Real Madrid potupil soupeře devíti góly, Barcelona se na výhru nadřela

Fotbalisté Realu Madrid boj o titul nevzdávají. Ve 29. kole španělské ligy potupili Granadu debaklem 9:1, ale vedoucí Barceloně se nepřiblížili. Lídr tabulky totiž vydřel na hřišti Celty Vigo vítězství 1:0. Na třetí místo poskočilo Atlético Madrid.

R74i74c33h45a58r86d 65K72r22á84l 4218427460813

Titulek poměrně dost zavádějící. Celta před tímto kolem byla devátá, Granada je třetí od konce, to je taky dost podstatná záležitost. Barcelona jí doma dala šest gólů, takže rovněž nebyla výrazně neúspěšná, navíc Celta Vigo jí porazila na Camp Nou, takže je vidět, že šlo o soupeře jiné kategorie. K výrokům fanouška Realu Mr. Žáčka jen tolik - neviditelný Messi měl dvě velké šance, ale ono se prostě každý den nedá všechno. Že by sudí nějak Barceloně připískával? Můžete být konkrétní a v čem?

0/0
6.4.2015 15:10

L81u79k83á80š 59H86l32o57u51c90a51l 6872400261944

Barca vyhrála, zpátky na čele tabulky s fajn náskokem, ale ihojte to ani nenapoutá na hlavní stránku sportu. jen kdyby to bylo obráceně...

K63a23r21e87l 28Z77a61c53e81k 7861589241277

Tak vám povím, že ten váš Messi byl dneska úplně neviditelnej...:-)

+1/−3
5.4.2015 23:04

H32o42n93z69a 56P49l76á26n83k72a 9936308168

Tak vám povím, že ten váš Ronaldo nebyl do dneška vidět 2 měsíce... :)

K47a42r50e27l 61Z88a11c56e68k 7341639131217

Koukám teď na Vigo-Barca. Už tam domácí pěkně řežou. Ono to s tou přízní rozhodčích pro slavnější kluby bude všude stejný.

+3/−3
5.4.2015 21:35

Z50d47e71n78ě50k 26B66ř21í87z48a 8276755949626

9-1 je fajn, ale porad za to jsou jen 3 body :-)

+15/−1
5.4.2015 15:44

M18i59l44a64n 63H70a44n11u44s75k65a 7209158292591

Ale na zvednutí sebevědomí je to dobrý :) Navíc konečně bylo zase na CR vidět, jak moc ho to baví, když dává góly...

K33a51r66e35l 92Z96a33c69e98k 7421769491137

V El Clásicu byl kompletní Real 60 minut lepší, nakonec to tedy Barka šťastně uplácala.

+9/−10
5.4.2015 15:11

K95a23r40e21l 46Z61a66c58e54k 7711259171497

Pánové mínusáři asi El Clasico neviděli. Škoda pro vás, byl to dobrej zápas.

+11/−3
5.4.2015 16:41

D62a35v37i50d 37P44r51a49ž51á23k 6534782362616

60 minut 8-o?

30 minut v první půlce. Začátek druhé půle byla totální holomajzna z obou stran a pak začala dominovat Barcelona.

PS: To štastné uplácení je taky trochu mimo. V první půli byl Real lepší díky skvělému presinku. Jenže byl totálně neefektivní z hlediska skóre. A proto byl po zásluze potrestán, když mu odešly síly. On se totiž fotbal hraje 90 minut, a ne jenom poločas.

L53u98k85á41š 20H98r69a39z82d12i23r12a 4838628409419

Asi jako Messimu, ten taky zrovna nepálí proti velkoklubům, že jo...

O65n70d17ř11e55j 95H19r69u83b47o32š 2159944762374

Ač mám radši Messiho tak  oba dva jsou jinde nez zbytek sveta. Ronaldo i Messi jsou nejlepsi

L37i81b70o51r 68L46u51k93š81í16k 2435317770575

lepší je jen vkrátké kličce díky nízkému těžíšti těla, C.R. je komplexní, pokud bude hrát v této formě nikoho ke zlatému míči nepustí

+2/−3
5.4.2015 21:00

M58a35r98t77i66n 74Z44í23t45e40k 5861122921366

V komplexnosti ve střelbě je Ronaldo lepší. V komplexnosti fotbalového myšlení a využití hráče na hřišti zase vede Messi.

+2/0
6.4.2015 6:17

R67i52c75h41a35r88d 56K65r60á63l 4358407840313

Udělejte si komplexní statistiku a zjistíte, že o téměř 20 cm menší Messi (jaké to překvapení) nedominuje ve střelbě hlavou - myšleno góly. Jinak je v průměru před CR prakticky ve všech gólových položkách. Ale to nesnižuje dovednosti ani jednoho z nich.

0/0
6.4.2015 15:05

K85a74r33e77l 41Z23a84c22e59k 7111979181457

REAL!!!R^VR^ Škoda, že Cristiano ještě dvě, tři velké šance zahodil, jeden gól mu doslova "ukradl" hostující stoper a dal si vlastňáka...:-)