Argentina na Copa América zaváhala, Messi a spol. ukázali dva extrémy

Rozpačitě zahájili fotbalisté Argentiny svoje účinkovaní na Copa América. Ve svém úvodním zápase na jihoamerickém šampionátu sice proti Paraguayi vedli 2:0, jenže potom několikrát chybovali, v závěru inkasovali a po remíze 2:2 ztratili body. Obhájci titulu z Uruguaye ve skupině B naopak nezaváhali a zdolali Jamajku 1:0.

M26a73r51t72i46n 21C93a24j61t87h50a23m97l 3141408736380

Tak první zápasy skupin sou minulostí. V áčku domácí nezavahali ač je musela nakopnout až penalta. Ve druhem utkání branka nepadla blíž k ni měli Bolivijci.Mexičané však šetří hvězdy na červencový Gold cup do USA. V becku sme viděli bez Suareze trapici se obhájce titulu.Papírově by Jamajka měla být nejslabší. 3 body si ale naštěstí pripsali.Na goly nejbohatší byl čtvrtý zápas turnaje Argentina-Paraguay.Messi a spol ho měli vyhrát, možná ale z této skupiny byla pro ně Paraguay protivníkem nejtěžším. Uvidíme v úterý kdy změří síly z Uruguayí. Dnes potvrdila v cecku Kolumbie že dlouhodobě na Venezuelu neumí, bylo to pro me zatím největší zklamání! Tento tým plny hvězd byl v útoku bezzubý, opak toho z MS. V posledním utkání urvala Brazílie přeci jen plný počet bodu za výhru 2-1 nad Peru.Rozhodl o ní v nastaveném čase kdo jiný než Neymar když poslal nezistnou přihrávku Costovi a ten už si s gólmanem strelou z první poradil

M91a96r68t96i76n 89C57a38j62t30h36a29m84l 3231128686580

To je zkrátka Copa America,rychlé útočné zápasy! Dnes třeba nádherným golem vyhrála nad Kolumbii Venezuela a v poločase hraje s Peru Brazílie nerozhodne 1-1.Už to tak bylo po 6 ti minutách

F86i55l54i15p 39J33a64r88a55b 1513627590287

Já jsem si včera po těch našich a islandských dřevácích řádně spravil chuť! Přitom první půle nenasvědčovala ničemu zvláštnímu, Argentina kontrolovala hru, útočila, dala dva haluzácké góly, Paraguay parkovala autobus a za půlkou byl dvaapůlkrát.

Ale druhá půle, to byl poněkud jiný příběh, Paraguajci začali hrát dopředu a s postupujícím časem se zápas zvrhnul do hry nahoru/dolů. Argentina měla spoustu šancí soupeře dorazit, leč, nestalo se, a Paraguay vystrčila drápy! Nejprve snížila parádní střelou Valdese (jeden asi ze tří hráčů PAR, které jsem znal) a pár minut před koncem vyrovnal další starý známý Lucas Barrios, který nekompromisně napálil do sítě odražený míč.

Nejde jen o góly a drama, ale když jsem viděl, jak se hráči PAR dokáží kombinačně dostat z presinku, jakou mají solidní techniku a jak do toho zároveň naplno jdou, musím se všem těm našim Daridům, Plašilům a Sivokům vysmát ještě víc.

+5/−1
14.6.2015 12:33

M97i94l30o10š 79F22i17a90l95a 2260161597812

Argentina zahrála stejně, jako kdysi Sparta proti Hackenu, nebo jak se jmenovali ti švédští amatéři. Velká převaha - dva góly - spousta dalších šancí a pak si najednou usmyslí, že už se nebudou unavovat, přestanou hrát fotbal a soupeř, kterej pořád běhá zaslouženě vyrovná, i když na to v podstatě nemá.

Za tohle bych vyhazoval trenéra ještě v průběhu zápasu. Tohle mi neskutečně vadí.

+8/0
14.6.2015 11:09

A95l39e58š 62L50e81w39i87c42k80i 5735789821778

Trenéra bych vyhodil už před Copou,za opětovnou ignoraci Teveze...

0/0
14.6.2015 11:16

M72i30l97o70š 92F35i93a64l79a 2310811367572

Nevím až tak tomu zase nerozumím, abych rozhodoval, jestli měl Tevez nastoupit už od začátku ale střídal a minutu před koncem neskutečně zazdil "stoprocentní" šanci na vítězství. Ale i tak měla Argentina bez problémů vyhrát. To by ale musela hrát na góly a ne na to, se nezpotit.

0/0
14.6.2015 11:24

A76l68e56š 18L98e59w55i45c64k64i 5825669161488

Tevez měl hlavní podíl na postupu Juve do finále LM a proto se divím,že nemá důstojnější roli v repre...Ale to je asi specialita Argentiny,viz MS 90,kdy svého nejlepšího,Caniggiu,nechali v úvodu s Kamerunem,sedět poločas na střídačce.

0/−1
14.6.2015 12:17

F37i74l53i94p 50J38a31r55a50b 1923117350617

A místo koho měl jako hrát? Argentina má asi 7 fantastických ofenzivních hráčů a jediný, kdo má místo jisté, je Messi, a asi i Angel.

+1/0
14.6.2015 12:32

A77l77e18š 65L25e14w85i85c66k89i 5365369401978

Angel není hroťák,a koneckonců právě jen oni s Messim byli schopni nějak reagovat na zatažené obrany soupeřů na loňském MS,buldok typu Tevez by se jim hodil,ten je schopen s míčem cokoliv a nevadí mu ani tvrdá hra,narozdíl například od Gonzala...