O Zlatý pohár se utkají fotbalisté Mexika a Jamajky

Fotbalový šampionát Severní a Střední Ameriky zná finalisty. O zlatý pohár se utkají týmy Mexika a Jamajky. Mexičané v semifinále udolali v semifinále Panamu 2:1 v prodloužení, když se o obě jejich trefy postaral z penalty Guardado. Ta první přitom byla hodně sporná. Jamajčané vyhráli stejným poměrem v normální hrací době nad favorizovaným týmem USA.

M77i27c18h18a15l 59T10a72l98s40k56ý 7198888220208

Mexiko bude kopat 6 penalt a jamajka dosten 7 červených karet. Do poločasu.

0/0
24.7.2015 7:34

M74a89r74t64i11n 39C21a83j51t30h35a75m17l 3571288456940

USA-Jamajka byl ještě regulérní zápas. Jamajcane dvěma góly do poločasu behem kratke chvile pěkně zaskocily favorita a finále maj zasloužené.Ne náhodou vyhráli skupinu,asi jim hodně k tomuto úspěchu i pomohla sehranost z Copa America. Druhé utkání nad raném SEČ mě strašně zklamalo,nejen že Mexiko hrálo proti 10 ti,už ten zákrok ve vzduchu byl sporný, ale sehrát v závěru takovou frašku jak z vesnického fotbalu!?Moc bych to přál Jamajce celé vyhrát, Mexiko nedokázalo ve CF ani SF dát gól jinak než z penalty a to je smutné. Jestli jim to rozhodčí nevrací za OF MS tehdy sem prolínal Robena. Tenhle tým je ale stínem tamtoho. Na Gold cupu bylo letos plno lepších mužstev, jen za ně nehráli rozhodčí!!!

+1/0
23.7.2015 10:18

P37a69v49e45l 10B39o56č97e44k 5216855389654

Strašný , Mexicu jsem vždy fandil ale jak se dostalo do finale a , respektive jak ho tam dostali sudí  NEVER MORE , ostuda FIFY , ostuda fotbalu

+3/0
23.7.2015 9:53

M78i14c18h57a86l 68H33u18s11e47k 9654423660864

proč FIFY? Kdyby byl takový zářez na EURU je to ostuda UEFY nebo FIFY?;)

+1/0
23.7.2015 9:57

P79a83v91e24l 80B94o60č80e29k 5726735739594

Protože FIFA tam deleguje rozhodčí a protože se to hraje v USA , kde na finale Jamajka Panama by moc lidí nepřišlo a tak Mexikáni žijící v USA si tam určitě dojdou

+1/0
23.7.2015 10:02

K27r65y65š28t35o55f 84H50l30a67v58á69č 9582229858362

a hlavně FIFA takhle řídí fotbal už min.dvacet let, pod Blatterem, aby rozhodčí zařídili výsledek, když je potřeba, hlavně žádné video nebo nějaké opravné prostředky, to by hrozně "zdržovalo hru"