Obhájkyně fotbalového titulu poslal do finále MS vlastní gól

Vlastní gól Laury Bassettové ze druhé minuty nastaveného času ukončil tažení anglických fotbalistek mistrovstvím světa. Angličanky v semifinále prohrály s obhájkyněmi titulu z Japonska 1:2.

P31e30t79r 46H91a95n56á84k 8631534226297

Tvl.to byl banan :-D

0/0
2.7.2015 12:51

V11l48a90d41i36m68í61r 84H63o66l94ý 8314981446957

Fotbal v ženském podání je jen další parodie na sport.

0/−2
2.7.2015 11:05

P78e84t15r 58H67a70n26á89k 8351114326817

pred 30 rokama tak vypadal muzskej fotbal. Podivejte se na nejakej zapas napr.z MS 82 ve Spanelsku ...

0/0
2.7.2015 12:54

J91a53n 66Č75e76k36a90l 7819725824384

Jj, vlastňák z velkého vápna, to už je fakt smůla...

0/0
2.7.2015 9:22

L71u44k95á77š 84K38l82í89m17a 2425133717445

Jsem nad tim nadpisem premyslel asi 2 minuty:D Jsem furt nemohl pochopit, jak nekdo, kdo si da vlastnaka, postoupi do finale:D Ale pak jsem si to precetl a pochopil, ze ten vlastni gol byl vlastni gol protivnika:P

+1/0
2.7.2015 8:28

L51u73k37á69š 21H32a78v50l14í94č88e41k 6678602353958

Taky tak. Z toho vyplývá, že je to špatně napsaný.

0/0
2.7.2015 8:51

P64e21t96r 29Š26t43u42r77s44a 8240668527187

Jako penalta nebyla podle mě ani jedna ale za to ten vlastenec byl asi nejhezčí gól co kdy ta frajerka v kariéře dala smolně byl do vlastní branky