Brabec odčinil chybu a je hrdinou: O tomhle jsem snil já i celá rodina

Dlouho to vypadalo, že na tohle derby bude chtít rychle zapomenout. Nakonec si ho ale sparťanský obránce Jakub Brabec uchová v paměti jako splnění klukovského snu. Chybu ze čtvrté minuty totiž vymazal rozhodujícím gólem minutu před koncem. A po hororovém začátku prožil téměř hollywoodský happy end.

R75a62d29i72m 91B30á79r56t42a 4285753842346

Brabec je pro mne opravdovým mužem zápasu R^ Udělal chybu (i proto, že nechtěl Škodu sejmout - u mne bod k dobru), dostal šanci do druhého poločasu a vykoupil se rozhodnutím. Myslím, že nám roste hvězda do zahraničí i do repre...

A pro Slávisty - všichni chápou, že jste lepili sestavu. Přál jsem Vám od začátku trochu víc, protože bych Vám přál k dobré hře i body. Sparta ale vyhrála zaslouženě, prostě to urvala. Měli jste dvě možnosti derby rozhodnout a Latka neměl dohrát. I tak se mi Královec líbil, přes opravdu drobné chybky to bylo velmi profesionálně zvládnuté derby - ne náhodou píská evropské poháry...

Slávističtí fotbalisté si i přes prohru zaslouží respekt, plakání fanoušků ovšem ne Rv

+1/0
12.4.2015 14:26

H64a85n39u53š 43M84a48r15š53á82l69e78k 3859930605884

Když disciplinárka řešila zpětně Lafatův pád (který ani nemusel třeba být, kdyby Lafatu chvíli před tím nezastavil neexistující ofsajd), jest-li pak bude zpětně řešit zlostné Latkovo seknutí nohou po Lafatovi, když jej neuhlídal  po vstřeleném gólu.

J86i97ř68í 90V96i55n57k38l43e73r 1251897830379

Brabec dobrý....ale i tak jsem byl v klidu. Královec by 5 minut nastavil a Lafy by ve vápně šel štěstíčku naproti. Takto nemusel.

P44e16t58r 66N98ě17m56e55c 4645842582427

Babec dneska společně s Holkem hořeli jak papír :( .... Slavie byla tak 10x na půlce Sparty z toho měla tak 5 golových šancí

+9/−1
11.4.2015 22:57

K53a18r25e92l 66S53e61i30d89l 8450218687607

Brabec hořel protože musel zaskakoval za Marecka. Ten tam nepatří. Tradičně za Lavičky nehrají nejlepší. Poznali to Kweuke, Bednář, Vacek, Komnatě když měli formu.

K82a37r80e33l 27S83e80i27d32l 8630768717217

Bednář když začínal ve Spartě rozhodoval zápasy a příště seděl. Opakovaně. To samé předtím Kweuke. Vacka stavěl jen na kousky zápasů.

T53o20m28á31š 33V19o76d82i25č79k96a 6720618408506

Rozhodčí dnes dělali chyby nebo spíš chybky, jako na MS, v Premier League, Serie A... No, asi jako všude. Žádné písknutí do píšťalky neovlivnilo výsledek ani průběh hry. Nikdy ty chyby nejsou 50:50, ale pokud Sparta má držení míče kolem 70-80% času, tak je logické, že těch chyb ve prospěch lepšího týmu je někdy o něco víc. Před lety, ještě za Ronaldinha jsem koukal na Barcelonu, co zápas, to penalta. Ono taky ne, když každé dvě minuty byla Barca v šestnáctce soupeře. .Někteří lidé vidí to, co vidět chtějí.

+11/0
11.4.2015 22:50

J38i57ř13í 86B30a86j60e65r 1775899826

+1/0
11.4.2015 22:53

T85o60m96á33š 23V32o78d73i73č61k95a 6970548988876

Nemluvil jsem o tom, kdo byl lepší nebo kdo si zasloužil víc. Nejsem fanoušek ani jednoho týmu. Hodnotil jsem výkon rozhodčího.

+2/0
11.4.2015 22:56

J94i39ř62í 12L18i91e96t68a95v25e71c 8913709923869

A co to je za sport, kde se nehodnotí ti, co hrají (závodí), ale ti, co pískají?

0/−2
12.4.2015 0:22

J41i37ř48í 46B57a79j59e11r 1565279976

No na to ze bylo držení 70:30 tak víc golovek měli sesivky.Sparta hrála před sestnactkou nic vic..takže tvůj příspěvek neberu

0/0
11.4.2015 22:54

L87e77o54š 39K12o13f98r35o57ň 6969639692972

Je sice hezké, že dal vítězný gól, ale v obraně hořel a ne poprvé. Navíc nestíhá ani rychlostně.

+4/−7
11.4.2015 22:40

M85i27r64o80s61l31a61v 84K85o41n33e56č60n96ý 2295370935817

to ještě může dohnat... že hoří jedna věc, ale že z toho pak tým i on osobně vzejde vítězně druhá.. Více hráčů by takhle hořelo rádo.

+7/−1
11.4.2015 22:49

J44i13ř30í 23B52a38j93e22r 1725669226

On to řekl i podobně Kotal - mimo Sparty, Jablonce a Plzně nejsou ostatní mančafty "zajímavé", těm třem jde o velké prachy a u rozhodčích si to pohlídají. Hnus velebnosti.

+3/−24
11.4.2015 22:36

L94u32k71á39š 61H29o92f97m96a79n 1943414222556

co to melete za nesmysl? viděl jste ten zápas? vy máte dojem, že si Sparta ten 2. poločas neuhrála sama?

J69i68ř88í 63B48a89j62e68r 1935939416

No zrovna ten druhy si SAMA neuhrala...co to melete..viděl jste ten zápas pane Kašpare?

+3/−13
11.4.2015 22:45

L13u30k40á23š 85H12o89f73m68a55n 1603874372116

nevím, na jakého pana Kašpara reagujete, protože zatím nikdo s takovým příjmením v diskusi není. nicméně každý, kdo zápas viděl, musel vidět, že se celý druhý poločas hrálo na jednu bránu.

M11a57r39e42k 13Š50u96l30a 9865559949666

Ale uhrala to SAMA, ja totiz Kralovce do zakladu Sparte vzdy pocitam.

+2/−12
11.4.2015 22:52

P49a20v36e45l 30H70e18r29i58n98e38k 6860158432223

Pravda, Královec tam za ni přece střelil ten rozhodující gól a pak si to sám odpískal! Neskutečné, jak na to všichni zapomínáme ;-D

+1/0
12.4.2015 7:05

T94o65m25á30š 51V73o89d87i19č42k96a 6400938108206

To nemělo být plus.

0/−1

D83a65v73i46d 97P26r77a65ž14á62k 6874102822726

Uhrála, ale občas rozhodčí pomohl. Ale tam to nebylo tak podstatné, ostatně Latkovi odpustil druhou žlutou. Královec hodně pomohl spartě v první půlce