Machovec: Nezasloužili jsme si, aby nás rozhodčí takhle dostal k zemi

Během dvou minut uviděl Jaroslav Machovec dvě žluté karty. A po zápase si obránce Českých Budějovic, které prohrály 0:1 v Příbrami, stěžoval na rozhodčího Hrubeše. „Možná jednu žlutou jsem si zasloužil, ale určitě ne červenou,“ uvedl po utkání.

J65i59ř93í 72B86a70j23e81r 1405489496

Budejce..hroznýRv

0/0
12.4.2015 17:21

P25a94v26e97l 91V74a40l13e75n50t38a 1408358131805

Po tomhle rozhovoru u mě Budějovice klesly úplně, vymlouvat se na rozhodčí je ubohost. Ještě jim odpustil penaltu za evidentní ruku ve vápně. Obě žluté byly úplně jasné, první za úder loktem do obličeje (to už měla být červená rovnou) a udělat za pár minut takový faul, to je teda inteligentní. Výsledek je pro ně ještě milosrdný, tohle by nestačilo ani na 2. ligu a on ještě tvrdí, jak hráli dobře;-D

0/0
12.4.2015 15:55

P88e28t50r 27H25e56l19l65e58r 5873976354564

No když jsem včera viděl záznam, tak jsem si říkal, že větší selhání rozhodčího jsem letos neviděl. Nejdřív to měla být penalta, následný vytrhnutí se a rána do obličeje už byl jen následek držení.

A ani ta druhá žlutá mi nepřišlo, že by to vůbec byl faul, spíš jen simulace. V situaci v jaké Budějovice jsou, mi to přišlo naprosto zbytečné a Příbram takovou pomoc nepotřebovala.

Ale docela se mi zdá, že to v Příbrami je spíš pravidlo než náhoda.

0/0
13.4.2015 14:25

Z61d12e54n78e54k 39B34e61d75n38a98r 7377296687699

Díval jsem se a přál jsem Budějicím, rozhodně víc než Příbrami, ale zasloužený výsledek byl tak 5:0 pro Příbram. Budějice byly skoro bez šance, to Příbram jich měla opravdu spoustu.

První žlutá Machovce sporná, ale to nic nemění na tom, že druhá byla naprosto jasná. Skluz kde netrefil míč a Pilík sice dokázal uhnout, ale na žlutou to určitě bylo. Udělat se žlutou podobný skluz ze zadu na půlce k tomu musí být hráč mentál.

Jinak Budějice evidentně na ligu nemají a rozhodčí za to fakt nemůžou.