I po vysoké výhře Lavička chválil soupeře: Hodně nám to znepříjemnili

Každá ztráta už teď pro ně může být osudová. Fotbalisté Sparty ze druhého místa tabulky stíhají Plzeň v boji o titul, a tak musí v každém utkání hrát na vítězství. V Hradci vše klaplo: hosté vyhráli 3:0 a trenér Vítězslav Lavička mohl být spokojený.

D12a41n53i17e10l 68H74ý18l 9714224665683

Spartě to při současné mizerné formě znepříjemní každý. Kdyby nekoupili Kadlece, jsou dnes až třetí. Lavička je vskutku "dobře" připravil na jaro.

P21a43v61e39l 90H90o24l52m68a34n 8247166325449

S tím by se dalo souhlasit. Překvapil mě, s jakou formou se vrátil a jak je na tom skvěle fyzicky. Momentálně nejlepší český útočník.

+5/0
5.4.2015 12:04

J49a89r56o37s53l85a54v 71Č86á42p 4473756390282

Líbil se mi ještě brankář Štěch. Oproti repre Čechovi prostě jistota.

To jsou zase otázky ;-€

Mně by spíš zajímalo, proč byl Ládík v základu a proč střídal až 10 minut  před koncem.

Jinak soupeř byl slaboučký a do šancí se dostával jenom díky ležerní hře, ignorované trenerem ;-O

M66a31r81t83i18n 12V48o68j51á46č27e12k 9183227661766

mě ten jeho koučink připadá takový nijaký střídání v 78 je pozdě ...mezi 50-70minutou se hradec dostával docela do hry a tam mělo podle mě přijít střídání...třeba i ten konate ,aby si hradec musel víc hlídat lajnu

+5/0
5.4.2015 10:52

P84a67v61e49l 23H76o44l49m32a55n 8847206865359

Myslím, že normální trener by udělal cokoliv, jen aby se něco změnilo. Tohle bylo jak čekání na vyrovnání a nehrát proti zoufalcům, tak by i přišlo.

Lavička nejspíš slovo koučink (coaching pro rejpaly) asi ani nezná ! Zatím dospěl jen k mentálnímu treningu a vylepování citátů.