Obhájkyně fotbalového titulu poslal do finále MS vlastní gól

Vlastní gól Laury Bassettové ze druhé minuty nastaveného času ukončil tažení anglických fotbalistek mistrovstvím světa. Angličanky v semifinále prohrály s obhájkyněmi titulu z Japonska 1:2.

P73e90t57r 15H54a69n39á73k 8181224586267

Tvl.to byl banan :-D

0/0
2.7.2015 12:51

V52l33a76d61i59m43í32r 81H31o57l69ý 8914821366457

Fotbal v ženském podání je jen další parodie na sport.

0/−2
2.7.2015 11:05

P17e62t32r 64H87a26n74á15k 8371624716107

pred 30 rokama tak vypadal muzskej fotbal. Podivejte se na nejakej zapas napr.z MS 82 ve Spanelsku ...

0/0
2.7.2015 12:54

J65a72n 30Č75e50k44a87l 7989485674334

Jj, vlastňák z velkého vápna, to už je fakt smůla...

0/0
2.7.2015 9:22

L68u28k44á49š 34K25l31í64m31a 2285343327215

Jsem nad tim nadpisem premyslel asi 2 minuty:D Jsem furt nemohl pochopit, jak nekdo, kdo si da vlastnaka, postoupi do finale:D Ale pak jsem si to precetl a pochopil, ze ten vlastni gol byl vlastni gol protivnika:P

+1/0
2.7.2015 8:28

L84u56k69á10š 77H27a49v98l87í42č66e19k 6118812283568

Taky tak. Z toho vyplývá, že je to špatně napsaný.

0/0
2.7.2015 8:51

P94e36t95r 49Š38t62u46r53s76a 8490898167967

Jako penalta nebyla podle mě ani jedna ale za to ten vlastenec byl asi nejhezčí gól co kdy ta frajerka v kariéře dala smolně byl do vlastní branky