Berkovec na výhru ve Slavii čeká dál. Je to ztráta, řekl o remíze

Fotbalový brankář Martin Berkovec se do branky Slavie v Edenu postavil po takřka dvou a půl letech. A zrovna v utkání proti Bohemians Praha 1905, kde loni hostoval a přispěl k záchraně. V sobotním vršovickém derby dlouho Slavii držel, na střelu Mikuše pár minut před koncem z přímého kopu ale nestačil a zápas skončil smírně 1:1. „Bereme to jako ztrátu,“ říkal po duelu.

P43e62t61r 21K46o74c 3639135212105

Ten gól byl chytatelnej, byla to chyba brankáře. Ale jak chce Slávie vyhrát, když zahodí několik úplně stoprocentních jasných  brankových situací? Mají kliku, že tam jsou ještě slabší mančafty, které budou mít nejvíce starostí, ČB, Liberec, Hradec, Bohemka. Překvapuje mně zejména Liberec, ten je tragický, zahrál dobře pouze v Ostravě.

0/0
6.4.2015 15:23

L60u58d48ě11k 84P83r52o93v90a62z48n14í49k 8833761672635

Berkovcovi nejspíš uškodilo, že dobře zná z Bohemky Radu. Myslel si, že to bude kopat, jako téměř vždy právě on. Nevěděl, že to trenér těsně před exekucí nařídil Mikušovi ;-)

P85e16t46r 85P84r50o13t26i27v47í42n95s67k26ý 6387230774449

Od Berkovce jsem čekal trochu víc, je srovnatelnej jako Rakovan, nic extra a občas minela která stojí slávii body. Na záchranu stačí 4 - 5 bodů, ale ty poháry, radši o nich nemluvit...

V78á51c31l10a65v 12Z15a73j89í26č52e76k 4360201958436

Slavia strašně faulovala a rozhodčí to netrestal. Když bude hrát takto Slavia se Spartou, tak nevím v kolika dohrají. A to ještě možná bude hrát Latka, ten co zákrok, to faul. Pro Slavii tudy cesta nevede, můj názor.

+8/0
6.4.2015 13:28

D39a82v29i65d 63P39r19a79ž51á61k 6614622472666

Já moc nerozumím tomu extrapolování nějakých herních variant. Hráči hrají tak, jak jim dovolí rozhodčí. Zejména u Latky i Baeze (obdobně i třeba Vácha) je to dobře vidět. Dokud jim rozhodčí nedá kartu, hrajou tvrdě. Po kartě vždycky hodí zpátečku a v klidu zápas dohrajou.

...

Je samozřejmě pravda, že Baez mohl proti Bohemce vyfasovat rovnou ve 4. minutě červenou a nebylo by co řešit. Nicméně dostal jenom žlutou a pak naprosto v pohodě všechno uhlídal, přestože na pozici defensivního záložníka to není úplně lehké.

+3/0
6.4.2015 13:46

J81o21s33e16f 24H77r61u16b91ý 5732952863171

Baez mel jit ve ctvrte minute zcela jasne do sprchy! To neni fotbalista,ale blazen.

+7/0
6.4.2015 16:05

L86u54d24ě89k 49P94r39o27v64a11z27n52í48k 8413511582135

Je to psychopat! Zároveň je ale velmi "zábavný", když po každém faulu rozhodčímu ukazuje, že to bylo "čistý" ;-D;-D;-D

+4/0
6.4.2015 18:03

P50e51t36r 32Z44l41á53m29a94l 5279816329894

Bod pro červenobílého outsidera je zlatý, a pomůže jim v boji o záchranu, což si podprůměrný gólman Berlovec s odstupem času zcela jistě uvědomí.