Messi s reprezentací prohrál další finále, zlato bere domácí Chile

Bez devíti dnů přesně po roce argentinští fotbalisté opět prohráli finále šampionátu. V boji o triumf na mistrovství Jižní Ameriky po urputném, vyčerpávajícím a napínavém boji podlehli domácí Chile v penaltovém rozstřelu 1:4. V normální hrací době ani v prodloužení gól nepadl.

M66i29l88a61n 25D51r31a30g59o16u70n 7746889866

ten zápas měli vidět naši fotbalisti, aby viděli jak se má hrát fotbal,a ne kopaná,jako u nás,

0/0
5.7.2015 19:14

M63i83l12a89n 98K50r12u89p64i82c15a 9530664647132

Moje teorie o penaltách. Pokud golman hópne k tyči, má 33 % šanci, že vystihne směr./ 33% druhá strana, 33% střed/ Z těch 33% kdy vystihne stranu, má tak třetinovou šanci, že balon chytí.To je 11 %.Zbylé 2 třetiny je razantní střela k tyči nebo do vinglu, kdy nema nárok.

Pokud zůstane stát uprostřed, má 33% šanci, že penaltu chytí, zvlášť, když to ted hodně hráčů pere pod břevno nebo zkouší obloučky.

0/−2
5.7.2015 13:39

D73a10n45i15e57l 75M45u43n96z14a81r 1739768962636

uz jsi nekdy stal mezi tycema? 50% ze jo, a 50% ze ne….

0/−1
5.7.2015 15:41

J40a53k17u92b 82Z45e83m69a25n 0

já myslím, že 5 procent ano a 95 procent, že ne.

0/−1
5.7.2015 18:56

M27i97l96o42š 46F76i62a93l13a 2660101887512

Oslava fotbalu. Je úžasný vidět, že jsou taky hráči, od kterých se neodráží balón jako od zdi a dokážou si ho zpracovat na jeden dotek. Chile bylo celý zápas lepší. Mesiho na rozehrávce dokázalo na rozdíl od Paraguaye eliminovat. Sánchéz je fantastickej fotbalista a dokáže strhnout okolo sebe všechny spoluhráče k nekutečnýmu výkonu. Jenom chyběly góly, kdyby to bylo 2:2, bylo by to lepší. Navíc mě překvapil rozhodčí, kterej jednomu ani druhýmu nežral pády a na zápas takových dvou týmů bylo málo simulování.

+1/0
5.7.2015 11:54

M78a13r96t29i50n 86Z69í19t95e73k 5881712151146

Souhlas, jenom bych netvrdil, že Chile bylo celej zápas lepší. Byly úseky, kdy vládla Argentina. Jinak poměrně zajímavé finále, jenom jsem nepochopil, že do hry nezasáhnul Tevez.

0/0
5.7.2015 12:08

M76i89l74o56š 88F83i39a23l72a 2760131327822

O tom Tevezovi píšete všichni. Já si nejsem tak jist, že je tak dobrej. Co vlastně dokázal kdy rozhodnout. Argentině fandím už od malička, což je už strašně dlouho a zažil jsem u ní v útoku spoustu hvězd, ale zrovna Tevez mi tak nepřijde.

0/−1
5.7.2015 12:12

M96a20r58t31i92n 52Z19í45t69e72k 5521802671136

Spíš jsem to myslel tak, že měl do hry zasáhnout místo Higuaina. Tevez je oproti němu daleko větší zabiják, jako žolík více ideální.

M68a68r87t48i57n 65C96a16j21t94h58a94m76l 3691558456290

Penaltový rozstrel s Kolumbii! Emotikon neumím a hledat nebudu,ted by ale byl na místě

0/0
5.7.2015 12:26

M15a26r81t90i83n 38C27a58j91t70h86a83m80l 3411978766930

To sou fakt křtění ti fanoušci!!! To nemá obdoby,vším je jen vina absence Di Marii a papalasove co brání hrát Tevezovi!Tak stě tam měli dat padesatnika Crespa!Na exhibici byl šedivý jak Ravanelli!Jak ten asi vypadá,když sem viděl Brehmeho kata celku Argentiny 90 moc sem mu to skodolibe přál, ještě toho zmtka Guida

0/0
5.7.2015 11:47

P79e30t46r 13H89a97l87í15k 3737292183829

pak ze buh existuje. Chile mela byt vyrazena. Provokaci Jara postoupili. Museli si podvodem nechat vyloucit soupere aby vyhrali.

+1/−4
5.7.2015 10:56

J19a18r74o17m46í45r 22P82r24o49c38h16á94z90k75a 7221343137774

Strašná škoda,opravdu moc jsme to Argentině přál akor po loňském roce a zvlášť Messimu.Škoda.

J75o35s48e83f 49B76u21d25ě41j11o94v76i10c14k52ý 2540555701539

Ten zápas bych předepsal jako "povinnou četbu" pro všechny hráče a fanoušky fotbalu.

Tak, jako hrál tým Chile, tak se má hrát každý zápas. A Alexis Sanchez není možná až nejlepší střelec, ale strhnout své spoluhráče k dobrému fotbalu určitě umí.

+4/0
5.7.2015 10:04

M35a10r16t72i72n 71C18a15j24t67h20a37m90l 3341238436780

Ale oni tak hrajou sou to motorovi myši!Titul ve správných rukou,ty penalty pro Messiho by byly ne zaslouženě,at si to někdy uhraje na hristi.A myslím že sou v jejich svazu nake půtky. Nestavět Carlose?To je jak kdyby za CR neměl chytat tankista- nebo mu už budu říkat Péťa? Uvidíme jak anglická Comunity Shields dopadne

+1/0

P62e44t97r 35M11ü93l50l11e36r 9938232925

Byl to výborný zápas, jen tomu chyběli goly....penalty jsou jen o štěstí a lepších nervech.....

0/0
5.7.2015 10:03

M32a10r57t13i42n 91C46a69j62t75h22a41m71l 3951568316730

Dovolim si opět porovnat!Velkého Diega po stránce fotbalové, jako člověka ho nemusím, ale ze slavných hráčů minulosti bych mu tak na roveň stavil snad ještě Zizu Zinedina,Lionela bohužel nelze!Ze dal třeba víc gólů za narodak není argument! Nedávno sem koukal na exhibici Expo kde hrál Heřman Crespo.Toho by včera potřebovali. Koncový hráč! To byla taková komedie v ty 92 minutě!Komentátoři všech stanic kroutili hlavou- Španělé, Rusové,Anglani

+1/−1
5.7.2015 7:12

J13o52s86e70f 73B90u21d71ě28j33o16v64i70c46k76ý 2930215911669

Jenže Diego byl cikán. Byl to cikán zejména i chováním. Dal branku rukou, dva roky to popíral a pak řekl, že byla "Boží".

I kdyby byl nejlepší fotbalista v galaxii, já ho rád neměl a nikdy ho neuznám.

+2/−2
5.7.2015 10:38

M61a34r58t41i76n 73C26a86j32t65h62a14m47l 3291378326510

Fotbalista v galaxii byl! Já neříkám ze je dobrej člověk, oddelujte. Ted ale po případě Nadala v tenisu premitam jak tady asi pomáhaly drogy,které se markantne prokázaly! Možná můžou ovlivnit ještě víc než v tenise a jakém Nadal buh

+1/0
5.7.2015 11:00

J36o32s57e18f 45B40u23d67ě40j14o90v39i44c46k60ý 2140885681489

Samozřejmě, že každý máme svůj vlastní názor, od toho diskuse jsou. A ty názory ovlivňuje sympatie k lidem.

Ale třeba Maradona taky uměl vypustit zápas, stejně jako Messi.

0/0
5.7.2015 11:10

M54a20r20t96i57n 14C88a15j64t29h68a44m43l 3231358676880

Proč nejde vrátit čas když byl na vrcholu tak mi bylo 10!Kopni si ještě omlazenej Diego v éře Lionela!!

0/0
5.7.2015 11:49

J43o58s25e92f 44B73u45d68ě34j57o86v29i12c98k57ý 2600875761419

Bojím se, že by to v nynějším fotbale už hvězda nebyla.

0/0
5.7.2015 12:01

M25i34c98h14a56l 34T58o48m71á68n56e25k 9187779706

Maradona asi ne, ale Zidane verim ze ano, byl by to proste jeste lepsi Xavi a Iniesta dohromady

J29a20n 83H54a45ž93m52u63k43a 6533686675

Přesně jak jsem předvídal už před šampionátem.

+1/−6
5.7.2015 6:38

K85r35y73š98t77o42f 78H50l41a38v27á17č 9422669948512

takže Martin Ryška je další z tvých nicků...myslel jsem si to, Eriku.

+1/−3
5.7.2015 8:48

J95o76s58e54f 48B95u28d60ě84j12o78v24i35c16k36ý 2850835861349

To se asi hodně mýlíš. On je taky známý, ale Erik to není.

J10o66s66e94f 23B29u88d16ě23j24o74v62i63c24k34ý 2110405321559

Erik je podivín, slušně řečeno. Pak až slavista.

0/0

M42a83r51t68i31n 44R32y13š74k37a 7676188898106

Ano, jsem bar, Erik, Mirda a reinkarnovanný Katano. ;-D R^ Vy musíte být genitál.

+1/−1
5.7.2015 13:07

J25o35s48e69f 90B70u66d44ě14j85o23v79i59c67k30ý 2950885621539

Spíše bych věřil, že jsi často na baru...........:-)

M48a88r84t40i48n 60C87a97j79t65h54a51m84l 3641818786470

Utkali se dva celky ktere letos do finale bezpochyby patrily!Domaci poradatel a nejlepsi tym sveta nyni bilomodri.Kdyz vsak ve 28. minute opustil ihrisko Angel vedel sem ze Argentina gola neda a bud prohraje nebo to dojde do penalt.Chile tedy poprve v historii mistr Jizni Ameriky.Ale zaslouzene,ti mali trpaslici uz plno zapasu v soucasnosti leckteremu spickovemu muzstvu zatapi.A ted jinak,k Argentine.Tomuto muzstvu fandim od dob Diega a tak dovolim rozbor.Zas Mesias se svym statem nedosah na vyznamnou trofej,ale proc?Teveze furt davaj na lavku a je to ,samozrejme po Angelovi ,jediny promenovac jeho myslenek.Vemte si akci z 92 minuty.Netreba slov ty 2 kopyta Lavezzi,Hugain.Proc je stavi,ze taky hrali za byvale SSC jak Diego?A naposledy Diego mel kolem sebe fotbalisty Burruchaga,Valdano a Cannigia.Messi ma jen Angela.Vybavte si MS 2014 a jak si vychutnali Belgii,skopcaky uz nemohli.Dnes to same,ta kosa na Angela byla na red ale Otamendiho drzkova taky tak si nemaj nic vycitat.To by bylo asi vse ted se tesit na Gold Cup.Cekaji na nas urcite krasna utkani,vzdyt Klinsmanovo dite a stale se lepsici celek Kostariky.Uz se to zda jak pravekCeskoslovensko-Kostarika 5-1 a Bomber nebo 4?