Měli jsme Na Bayernu příliš velké očekávání, přiznal trenér Porta

Je prvním fotbalistou, který v letošním ročníku Ligy mistrů vstřelil gól na hřišti Bayernu Mnichov. Jacksonu Martínezovi z FC Porto však stejně radost nepřinesl, protože ve čtvrtfinálové odvetě jeho tým podlehl 1:6, z toho pět gólů padlo od 14. do 40. minuty.

M22i73r25o83s92l13a54v 23B10u24č42e33k 6483143111484

Dočkáme se někdy cosi podobného u nás, za asistence českého klubu .-. !? R^

0/0
22.4.2015 17:06

T87o76m10á84š 77H22a35n19á44č42e32k 7205175604875

Zápas jsem zapl a doufal že Porto chápe o co se jedná ale po 10 minutách jsem to radši přepl na americký seriál když jejich výkon vypadl spíš jak kdyby dojeli z domácího zápasu s porážkou 0:4 a tento zápas šli jen vyprdět....nádhera už teďka jsou v semifinále 2 týmy co nenávidím.

R84a94d68e59k 58B14e27r56a88n77e55k 2448685714565

Tak kurz na postup Bayernu byl včera odpoledne 1:1.9 - to by byla škoda nedat...

+1/0
22.4.2015 14:45

L59a63d25i28s47l87a92v 34S49o17k79o19l 1920792905882

Tak měli velké očekávání, nebo velká očekávání:-P?

0/0
22.4.2015 14:32

O55n18d45ř47e88j 76L87o13š49o59t94h 9570592194632

Nikoho nezajímá, co jste ukázali v druhý půlce, když Bayern vypnul a hrál na 10%, jelikož vedl 5:0.

+6/−1
22.4.2015 14:21

J79a41n 70S96v12o43b20o50d34a 3177634189853

Hodně mi to připomnělo semifinále MS, kdy Němci na pokyn trenéra Brazilcům taky polevili. Kdyby Bayern včera chtěl, tak by dal pokud ne 10 gólů, tak 9 určitě

+3/−2
22.4.2015 14:37

J59u35r19a23j 63Z71e59m75á67n51e39k 4430250842961

Ten pokyn bol presne opacny, aby hrali zodpovedne a supera nezosmiesnovali.

0/0
23.4.2015 1:49

J71a13n 71S10v58o27b57o16d11a 3377474529803

A co je na tom přesně opačného? Základním pokynem bylo, že už prostě není třeba do nich bušit, šetřete síly na finále.