Brabec odčinil chybu a je hrdinou: O tomhle jsem snil já i celá rodina

Dlouho to vypadalo, že na tohle derby bude chtít rychle zapomenout. Nakonec si ho ale sparťanský obránce Jakub Brabec uchová v paměti jako splnění klukovského snu. Chybu ze čtvrté minuty totiž vymazal rozhodujícím gólem minutu před koncem. A po hororovém začátku prožil téměř hollywoodský happy end.

R34a91d94i82m 41B43á85r67t59a 4465663812126

Brabec je pro mne opravdovým mužem zápasu R^ Udělal chybu (i proto, že nechtěl Škodu sejmout - u mne bod k dobru), dostal šanci do druhého poločasu a vykoupil se rozhodnutím. Myslím, že nám roste hvězda do zahraničí i do repre...

A pro Slávisty - všichni chápou, že jste lepili sestavu. Přál jsem Vám od začátku trochu víc, protože bych Vám přál k dobré hře i body. Sparta ale vyhrála zaslouženě, prostě to urvala. Měli jste dvě možnosti derby rozhodnout a Latka neměl dohrát. I tak se mi Královec líbil, přes opravdu drobné chybky to bylo velmi profesionálně zvládnuté derby - ne náhodou píská evropské poháry...

Slávističtí fotbalisté si i přes prohru zaslouží respekt, plakání fanoušků ovšem ne Rv

+1/0
12.4.2015 14:26

H37a63n52u87š 67M46a44r51š92á23l80e49k 3559340405684

Když disciplinárka řešila zpětně Lafatův pád (který ani nemusel třeba být, kdyby Lafatu chvíli před tím nezastavil neexistující ofsajd), jest-li pak bude zpětně řešit zlostné Latkovo seknutí nohou po Lafatovi, když jej neuhlídal  po vstřeleném gólu.

J43i85ř18í 54V98i53n34k87l21e15r 1651327120779

Brabec dobrý....ale i tak jsem byl v klidu. Královec by 5 minut nastavil a Lafy by ve vápně šel štěstíčku naproti. Takto nemusel.

P82e21t48r 39N62ě36m75e37c 4445442682547

Babec dneska společně s Holkem hořeli jak papír :( .... Slavie byla tak 10x na půlce Sparty z toho měla tak 5 golových šancí

+9/−1
11.4.2015 22:57

K10a92r38e69l 21S34e19i71d98l 8110138747467

Brabec hořel protože musel zaskakoval za Marecka. Ten tam nepatří. Tradičně za Lavičky nehrají nejlepší. Poznali to Kweuke, Bednář, Vacek, Komnatě když měli formu.

K68a74r12e26l 59S20e24i48d86l 8150698217457

Bednář když začínal ve Spartě rozhodoval zápasy a příště seděl. Opakovaně. To samé předtím Kweuke. Vacka stavěl jen na kousky zápasů.

T72o26m65á44š 86V37o13d84i65č43k69a 6820518928606

Rozhodčí dnes dělali chyby nebo spíš chybky, jako na MS, v Premier League, Serie A... No, asi jako všude. Žádné písknutí do píšťalky neovlivnilo výsledek ani průběh hry. Nikdy ty chyby nejsou 50:50, ale pokud Sparta má držení míče kolem 70-80% času, tak je logické, že těch chyb ve prospěch lepšího týmu je někdy o něco víc. Před lety, ještě za Ronaldinha jsem koukal na Barcelonu, co zápas, to penalta. Ono taky ne, když každé dvě minuty byla Barca v šestnáctce soupeře. .Někteří lidé vidí to, co vidět chtějí.

+11/0
11.4.2015 22:50

J97i13ř19í 72B91a25j23e14r 1955969336

+1/0
11.4.2015 22:53

T92o92m42á95š 63V69o92d76i46č97k81a 6510278418186

Nemluvil jsem o tom, kdo byl lepší nebo kdo si zasloužil víc. Nejsem fanoušek ani jednoho týmu. Hodnotil jsem výkon rozhodčího.

+2/0
11.4.2015 22:56

J59i91ř14í 32L84i39e23t22a93v69e11c 8683399663599

A co to je za sport, kde se nehodnotí ti, co hrají (závodí), ale ti, co pískají?

0/−2
12.4.2015 0:22

J22i68ř47í 63B44a19j52e68r 1785109886

No na to ze bylo držení 70:30 tak víc golovek měli sesivky.Sparta hrála před sestnactkou nic vic..takže tvůj příspěvek neberu

0/0
11.4.2015 22:54

L74e55o61š 25K60o90f40r83o64ň 6309109732212

Je sice hezké, že dal vítězný gól, ale v obraně hořel a ne poprvé. Navíc nestíhá ani rychlostně.

+4/−7
11.4.2015 22:40

M93i78r80o47s35l61a11v 63K19o86n85e23č14n63ý 2965970175327

to ještě může dohnat... že hoří jedna věc, ale že z toho pak tým i on osobně vzejde vítězně druhá.. Více hráčů by takhle hořelo rádo.

+7/−1
11.4.2015 22:49

J34i32ř95í 64B66a59j78e18r 1205379546

On to řekl i podobně Kotal - mimo Sparty, Jablonce a Plzně nejsou ostatní mančafty "zajímavé", těm třem jde o velké prachy a u rozhodčích si to pohlídají. Hnus velebnosti.

+3/−24
11.4.2015 22:36

L11u38k21á94š 35H68o64f38m14a42n 1273974352646

co to melete za nesmysl? viděl jste ten zápas? vy máte dojem, že si Sparta ten 2. poločas neuhrála sama?

J31i68ř27í 51B73a18j18e58r 1735289786

No zrovna ten druhy si SAMA neuhrala...co to melete..viděl jste ten zápas pane Kašpare?

+3/−13
11.4.2015 22:45

L94u41k69á12š 88H16o33f70m10a98n 1823764622816

nevím, na jakého pana Kašpara reagujete, protože zatím nikdo s takovým příjmením v diskusi není. nicméně každý, kdo zápas viděl, musel vidět, že se celý druhý poločas hrálo na jednu bránu.

M48a64r27e37k 73Š67u64l87a 9615669729406

Ale uhrala to SAMA, ja totiz Kralovce do zakladu Sparte vzdy pocitam.

+2/−12
11.4.2015 22:52

P97a53v53e88l 80H92e84r49i90n52e97k 6320758352653

Pravda, Královec tam za ni přece střelil ten rozhodující gól a pak si to sám odpískal! Neskutečné, jak na to všichni zapomínáme ;-D

+1/0
12.4.2015 7:05

T10o40m68á53š 60V16o54d77i90č91k73a 6190188768236

To nemělo být plus.

0/−1

D63a87v44i38d 29P10r84a33ž66á97k 6784282872956

Uhrála, ale občas rozhodčí pomohl. Ale tam to nebylo tak podstatné, ostatně Latkovi odpustil druhou žlutou. Královec hodně pomohl spartě v první půlce