty a ne tohle. Celý zápas sudím jaksi "nevyšel", přišlo mi to jako den opaků, hodně toho rozhodovali obráceně. Baník mohl být rád, že Zbrojovka včera nastoupila bez gólmana, a že dohrávali v deseti. Ten jejich Narh snad zahrál nohama někdy 70. minutě, jinak byl už od první půle zralý na červenou.

P12e58t26r 66B49í77l41e75k 1865580828376

Ruce natažené dopředu, prohnute záda a obě nohy u sebe..... za takový výkon si přece penaltu jednoznačně zaslouží ne? Proč  do toho rýpete?

;-D

+9/0
26.7.2015 7:26

M62i12r59o76s48l56a36v 13K20o27n42e19č83n90ý 2285700725717

Běžecký souboj ostravského Lučiče a brněnského Paška .... V sestavě žádného Lučiče nevidím.... 8-o??

0/−3
26.7.2015 6:13

J67a86n 89N63o19v59á72k 6177430628503

Kdybys byl pozorný divák, což nejsi, věděl bys, že to je momentka z březnového duelu v Brně.

:-)

+4/−1
26.7.2015 8:29

M36i47r95o53s54l78a63v 77K22o78n73e87č49n92ý 2845260175827

Zápasy nějakého Brna skutečně nesleduji, nicméně by bylo myslím záhodno dávat aktuální fotky a ne archív...

+1/−5
26.7.2015 10:18

J58a59n 70N12o24v89á95k 6477980928983

Kecáš, do posledního kola jste se s Brnem a Ostravou prali o čtrnáctý flek.

M70i33c43h64a34l 83B12r78ň33á32k 6164574167798

No tak to bychom meli. Banik byl teda silene marnej. Pecku jsem na tech 150 metru nevidel, ale skoncit to melo tak 5:2.

+6/−5
25.7.2015 19:47

L70á77ď18a 47M60a24l86ý 5197156795525

Dalo se na to koukat? Nereju, opravdu se ptám. Jinak dobrý jméno :-)

+1/0
25.7.2015 20:10

P53a47v95e78l 52N32o94v95á97k 7371687659489

Pro mě to bylo lepší, než sem čekal. Ale tím neříkám, že to byl pěknej fotbal :-D Jinak za penaltu bych dával pokutu i hráči. Kontakt tam byl, ale ten pád byl hrozně přifilmovanej.

+8/0
25.7.2015 20:20

J17o37s70e82f 59H56a39n16y31á40š 2914239513

Za ten pád měla být namísto penalty žlutá karta!

+4/0
26.7.2015 17:58

T54o43m84á61š 61P27i62n22d79r46o16c10h 4804104200600

To byla penalta.....přesně taková, která se dá zapískat jen v naší lize.....Hnus!!!

A49n70t76o59n20i42n 14B41l86a30z79e11k 4318892177281

A navic 2 minuty pred koncem.....Takova typicka spartanska.

J36a31n 67Š89i86ř50i21n89a 5795615

Kouzelník Kovařík...Baník hrál sice příšerně, ale z vymyšlené penalty si prohrát nezasloužil. No, jsem zvědav na Dášu, očekávám adekvátní trest na jeden zápas, přece jen je Kovařík Peltův kůň.