AS Řím vyhrál v derby na hřišti Lazia a zajistil si druhé místo

Fotbalisté AS Řím si ve šlágru předposledního kola italské ligy zajistili přímý postup do Ligy mistrů. V souboji o druhé místo zvítězili v derby na hřišti Lazia 2:1.

J84a22n 71U40l43m 7770669106682

Jak mohlo Lazio s těma mrzákama prohrát :-/

Ligu mistrů jsem přál Laziu a Neapoli

0/0
26.5.2015 7:02

L13u76b77o14š 40N70y48k79l 4174188420681

LAZIO prohrálo úplně normálně. První poločas na houby a to z obou stran. Druhá půle už byla koukatelná a dalo se tomu říkat fotbal. AS mělo druhou půli hlavně přímočařejší tah na branku a proto taky dalo prvního góla. Po vyrovnání si Lazio myslelo, že to nějak ukope, ale opak byl pravdou. jeden rychlej protiútok, faul, přímák, hlavička a bylo hotovo.

Musím říct, že atmosféra výborná, ještě teď mi zvoní v uších ;-). Škoda jen že Curva Nord to trochu bojkotují a krom jednoho chorea na začátku nic nepředvedli. Navíc byla snížená kapacita, takže ani nebylo plno.

0/0
27.5.2015 13:47

Z85d32e12n16ě19k 79B54ř29í30z89a 2370728124865

Lazio se bude jeste klepat, aby neprohrali v poslednim kole v Neapoli a neprisli tim o predkolo LM

0/0
25.5.2015 20:30

F35i12l61i89p 71J81a48r14a55b 1523307330967

Sleduje někdo, jak hrají? Já bych teda v LM mnohem raději viděl Neapol.

Každopádně to bude asi poslední opravdu zajímavý ligový zápas jara.

0/0
25.5.2015 21:17

J89a92n 95U85l82m 7450549976892

Ještě měsíc zpátky hráli super, hlavně Anderson byl koukatelnej, od tý doby jdou nepochopitelně dolu. Teď prohrajou v Neapoli a budou se nudit v EL