Messi s reprezentací prohrál další finále, zlato bere domácí Chile

Bez devíti dnů přesně po roce argentinští fotbalisté opět prohráli finále šampionátu. V boji o triumf na mistrovství Jižní Ameriky po urputném, vyčerpávajícím a napínavém boji podlehli domácí Chile v penaltovém rozstřelu 1:4. V normální hrací době ani v prodloužení gól nepadl.

M58i52l37a44n 33D53r95a72g49o30u98n 7886899296

ten zápas měli vidět naši fotbalisti, aby viděli jak se má hrát fotbal,a ne kopaná,jako u nás,

0/0
5.7.2015 19:14

M54i81l58a68n 36K30r22u65p61i70c16a 9890504727542

Moje teorie o penaltách. Pokud golman hópne k tyči, má 33 % šanci, že vystihne směr./ 33% druhá strana, 33% střed/ Z těch 33% kdy vystihne stranu, má tak třetinovou šanci, že balon chytí.To je 11 %.Zbylé 2 třetiny je razantní střela k tyči nebo do vinglu, kdy nema nárok.

Pokud zůstane stát uprostřed, má 33% šanci, že penaltu chytí, zvlášť, když to ted hodně hráčů pere pod břevno nebo zkouší obloučky.

0/−2
5.7.2015 13:39

D70a85n98i49e18l 22M75u47n76z57a54r 1719828892286

uz jsi nekdy stal mezi tycema? 50% ze jo, a 50% ze ne….

0/−1
5.7.2015 15:41

J17a63k89u98b 10Z43e42m43a29n 0

já myslím, že 5 procent ano a 95 procent, že ne.

0/−1
5.7.2015 18:56

M70i96l91o90š 65F38i43a12l32a 2280781447102

Oslava fotbalu. Je úžasný vidět, že jsou taky hráči, od kterých se neodráží balón jako od zdi a dokážou si ho zpracovat na jeden dotek. Chile bylo celý zápas lepší. Mesiho na rozehrávce dokázalo na rozdíl od Paraguaye eliminovat. Sánchéz je fantastickej fotbalista a dokáže strhnout okolo sebe všechny spoluhráče k nekutečnýmu výkonu. Jenom chyběly góly, kdyby to bylo 2:2, bylo by to lepší. Navíc mě překvapil rozhodčí, kterej jednomu ani druhýmu nežral pády a na zápas takových dvou týmů bylo málo simulování.

+1/0
5.7.2015 11:54

M49a80r17t78i43n 80Z21í81t58e38k 5751422631516

Souhlas, jenom bych netvrdil, že Chile bylo celej zápas lepší. Byly úseky, kdy vládla Argentina. Jinak poměrně zajímavé finále, jenom jsem nepochopil, že do hry nezasáhnul Tevez.

0/0
5.7.2015 12:08

M98i50l71o20š 37F51i79a78l21a 2290831807482

O tom Tevezovi píšete všichni. Já si nejsem tak jist, že je tak dobrej. Co vlastně dokázal kdy rozhodnout. Argentině fandím už od malička, což je už strašně dlouho a zažil jsem u ní v útoku spoustu hvězd, ale zrovna Tevez mi tak nepřijde.

0/−1
5.7.2015 12:12

M23a51r49t64i20n 83Z16í24t19e90k 5311982611316

Spíš jsem to myslel tak, že měl do hry zasáhnout místo Higuaina. Tevez je oproti němu daleko větší zabiják, jako žolík více ideální.

M30a70r68t87i93n 62C42a97j39t19h73a64m58l 3571368886590

Penaltový rozstrel s Kolumbii! Emotikon neumím a hledat nebudu,ted by ale byl na místě

0/0
5.7.2015 12:26

M50a20r75t30i42n 65C53a13j35t78h61a78m89l 3881568696900

To sou fakt křtění ti fanoušci!!! To nemá obdoby,vším je jen vina absence Di Marii a papalasove co brání hrát Tevezovi!Tak stě tam měli dat padesatnika Crespa!Na exhibici byl šedivý jak Ravanelli!Jak ten asi vypadá,když sem viděl Brehmeho kata celku Argentiny 90 moc sem mu to skodolibe přál, ještě toho zmtka Guida

0/0
5.7.2015 11:47

P53e49t13r 36H46a28l33í16k 3137922603989

pak ze buh existuje. Chile mela byt vyrazena. Provokaci Jara postoupili. Museli si podvodem nechat vyloucit soupere aby vyhrali.

+1/−4
5.7.2015 10:56

J54a59r54o11m19í96r 73P71r86o14c25h84á68z83k80a 7291483297274

Strašná škoda,opravdu moc jsme to Argentině přál akor po loňském roce a zvlášť Messimu.Škoda.

J52o36s34e11f 33B87u78d58ě94j28o97v48i34c28k67ý 2620465131679

Ten zápas bych předepsal jako "povinnou četbu" pro všechny hráče a fanoušky fotbalu.

Tak, jako hrál tým Chile, tak se má hrát každý zápas. A Alexis Sanchez není možná až nejlepší střelec, ale strhnout své spoluhráče k dobrému fotbalu určitě umí.

+4/0
5.7.2015 10:04

M82a75r64t41i82n 76C15a54j94t32h26a75m61l 3511658416410

Ale oni tak hrajou sou to motorovi myši!Titul ve správných rukou,ty penalty pro Messiho by byly ne zaslouženě,at si to někdy uhraje na hristi.A myslím že sou v jejich svazu nake půtky. Nestavět Carlose?To je jak kdyby za CR neměl chytat tankista- nebo mu už budu říkat Péťa? Uvidíme jak anglická Comunity Shields dopadne

+1/0

P58e79t94r 60M50ü67l10l49e72r 9438242375

Byl to výborný zápas, jen tomu chyběli goly....penalty jsou jen o štěstí a lepších nervech.....

0/0
5.7.2015 10:03

M55a21r20t91i67n 78C83a86j93t51h33a27m43l 3821368776520

Dovolim si opět porovnat!Velkého Diega po stránce fotbalové, jako člověka ho nemusím, ale ze slavných hráčů minulosti bych mu tak na roveň stavil snad ještě Zizu Zinedina,Lionela bohužel nelze!Ze dal třeba víc gólů za narodak není argument! Nedávno sem koukal na exhibici Expo kde hrál Heřman Crespo.Toho by včera potřebovali. Koncový hráč! To byla taková komedie v ty 92 minutě!Komentátoři všech stanic kroutili hlavou- Španělé, Rusové,Anglani

+1/−1
5.7.2015 7:12

J45o96s68e85f 35B13u66d18ě16j42o17v64i91c19k43ý 2890265491219

Jenže Diego byl cikán. Byl to cikán zejména i chováním. Dal branku rukou, dva roky to popíral a pak řekl, že byla "Boží".

I kdyby byl nejlepší fotbalista v galaxii, já ho rád neměl a nikdy ho neuznám.

+2/−2
5.7.2015 10:38

M16a82r93t72i81n 54C47a17j55t77h26a66m41l 3311958376450

Fotbalista v galaxii byl! Já neříkám ze je dobrej člověk, oddelujte. Ted ale po případě Nadala v tenisu premitam jak tady asi pomáhaly drogy,které se markantne prokázaly! Možná můžou ovlivnit ještě víc než v tenise a jakém Nadal buh

+1/0
5.7.2015 11:00

J55o51s29e17f 52B83u60d46ě75j32o12v41i89c36k26ý 2430245711689

Samozřejmě, že každý máme svůj vlastní názor, od toho diskuse jsou. A ty názory ovlivňuje sympatie k lidem.

Ale třeba Maradona taky uměl vypustit zápas, stejně jako Messi.

0/0
5.7.2015 11:10

M51a34r85t41i87n 95C21a40j89t75h75a43m94l 3811968446740

Proč nejde vrátit čas když byl na vrcholu tak mi bylo 10!Kopni si ještě omlazenej Diego v éře Lionela!!

0/0
5.7.2015 11:49

J29o14s62e97f 42B36u15d31ě44j74o64v50i10c32k27ý 2580375841219

Bojím se, že by to v nynějším fotbale už hvězda nebyla.

0/0
5.7.2015 12:01

M68i20c41h21a41l 53T70o70m10á88n16e59k 9917919506

Maradona asi ne, ale Zidane verim ze ano, byl by to proste jeste lepsi Xavi a Iniesta dohromady

J52a57n 83H67a95ž85m74u63k87a 6913316535

Přesně jak jsem předvídal už před šampionátem.

+1/−6
5.7.2015 6:38

K71r64y15š42t38o25f 71H57l58a18v17á49č 9652769238872

takže Martin Ryška je další z tvých nicků...myslel jsem si to, Eriku.

+1/−3
5.7.2015 8:48

J11o88s90e84f 63B81u27d51ě14j48o63v16i27c86k36ý 2260865261459

To se asi hodně mýlíš. On je taky známý, ale Erik to není.

J85o62s98e11f 46B89u89d47ě62j38o88v61i65c40k71ý 2810895621499

Erik je podivín, slušně řečeno. Pak až slavista.

0/0

M40a79r22t34i73n 85R11y32š51k82a 7116698468436

Ano, jsem bar, Erik, Mirda a reinkarnovanný Katano. ;-D R^ Vy musíte být genitál.

+1/−1
5.7.2015 13:07

J43o40s33e36f 25B49u36d55ě94j22o47v34i52c27k10ý 2660615591809

Spíše bych věřil, že jsi často na baru...........:-)

M32a98r48t54i74n 22C23a83j84t10h85a49m42l 3831318846310

Utkali se dva celky ktere letos do finale bezpochyby patrily!Domaci poradatel a nejlepsi tym sveta nyni bilomodri.Kdyz vsak ve 28. minute opustil ihrisko Angel vedel sem ze Argentina gola neda a bud prohraje nebo to dojde do penalt.Chile tedy poprve v historii mistr Jizni Ameriky.Ale zaslouzene,ti mali trpaslici uz plno zapasu v soucasnosti leckteremu spickovemu muzstvu zatapi.A ted jinak,k Argentine.Tomuto muzstvu fandim od dob Diega a tak dovolim rozbor.Zas Mesias se svym statem nedosah na vyznamnou trofej,ale proc?Teveze furt davaj na lavku a je to ,samozrejme po Angelovi ,jediny promenovac jeho myslenek.Vemte si akci z 92 minuty.Netreba slov ty 2 kopyta Lavezzi,Hugain.Proc je stavi,ze taky hrali za byvale SSC jak Diego?A naposledy Diego mel kolem sebe fotbalisty Burruchaga,Valdano a Cannigia.Messi ma jen Angela.Vybavte si MS 2014 a jak si vychutnali Belgii,skopcaky uz nemohli.Dnes to same,ta kosa na Angela byla na red ale Otamendiho drzkova taky tak si nemaj nic vycitat.To by bylo asi vse ted se tesit na Gold Cup.Cekaji na nas urcite krasna utkani,vzdyt Klinsmanovo dite a stale se lepsici celek Kostariky.Uz se to zda jak pravekCeskoslovensko-Kostarika 5-1 a Bomber nebo 4?