Měli jsme Na Bayernu příliš velké očekávání, přiznal trenér Porta

Je prvním fotbalistou, který v letošním ročníku Ligy mistrů vstřelil gól na hřišti Bayernu Mnichov. Jacksonu Martínezovi z FC Porto však stejně radost nepřinesl, protože ve čtvrtfinálové odvetě jeho tým podlehl 1:6, z toho pět gólů padlo od 14. do 40. minuty.

M58i44r76o39s77l23a64v 83B33u32č96e82k 6133913221464

Dočkáme se někdy cosi podobného u nás, za asistence českého klubu .-. !? R^

0/0
22.4.2015 17:06

T89o81m93á58š 67H56a75n63á48č84e52k 7735775764135

Zápas jsem zapl a doufal že Porto chápe o co se jedná ale po 10 minutách jsem to radši přepl na americký seriál když jejich výkon vypadl spíš jak kdyby dojeli z domácího zápasu s porážkou 0:4 a tento zápas šli jen vyprdět....nádhera už teďka jsou v semifinále 2 týmy co nenávidím.

R79a37d48e53k 82B66e78r26a27n42e81k 2808335294905

Tak kurz na postup Bayernu byl včera odpoledne 1:1.9 - to by byla škoda nedat...

+1/0
22.4.2015 14:45

L95a61d60i56s92l89a79v 61S26o88k69o16l 1880932135822

Tak měli velké očekávání, nebo velká očekávání:-P?

0/0
22.4.2015 14:32

O96n94d12ř42e61j 54L27o16š47o77t12h 9850252454372

Nikoho nezajímá, co jste ukázali v druhý půlce, když Bayern vypnul a hrál na 10%, jelikož vedl 5:0.

+6/−1
22.4.2015 14:21

J95a84n 27S95v18o55b57o23d74a 3107754319633

Hodně mi to připomnělo semifinále MS, kdy Němci na pokyn trenéra Brazilcům taky polevili. Kdyby Bayern včera chtěl, tak by dal pokud ne 10 gólů, tak 9 určitě

+3/−2
22.4.2015 14:37

J22u60r89a31j 24Z58e84m84á31n85e38k 4510440542191

Ten pokyn bol presne opacny, aby hrali zodpovedne a supera nezosmiesnovali.

0/0
23.4.2015 1:49

J25a86n 92S45v80o61b73o30d70a 3967944369483

A co je na tom přesně opačného? Základním pokynem bylo, že už prostě není třeba do nich bušit, šetřete síly na finále.