I po vysoké výhře Lavička chválil soupeře: Hodně nám to znepříjemnili

Každá ztráta už teď pro ně může být osudová. Fotbalisté Sparty ze druhého místa tabulky stíhají Plzeň v boji o titul, a tak musí v každém utkání hrát na vítězství. V Hradci vše klaplo: hosté vyhráli 3:0 a trenér Vítězslav Lavička mohl být spokojený.

D66a76n10i98e38l 95H43ý55l 9604734955953

Spartě to při současné mizerné formě znepříjemní každý. Kdyby nekoupili Kadlece, jsou dnes až třetí. Lavička je vskutku "dobře" připravil na jaro.

P31a11v85e90l 44H34o51l96m68a45n 8637756315489

S tím by se dalo souhlasit. Překvapil mě, s jakou formou se vrátil a jak je na tom skvěle fyzicky. Momentálně nejlepší český útočník.

+5/0
5.4.2015 12:04

J61a42r92o42s84l91a34v 89Č65á94p 4823376420162

Líbil se mi ještě brankář Štěch. Oproti repre Čechovi prostě jistota.

To jsou zase otázky ;-€

Mně by spíš zajímalo, proč byl Ládík v základu a proč střídal až 10 minut  před koncem.

Jinak soupeř byl slaboučký a do šancí se dostával jenom díky ležerní hře, ignorované trenerem ;-O

M62a88r56t21i61n 90V24o16j21á31č72e77k 9303817521666

mě ten jeho koučink připadá takový nijaký střídání v 78 je pozdě ...mezi 50-70minutou se hradec dostával docela do hry a tam mělo podle mě přijít střídání...třeba i ten konate ,aby si hradec musel víc hlídat lajnu

+5/0
5.4.2015 10:52

P62a51v21e38l 57H33o10l44m52a17n 8707516175799

Myslím, že normální trener by udělal cokoliv, jen aby se něco změnilo. Tohle bylo jak čekání na vyrovnání a nehrát proti zoufalcům, tak by i přišlo.

Lavička nejspíš slovo koučink (coaching pro rejpaly) asi ani nezná ! Zatím dospěl jen k mentálnímu treningu a vylepování citátů.