I po vysoké výhře Lavička chválil soupeře: Hodně nám to znepříjemnili

Každá ztráta už teď pro ně může být osudová. Fotbalisté Sparty ze druhého místa tabulky stíhají Plzeň v boji o titul, a tak musí v každém utkání hrát na vítězství. V Hradci vše klaplo: hosté vyhráli 3:0 a trenér Vítězslav Lavička mohl být spokojený.

D93a63n85i53e96l 68H14ý34l 9224954645423

Spartě to při současné mizerné formě znepříjemní každý. Kdyby nekoupili Kadlece, jsou dnes až třetí. Lavička je vskutku "dobře" připravil na jaro.

P33a92v46e31l 12H43o76l33m81a68n 8437396595339

S tím by se dalo souhlasit. Překvapil mě, s jakou formou se vrátil a jak je na tom skvěle fyzicky. Momentálně nejlepší český útočník.

+5/0
5.4.2015 12:04

J88a78r55o55s69l18a52v 11Č57á82p 4633566410822

Líbil se mi ještě brankář Štěch. Oproti repre Čechovi prostě jistota.

To jsou zase otázky ;-€

Mně by spíš zajímalo, proč byl Ládík v základu a proč střídal až 10 minut  před koncem.

Jinak soupeř byl slaboučký a do šancí se dostával jenom díky ležerní hře, ignorované trenerem ;-O

M40a91r62t66i20n 57V60o37j97á43č38e66k 9433137111126

mě ten jeho koučink připadá takový nijaký střídání v 78 je pozdě ...mezi 50-70minutou se hradec dostával docela do hry a tam mělo podle mě přijít střídání...třeba i ten konate ,aby si hradec musel víc hlídat lajnu

+5/0
5.4.2015 10:52

P48a83v51e39l 35H63o85l24m51a12n 8307616985209

Myslím, že normální trener by udělal cokoliv, jen aby se něco změnilo. Tohle bylo jak čekání na vyrovnání a nehrát proti zoufalcům, tak by i přišlo.

Lavička nejspíš slovo koučink (coaching pro rejpaly) asi ani nezná ! Zatím dospěl jen k mentálnímu treningu a vylepování citátů.