Brno - Ostrava 2:1, hosté vedli, soupeř dovršil obrat v závěru z penalty

Ostravští fotbalisté překvapili soupeře, v úvodním kole nového ročníku v Brně šli po půlhodině do vedení. Ale nadějný stav do půle neudrželi a v samém závěru inkasovali z penalty. Brno spasily závěrečné minuty obou poločasů.

J18a35n 89Š49i21ř74i65n51a 5195815

Dokud za tohle simulování nebudou hráči dostávat natvrdo stopky, tak se nic nezmění. V prvním případě 2 zápasy, při opakování během 3 let vždy dvojnásobek předchozího trestu za totéž. Jen je s podivem, že mnohem více penaltový zákrok na Šichora v jasné šanci zezadu Zavadilem se penalta nepískala + by musela následovat automaticky i červená karta pro Zavadila. Před prvním gólem Brna dostal Kouřil loktem do žeber, Kovařík opět nechtěl vidět.

J11a46n 70W75o11z21n40i94a58k 2547124601673

Nejenom, že Baník totálně zdecimovalovedení počínaje Peterou a Šafarčíkem konče, ale to, že se na likvidaci kdysiprestižního mužstva, které je odepsáno už na počátku soutěže, budou podepisovati rozhodčí, tak to jsem teda nečekal. Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím, že pokud rozhodčí pískne penaltu v rozmezí 85 až 90 minuty zanerozhodného stavu, tak se jedná, pokud nejde o zvlášť evidentní faulzabraňující jistému gólu, penaltu likvidační! Nemyslím si, že by hráči Baníkusi neuvědomovali tuto hrozbu, zejména pak k blížícímu se konci zápasu. Je rovněž jasné, že pokud se útočící hráč dostane do vápnas balonem u nohy a bránící hráč ho chce o balon připravit, tak zpravidlamusí jít s útočníkem vždy do kontaktu a balon mu odkopnout, což praktickyznamená, že jde nohou do balonu, který má u nohy útočník. Ten při tomto soubojina 100% teatrálně sebou ve vápně sekne, což se také stalo, a rozhodčí má třivolby, tj. buď na to nereaguje (ve většině případu korektní reakce, zejména pakke konci zápasu), pískne pentli, nebo dá padajícímu útočníkovi žlutou zasimulování.  V daném případě se stalo to, co se stalo. Za daných okolností by bylo lépe, kdyby se Baník ze Synot Ligyodhlásil. Bylo by to důstojnější než hrát roli obecného otloukánka a byl předmětem nemístných kritik ze strany rádo by "odborníků".

+1/−3
26.7.2015 16:47

J88a79r46o57s45l32a73v 48M59a44r22k93o 2740380732

TVL Wozniak boy, pentla byla jak vyšitá, navíc ani chacharskej ataman nepípnul nic do protivky. Ale fest perfekt je ta tvá hóčka "Zápas jsem neviděl, ale naprosto jistěvím..." Bravo.

+2/−3
27.7.2015 2:22

R82a24d50i31m 69B16e19n38i94c74e17k 8698883818494

No, hlavně ten zákrok, co udělal Foltýn, neudělá ani děcko v minižákách.

Z81d65e21n44ě13k 80D89o61h78n51a51l 4819370620844

Koukám, že se tu několik lidí vyjadřuje k penaltě. Viděli jste celý zápas nebo minutový sestřih? Baník byl totálně marný, ani ten bod si nezasloužil, od té minely Doležala jen zdržoval. U penalty "tam kontakt byl", ale byly tam ostřejší nepotrestané zákroky ve vápně na Zbrojovku, spíš jsem čekal, že foukne ty a ne tohle. Celý zápas sudím jaksi "nevyšel", přišlo mi to jako den opaků, hodně toho rozhodovali obráceně. Baník mohl být rád, že Zbrojovka včera nastoupila bez gólmana, a že dohrávali v deseti. Ten jejich Narh snad zahrál nohama někdy 70. minutě, jinak byl už od první půle zralý na červenou.

P74e49t21r 24B16í87l56e74k 1615960158956

Ruce natažené dopředu, prohnute záda a obě nohy u sebe..... za takový výkon si přece penaltu jednoznačně zaslouží ne? Proč  do toho rýpete?

;-D

+9/0
26.7.2015 7:26

M63i84r54o32s53l42a92v 35K33o54n84e36č92n84ý 2605820945987

Běžecký souboj ostravského Lučiče a brněnského Paška .... V sestavě žádného Lučiče nevidím.... 8-o??

0/−3
26.7.2015 6:13

J88a81n 86N13o87v43á56k 6737910408463

Kdybys byl pozorný divák, což nejsi, věděl bys, že to je momentka z březnového duelu v Brně.

:-)

+4/−1
26.7.2015 8:29

M51i17r38o34s45l95a56v 51K67o78n46e37č58n16ý 2305630835317

Zápasy nějakého Brna skutečně nesleduji, nicméně by bylo myslím záhodno dávat aktuální fotky a ne archív...

+1/−5
26.7.2015 10:18

J30a36n 72N79o62v17á33k 6197600958213

Kecáš, do posledního kola jste se s Brnem a Ostravou prali o čtrnáctý flek.

M96i66c78h71a51l 70B13r72ň71á54k 6304114367458

No tak to bychom meli. Banik byl teda silene marnej. Pecku jsem na tech 150 metru nevidel, ale skoncit to melo tak 5:2.

+6/−5
25.7.2015 19:47

L59á40ď91a 97M94a73l69ý 5347836175815

Dalo se na to koukat? Nereju, opravdu se ptám. Jinak dobrý jméno :-)

+1/0
25.7.2015 20:10

P74a42v32e42l 52N41o64v78á80k 7621397419139

Pro mě to bylo lepší, než sem čekal. Ale tím neříkám, že to byl pěknej fotbal :-D Jinak za penaltu bych dával pokutu i hráči. Kontakt tam byl, ale ten pád byl hrozně přifilmovanej.

+8/0
25.7.2015 20:20

J38o79s59e24f 19H90a35n10y29á51š 2534989443

Za ten pád měla být namísto penalty žlutá karta!

+4/0
26.7.2015 17:58

T32o56m78á67š 71P81i70n89d76r38o79c40h 4294224650320

To byla penalta.....přesně taková, která se dá zapískat jen v naší lize.....Hnus!!!

A33n42t90o73n37i74n 18B73l43a71z36e23k 4228142807301

A navic 2 minuty pred koncem.....Takova typicka spartanska.

J50a29n 75Š75i13ř51i26n54a 5665605

Kouzelník Kovařík...Baník hrál sice příšerně, ale z vymyšlené penalty si prohrát nezasloužil. No, jsem zvědav na Dášu, očekávám adekvátní trest na jeden zápas, přece jen je Kovařík Peltův kůň.