Dalšího útočníka nemáme, reagoval Rada na rýpnutí teplického fanouška

Tepličtí fotbalisté dokázali během necelých dvou týdnů vyřadit Viktorii Plzeň z domácího poháru a získat bod do ligové tabulky za pondělní bezbrankovou remízu. „Ten bod pro nás má velkou cenu. Vždyť Plzeň je možná nejlepší tým v lize,“ zdůraznil teplický trenér Petr Rada.

J72a21r79o66s98l20a27v 18M20a87t30ě50j50k32a 2590238333354

Tady se najde vždy hodně spiklenců.Zatim je to prostě tak,že Plzeň vede o 6 bodů a to byly Spartě ještě 2 body připísknuty.Teplice hrály na remízu stejně jako na Spartě,protože mají ze dvou nejsilnějších klubů respekt.

+2/−4
21.4.2015 9:58

R41o57m48a55n 20Z68i60e80g44l98e20r 4617148671320

Jak mohl Rada říci, že si bod za 2. poločas zasloužily? Nechápu, kdyby na férovku řekl, že měli kliku z prd..., tak OK, nemusí vždy vyhrát lepší a je to v pohodě. Teplice si zasloužily dostat pomalu bůra, tak trošku objektivity, pane "trenére".

+2/−5
21.4.2015 9:47

J54a89r82o41s61l52a78v 52S76e64d16l27á13č97e30k 3824741306508

s tím bůrem bych byl opatrnej. plzeň včera byla jalová nejen v proměňování šancí, ale i herně. nebýt respektu Teplic v první půli, mohlo to dopatnout všelijak...

+4/−1
21.4.2015 9:56

M26a11r21t15i28n 75P28a97v58l82í62k 1277147289371

to si fakt myslíš?

0/0

J67a43r52o98s95l95a76v 66S91e95d74l26á94č21e41k 3304911126948

fakt jo :-) vidím čerstvou podobnost s domácím zápasem v poháru. plzeň dala gól a najednou jsme zjistili, že se s nima dá hrát a zápas otočili...

+3/0
21.4.2015 11:09

M86a30r43t83i63n 65P42a54v30l68í23k 1467117979741

no právě, že si myslím, že se s nima hrát dá.......právě, že si to teď během těch 14 dnů 2x vyzkoušeli, tak respekt???......z čeho?, proč?...vždyť je (sice v nekompletní sestavě) porazili..........a na 5 gólů to ať se ti to líbí nebo ne, to bylo nebo ne? ...tři tyče, další gólovky.......mluvím o přístupu a "taktice" nebo co to bylo........naprosto nedůstojné...a to si myslím, že Plzeň nic extra nehrála.........jinak jim samozřejmě fandím a bod je určitě dobrej

0/0
21.4.2015 11:20

R39a85d40e74k 33T54o49m43š28ů 3185533582321

Co bylo nedůstojné? Že Plzeň trefila za 90 minut zařízení pouze dvakrát? :-P Zatímco Teplice čtyřikrát? Ono je to trochu jako playoff, po pár zápasech dokola spolu už se těžko něco nového vymýšlí.

+2/0
21.4.2015 12:07

M85a26r62t69i25n 19P41a17v34l58í88k 1437627509551

tak nevím...viděl jsem v sobotu po zadku jezdící a dopředu nebezpečný Liberec...viděl jsem TP v jiných zápasech ....a mohl bych pokračovat...je to asi marný, je to marný, je to marný;-D;-D......jestli se ti to líbilo, neberu ti to...mám trochu jinou představu o fotbale a možnostech Teplic, připomínám, že rádi říkáme, že hrajeme o poháry, tzn. nejsme na 12-13. fleku. Reakce lidí v televizi a na různých diskuzích mi dávají za pravdu.....takovou haluz od TP nikdo nečekal .......ale jestli ti stačí takovej projev, jakej včera předvedli a argumentuješ tím, že včerejší nijak extra hrající Plzeň jenom náhodou nedala z těch tyčí góly považuješ za měřítko pro včera neschopné Teplice (mimochodem v tom se sice jinými slovy, ale přesto shoduji i s Radou - ten tu nekvalitu omezil tedy jenom na 1. poločas).....tak to není s náročností TP fandů tak zlé, jak se občas píše:-P:-P .....herní projev, kdy od 1. do 90. minute člověk trne, kdy už soupeř dá gól se mi prostě nelíbí.................mimochodem není potřeba nic extra vymýšlet, ale kopnout balon tam, kam jsem zrovna otočenej, mi přijde zkrátka málo...........jestli se ti to ale líbí, fakt ti to neberu:-P:-P:-P

0/0
21.4.2015 12:35

R96a77d59e72k 28T30o80m54š89ů 3265773502471

Na 5 gólů? To jste v Plzni takoví machři, že proměníte každou šanci? Koukám, že podobně jako někteří sparťanští fans, tak už i plzeňští fans ztrácí soudnost. Ono totiž v Hradci i na Dukle měla velkou kliku zase Plzeň a urvali vítězství na poslední chvíli a v těch zápasech v podstatě ze skoro každé nebo každé druhé šance resp. střely na bránu dali gól. Ale to štěstí u nikoho netrvá věčně. :-P

+2/0
21.4.2015 12:17

R85o24m74a20n 17Z20i68e13g16l53e31r 4917658661150

Nezlobte se, ale ve kterém zápase trefí tým 4 x konstrukci? O tom, že Teplice prakticky nehráli s výjimkou ani ne celého 2. poločasu, ani potom. Za tohle sice můžete brát remízu, ale určitě ne zaslouženě.

0/−2
21.4.2015 9:59

R36a51d41e70k 13T92o45m49š58ů 3795393122141

Střely celkem 7:8, na bránu 4:2. To je přímo strašlivá střelecká převaha ;-D

Kdyby tyče, kdyby břevna. Kdyby Litsingi nezadrbal to sólo, tak.... Ale všechno jsou to jen kdyby. Mimochodem tu kontrukci trefili 3x, zase si nepřidávejte.:-P

+5/0
21.4.2015 12:12

R71a72d53e46k 67K93l30o20s 4835770358520

Asi takhle k tý vyměně pohár za ligu. Za zakrytí této výměny remízou může částečně Sparta. Ono kdyby vyhrála v Liberci a byla by před včerejším zápasem o dva body za Plzní, tak to si piště, že by ve vápně Teplic lítali plzeňští letci jak na přehlídce Luftwaffe. Takhle Plzeň věděla, že i bod je pro ně komfortním 6 bodovým náskokem na Spartu a navíc bod tolik nevypovídá o nějaké výměně. Řekl bych zároveň, že dnes nebyla záměrně dohodnutá ani žádná penaltička, všiml jsem si že to plzeňští moc nezkoušeli asi kvůli současné atmosféře vyvolané Barošem a potenciálnímu dalšímu rejpání.

+1/−8
21.4.2015 9:27

R81a52d90e34k 37K80l62o62s 4755280478830

a tady navíc nejde jen o ten jeden zápas či trojboj Plzně a Teplic tady jde o celkovou penaltičkovou euforii. Nikdo neubírá Plzni, že hraje nejhezčí fotbal i když oproti dobám za Vrby už to taky není jako bývalo. Ale to co hrají i když je fotbalová krása tak na naší ligu často stále nestačí. Nebejt penaltiček tak by Plzeň hrála 1-3 místo to jo, ale určitě ne s takto komfortním náskokem

+3/−5
21.4.2015 9:29

R16a46d53e50k 73T26o40m76š18ů 3645413422981

Kdyby se pískala rovina, tak šel včera Limberský po zákroku na Vachyho po druhé žluté ven. Podobně už předtím smrdělo Limberského zatažení Vondráška, který vnikal do 16ky. Je to přesné, Plzeň je asi v lize nejlepší, ale její náskok by nebyl zdaleka tak velký, kdyby rozhodčí občas pískali Plzni i to, co pískají běžně jiným. Ono se to pak Plzni vrátí v pohárech jako loni, když trapně vypadli s Rumuny, protože rozhodčí si odpustil ty rohy a standardky, na které jsou v Plzni běžně zvyklí.

0/−2
21.4.2015 12:04

M84a33r70t45i94n 52Z72í15t28e31k 5491542251316

A furt dokola stejná písnička. Mně přijde, že se všichni na zápasy Plzně díváte jenom pro to, abyste co nejdetailněji posuzovali výkon rozhodčího a každou chybu ve prospěch Plzně pak rozmazávali. To že i Potočný včera nemusel dohrát, o tom už samozřejmě ani zmínka. Jestli se ale pletu a pouze vás fascinujou chyby rozhodčích, pak doporučuju španělskou Primeru division, tam si "pochutnáte".

+3/−1
21.4.2015 12:28

J48a37r53o34s68l39a30v 49S79e45d67l46á58č44e26k 3214571346528

"zakrytí výměny remízou" ... vy jste fakt pacienti ;-)

+6/0
21.4.2015 9:46

R56a90d26e80k 75K73l78o87s 4255140958580

já nechápu jak to někomu může nevyhovovat ty voe plezenaci vy nemate spetku sebereflexe dyt to musíte sami vidět, že to poslední 2 sezony totálně mažete!!!??? To je tak kdyz se z Bolka Polivky stane milionar... zblázní se! Plzeňaci mohli o titulu a stadioně ještě před 6-7 roky jen hodně zhluboka snít klasickej výtah mezi 1. a 2. ligou a najednou titul liga mistrů stadion... pral jsem jim to prvni rok, ale ted za tu jejich aroganci... kam se hrabou liberecaci kdyz tehda vyhrali prvni titul

V83á86c72l14a57v 74F89i33a49l93a 1964531698602

Teplice dělali všechno pro to aby náhodou nevyhráli a bod obdrželi díky naschopnosti Plzně dát branku utkání mělo veškeré znaky že je vše předem dánoRv

J34a85n 21H67o46z93á69k 2831285564237

Na co by Teplice potřebovali dalšího útočníka ? Na ten "Prešovský beton" co hrály ?;-€;-€;-€

+4/−4
21.4.2015 8:11

P43a37v19e23l 90S52l92a55d84o77v59n78í26k 6327943957706

Je sporné, proč a pro koho vlastně Teplice takový fotbal hrají. Bránit doma většinu času v 11, tím si diváky ani sponzory nepřilákají.

+6/−6
21.4.2015 8:07

J52a71r44o93s97l75a55v 32S45e81d66l13á24č97e53k 3634181646808

vzhledem k tomu, že je to soutěž, jsou prvním kriteriem body. na krásu už umřela spousta klubů. je taky potřeba brát v úvahu i kvality soupeře. spousta mudrlantů před zápasem "věděla", že Teplice zápas prodaly za výhru v poháru.

takže jsem rád, že jim ta remíza zavřela ústa. taky nevím jestli jste registroval třeba minulý mistrovský zápas, kde přehráli Boleslav 5:0 a hráli ofenzivně celých 90 minut. prostě remíza s Plzní má svojí kvalitu, i když první poločas byl ten respekt opravdu viditelný, druhá půle byla o dost lepší.R^

+8/−2
21.4.2015 8:35

M15a90r64t52i86n 50M40o92t73y17č94k45a 6501967987404

o to víc mi jako plzeňáka mrzí, že jim Viktorka v tý první půli nedala 2 fíky a bylo by vymalováno... Druhej poločas už byl 50-50

0/0
21.4.2015 8:59

R55a22d29e44k 61T62o89m55š69ů 3365513702791

Střely na bránu 4:2 pro Teplice, v první půli 0:0. To byste tu bránu museli trefit nejdřív :-P

+3/0

P15e24t17r 66P24á90l79k87a 6293566520672

smím se zeptat na nějaký příklad týmu, který u nás "umřel na krásu"?

Stačí jeden z té "spousty", díky.

0/0
21.4.2015 9:11

J82a81r25o49s46l25a16v 24S66e97d51l88á30č28e51k 3104191816608

asi jsem to nenapsal dobře. nemyslel jsem synotligu a tým, spíš slovní obrat o tom, že vždycky bude nejdřív taktika pro body a pak teprve hra pro oko diváka jako nadstavba ;-) asi to není úplně košer, ale tak to je. nebo ne?

0/0
21.4.2015 9:38

P97e68t22r 67P91á87l78k36a 6153296520352

já bych spíš řekl, že je to klišé. Každý mluví o tom, jak se umírá na krásu, ale nevybavuju si jedinej tým, který by u nás třeba spadnul z ligy proto, že by chtěl hrát dopředu (a pravidelně kvůli tomu prohrával třeba 2:3). Týmy, co padaly z ligy, padaly proto, že byly i na to betonování dřeváci.

Letošní liga se navíc vyvíjí tak, že skoro třetinu soutěže je tu třeba 5 (ne-li víc) týmů - například Baník, Slavia, kterým nehrozí padák, ani nehrajou o poháry a když přijedou ven, betonujou už od pátý minuty. Vrcholem zdržovacího hnusu pro mě bylo u nás v Liberci Brno.

0/−1

J65a75r75o78s80l74a15v 33S21e44d55l22á17č72e28k 3464951496798

není to klišé. viděl jsem třeba u nás hrát teď Boleslav a i když prohrávala, pořád se snažila hrát dopředu. nakonec dostala bůra. i některý mančafty, který hrajou o sestup nebráněj a hrajou docela slušnej fotbal. třeba hradec...ten vysloveně "umírá na krásu" ;-)

R71a85d22e53k 48T70o34m13š57ů 3485623232101

Třeba Ústí s Habancem. Tvrdilo se, že hrají pěkný fotbal, ale skončili poslední s 67! obdrženými góly.

+1/0

P60e29t69r 42P40á65l49k73a 6873686310762

tak jsem se na to Ústí podíval. Měli 22 vstřelených gólů (s Příbramí nejmíň v lize, i druhý sestupující - Brno - měl o polovinu víc!).

Asi to není jediný vypovídající kritérium, ale jako "umřít na krásu" mi to fakt nepřijde.

0/−1
21.4.2015 10:41

R19a67d51e53k 66T32o43m59š96ů 3445863152921

Mě se neptej. Ale tehdy novináři o tom básnili každou chvíli, na to si dobře pamatuju ;-) V podstatě to znamená, že hráli otevřený fotbal nahoru dolů. Bohužel neměli kvalitu ani vepředu ani vzadu na to aby to uhráli.

+2/0
21.4.2015 12:21

M56a78r54t74i88n 56P89a84v68l61í12k 1907347579451

...tak s tím fakt nesouhlasím, při téhle taktice to mohlo skončit klidně 0:5, kdyby Plzeň šance proměnila, ....beton a ještě s ostudou. Nebylo tam nic a sám M. Lüftner to říkal, tak fakt nevím. Stejná odkopávaná na Spartě a v podstatě i v Liberci, ...tam to tedy vyšlo, ale koukat se na to nedá. Nevím, jestli se tímhle chceme dostat do těch pohárů (a co tam potom s takovým fotbalem bez ambicí) nebo už víme, že budeme osmí?. Boleslav bych do toho nepletl, ta přijela taky spokojená s velkým náskokem... ...nebo jestli to tak na půl roku zase stačí?

0/−2
21.4.2015 9:53

M55a50r83t26i90n 75P39a13v82l59í90k 1267297629131

patří to kousek výš...k panu Sedláčkovi:-) a jeho obhajobě nebo spokojenosti nebo co to je

0/0

M25a42r64t48i83n 86P94a97v97l22í40k 1917497159491

To máte pravdu. Místo toho, aby naložili Brnu, na který fotbalově mají, spokojeně prezentujou šťastnou a usmolenou remízu s Plzní jako úspěch. Jestli tenhle fotbal-nefotbal se stává standard a ještě je někdo "tohle" schopen obhajovat, tak vážně nechápu. Nejenže nezískají další sponzory, ale ani diváky, na to bude chodit časem už jenom Sedláček:-P

+1/0
21.4.2015 10:06

J61a41r73o97s14l55a59v 69S23e26d26l74á71č25e97k 3404701326658

klídek steve ;-D horší výkony dramatizuješ a lepší bagatelizuješ. co chceš teda slyšet cyve? bůra s boleslaví schazuješ, plychta s plzní ti nevoní. nechápu tě...hrajeme na co máme. o titul to není, o poháry asi jo. až rada pochopí, že litsingi má jít zase na lávku a dá větší šanci balaszovi a chukwudimu, možná to bude ještě lepší. hele martine říct že to včera byla stejná odkopávaná jako na spartě nebo v liberci je pro mě fakt mimo mísu.

0/0
21.4.2015 14:17

M46a69r36t84i73n 58P60a51v85l14í59k 1837887979421

jsem fakt v pohodě;-D;-D.

Teplicím roky fandím a budu fandit dál. Vyjádřil jsem se jenom k hernímu projevu, který se mi nelíbí a myslím, že jsem schopnej si to obhajovat......rozhodně jsem nečekal, že jim dají pětku a nevím na základě čeho se domníváš, že mi plichta s PL nevoní. Na rozdíl od tebe si ale právě nemyslím, že vždycky hrajeme to na co máme a to je to, co "kritizuju" (a dle občasného vyjádření hráčů si to myslí i oni).

Rada s Lüftnerem řeknou, že to byla "hrůza", všichni, kteří se k tomu vyjadřujou v TV řeknou, že to byla "hrůza", "nezávislí" lidi na několika diskuzích řeknou, že to byla "hrůza", jenom ty máš pocit, že nevím co chci a že jim snad ubližuju:-P:-P .....a počítáte střely;-D;-D.

A pokud jde o ty poháry - po zápase s Brnem, který se zdá být stále v tuto chvíli jedním z těch klíčových jsi (pokud si to dobře pamatuji) stejně jako já kritizoval to samé.

V jedný větě napíšeš - že potom, co nám dala PL gól jsme zjistili, že se s nima dá hrát a pak celej den obhajuješ "herní projev", krerej vede k tomu, aby nám ten gól dali, ...nepřijde mi to moc konzistentní.

Teď už jen, aby ten Rada konečně pochopil to, co ty už dávno víš ;-D;-D

0/0
21.4.2015 15:42

J96a59r51o30s58l56a65v 71S50e32d66l21á33č82e10k 3804691686838

tvl. ty jsi demagog. co mi to podsouváš? přečti si znova cos napsal v prvních dvou postech a co píšu já. znegoval jsi úplně všechno a nakonec se tlučeš do prsou jakej jsi fanda tp. připomínáš mi jednoho skalního tp fandu, kvůli kterýmu nakonec odcházeli lidi z diskuze...Rv

M67i85c32h89a24l 15H38i63r71k13a 4527806150523

Dle některých to prý všechno bylo domluvené, o štěstí nikdo z nich nemluvil. ;-D

0/−3
21.4.2015 7:53

M90a15r86t88i40n 43P93a65v61l92í29k 1947747879801

no..nevím....řekl bych, že Plzeň nemá zapotřebí se domlouvat na remíze v TP...a zároveň první ligové ztrátě na jaře