Messi s reprezentací prohrál další finále, zlato bere domácí Chile

Bez devíti dnů přesně po roce argentinští fotbalisté opět prohráli finále šampionátu. V boji o triumf na mistrovství Jižní Ameriky po urputném, vyčerpávajícím a napínavém boji podlehli domácí Chile v penaltovém rozstřelu 1:4. V normální hrací době ani v prodloužení gól nepadl.

M78i72l41a58n 47D82r72a78g47o37u29n 7326949956

ten zápas měli vidět naši fotbalisti, aby viděli jak se má hrát fotbal,a ne kopaná,jako u nás,

0/0
5.7.2015 19:14

M20i72l54a79n 64K40r75u60p80i58c23a 9140344647842

Moje teorie o penaltách. Pokud golman hópne k tyči, má 33 % šanci, že vystihne směr./ 33% druhá strana, 33% střed/ Z těch 33% kdy vystihne stranu, má tak třetinovou šanci, že balon chytí.To je 11 %.Zbylé 2 třetiny je razantní střela k tyči nebo do vinglu, kdy nema nárok.

Pokud zůstane stát uprostřed, má 33% šanci, že penaltu chytí, zvlášť, když to ted hodně hráčů pere pod břevno nebo zkouší obloučky.

0/−2
5.7.2015 13:39

D76a12n25i40e59l 50M51u13n98z42a65r 1309878522406

uz jsi nekdy stal mezi tycema? 50% ze jo, a 50% ze ne….

0/−1
5.7.2015 15:41

J58a74k95u67b 68Z17e67m46a17n

já myslím, že 5 procent ano a 95 procent, že ne.

0/−1
5.7.2015 18:56

M65i13l27o90š 81F44i43a58l18a 2930701347142

Oslava fotbalu. Je úžasný vidět, že jsou taky hráči, od kterých se neodráží balón jako od zdi a dokážou si ho zpracovat na jeden dotek. Chile bylo celý zápas lepší. Mesiho na rozehrávce dokázalo na rozdíl od Paraguaye eliminovat. Sánchéz je fantastickej fotbalista a dokáže strhnout okolo sebe všechny spoluhráče k nekutečnýmu výkonu. Jenom chyběly góly, kdyby to bylo 2:2, bylo by to lepší. Navíc mě překvapil rozhodčí, kterej jednomu ani druhýmu nežral pády a na zápas takových dvou týmů bylo málo simulování.

+1/0
5.7.2015 11:54

M90a45r55t68i69n 55Z46í98t19e87k 5171492101486

Souhlas, jenom bych netvrdil, že Chile bylo celej zápas lepší. Byly úseky, kdy vládla Argentina. Jinak poměrně zajímavé finále, jenom jsem nepochopil, že do hry nezasáhnul Tevez.

0/0
5.7.2015 12:08

M17i65l94o76š 18F65i18a74l55a 2320601307632

O tom Tevezovi píšete všichni. Já si nejsem tak jist, že je tak dobrej. Co vlastně dokázal kdy rozhodnout. Argentině fandím už od malička, což je už strašně dlouho a zažil jsem u ní v útoku spoustu hvězd, ale zrovna Tevez mi tak nepřijde.

0/−1
5.7.2015 12:12

M97a17r22t93i81n 16Z54í83t60e22k 5101472221986

Spíš jsem to myslel tak, že měl do hry zasáhnout místo Higuaina. Tevez je oproti němu daleko větší zabiják, jako žolík více ideální.

M95a25r88t32i17n 48C90a48j91t96h93a35m43l 3551648556530

Penaltový rozstrel s Kolumbii! Emotikon neumím a hledat nebudu,ted by ale byl na místě

0/0
5.7.2015 12:26

M94a39r95t65i10n 29C40a23j20t48h68a71m24l 3981778286460

To sou fakt křtění ti fanoušci!!! To nemá obdoby,vším je jen vina absence Di Marii a papalasove co brání hrát Tevezovi!Tak stě tam měli dat padesatnika Crespa!Na exhibici byl šedivý jak Ravanelli!Jak ten asi vypadá,když sem viděl Brehmeho kata celku Argentiny 90 moc sem mu to skodolibe přál, ještě toho zmtka Guida

0/0
5.7.2015 11:47

P58e67t71r 88H91a97l30í60k 3257572303839

pak ze buh existuje. Chile mela byt vyrazena. Provokaci Jara postoupili. Museli si podvodem nechat vyloucit soupere aby vyhrali.

+1/−4
5.7.2015 10:56

J16a35r40o79m47í26r 85P65r13o94c95h57á19z95k10a 7321753767964

Strašná škoda,opravdu moc jsme to Argentině přál akor po loňském roce a zvlášť Messimu.Škoda.

J20o39s14e23f 38B90u76d81ě90j62o43v62i70c23k79ý 2940975961849

Ten zápas bych předepsal jako "povinnou četbu" pro všechny hráče a fanoušky fotbalu.

Tak, jako hrál tým Chile, tak se má hrát každý zápas. A Alexis Sanchez není možná až nejlepší střelec, ale strhnout své spoluhráče k dobrému fotbalu určitě umí.

+4/0
5.7.2015 10:04

M47a59r14t76i18n 38C42a95j82t23h54a90m97l 3201358476790

Ale oni tak hrajou sou to motorovi myši!Titul ve správných rukou,ty penalty pro Messiho by byly ne zaslouženě,at si to někdy uhraje na hristi.A myslím že sou v jejich svazu nake půtky. Nestavět Carlose?To je jak kdyby za CR neměl chytat tankista- nebo mu už budu říkat Péťa? Uvidíme jak anglická Comunity Shields dopadne

+1/0

P91e86t93r 83M10ü25l34l53e63r 9448352695

Byl to výborný zápas, jen tomu chyběli goly....penalty jsou jen o štěstí a lepších nervech.....

0/0
5.7.2015 10:03

M83a17r42t77i29n 46C20a15j61t94h83a94m94l 3931688466700

Dovolim si opět porovnat!Velkého Diega po stránce fotbalové, jako člověka ho nemusím, ale ze slavných hráčů minulosti bych mu tak na roveň stavil snad ještě Zizu Zinedina,Lionela bohužel nelze!Ze dal třeba víc gólů za narodak není argument! Nedávno sem koukal na exhibici Expo kde hrál Heřman Crespo.Toho by včera potřebovali. Koncový hráč! To byla taková komedie v ty 92 minutě!Komentátoři všech stanic kroutili hlavou- Španělé, Rusové,Anglani

+1/−1
5.7.2015 7:12

J44o51s44e75f 10B12u21d13ě10j47o44v78i32c54k93ý 2160355971169

Jenže Diego byl cikán. Byl to cikán zejména i chováním. Dal branku rukou, dva roky to popíral a pak řekl, že byla "Boží".

I kdyby byl nejlepší fotbalista v galaxii, já ho rád neměl a nikdy ho neuznám.

+2/−2
5.7.2015 10:38

M21a22r77t72i25n 41C27a96j12t98h88a16m55l 3871818286910

Fotbalista v galaxii byl! Já neříkám ze je dobrej člověk, oddelujte. Ted ale po případě Nadala v tenisu premitam jak tady asi pomáhaly drogy,které se markantne prokázaly! Možná můžou ovlivnit ještě víc než v tenise a jakém Nadal buh

+1/0
5.7.2015 11:00

J90o93s83e14f 31B73u29d98ě74j36o38v49i89c87k68ý 2940625351589

Samozřejmě, že každý máme svůj vlastní názor, od toho diskuse jsou. A ty názory ovlivňuje sympatie k lidem.

Ale třeba Maradona taky uměl vypustit zápas, stejně jako Messi.

0/0
5.7.2015 11:10

M65a78r29t43i81n 15C18a14j21t40h88a90m50l 3361128256410

Proč nejde vrátit čas když byl na vrcholu tak mi bylo 10!Kopni si ještě omlazenej Diego v éře Lionela!!

0/0
5.7.2015 11:49

J24o11s88e48f 58B72u49d15ě87j57o21v21i29c20k92ý 2620335611229

Bojím se, že by to v nynějším fotbale už hvězda nebyla.

0/0
5.7.2015 12:01

M71i60c11h98a23l 69T17o68m85á45n87e23k 9877719376

Maradona asi ne, ale Zidane verim ze ano, byl by to proste jeste lepsi Xavi a Iniesta dohromady

J29a95n 37H26a73ž88m53u79k23a 6123756775

Přesně jak jsem předvídal už před šampionátem.

+1/−6
5.7.2015 6:38

K50r14y63š69t10o43f 32H48l91a40v41á26č 9232549168922

takže Martin Ryška je další z tvých nicků...myslel jsem si to, Eriku.

+1/−3
5.7.2015 8:48

J32o16s51e25f 76B26u48d88ě17j70o49v97i28c56k66ý 2580695401659

To se asi hodně mýlíš. On je taky známý, ale Erik to není.

J60o57s16e60f 59B11u34d64ě73j61o38v93i34c30k44ý 2720815561819

Erik je podivín, slušně řečeno. Pak až slavista.

0/0

M87a14r77t63i23n 37R51y32š27k58a 7356958678306

Ano, jsem bar, Erik, Mirda a reinkarnovanný Katano. ;-D R^ Vy musíte být genitál.

+1/−1
5.7.2015 13:07

J25o67s98e60f 97B19u39d41ě45j49o15v63i28c49k33ý 2640265811639

Spíše bych věřil, že jsi často na baru...........:-)

M18a62r44t22i83n 46C52a56j68t38h57a58m19l 3121978626420

Utkali se dva celky ktere letos do finale bezpochyby patrily!Domaci poradatel a nejlepsi tym sveta nyni bilomodri.Kdyz vsak ve 28. minute opustil ihrisko Angel vedel sem ze Argentina gola neda a bud prohraje nebo to dojde do penalt.Chile tedy poprve v historii mistr Jizni Ameriky.Ale zaslouzene,ti mali trpaslici uz plno zapasu v soucasnosti leckteremu spickovemu muzstvu zatapi.A ted jinak,k Argentine.Tomuto muzstvu fandim od dob Diega a tak dovolim rozbor.Zas Mesias se svym statem nedosah na vyznamnou trofej,ale proc?Teveze furt davaj na lavku a je to ,samozrejme po Angelovi ,jediny promenovac jeho myslenek.Vemte si akci z 92 minuty.Netreba slov ty 2 kopyta Lavezzi,Hugain.Proc je stavi,ze taky hrali za byvale SSC jak Diego?A naposledy Diego mel kolem sebe fotbalisty Burruchaga,Valdano a Cannigia.Messi ma jen Angela.Vybavte si MS 2014 a jak si vychutnali Belgii,skopcaky uz nemohli.Dnes to same,ta kosa na Angela byla na red ale Otamendiho drzkova taky tak si nemaj nic vycitat.To by bylo asi vse ted se tesit na Gold Cup.Cekaji na nas urcite krasna utkani,vzdyt Klinsmanovo dite a stale se lepsici celek Kostariky.Uz se to zda jak pravekCeskoslovensko-Kostarika 5-1 a Bomber nebo 4?