Real Madrid potupil soupeře devíti góly, Barcelona se na výhru nadřela

Fotbalisté Realu Madrid boj o titul nevzdávají. Ve 29. kole španělské ligy potupili Granadu debaklem 9:1, ale vedoucí Barceloně se nepřiblížili. Lídr tabulky totiž vydřel na hřišti Celty Vigo vítězství 1:0. Na třetí místo poskočilo Atlético Madrid.

R47i67c82h70a71r70d 94K79r94á23l 4738167920953

Titulek poměrně dost zavádějící. Celta před tímto kolem byla devátá, Granada je třetí od konce, to je taky dost podstatná záležitost. Barcelona jí doma dala šest gólů, takže rovněž nebyla výrazně neúspěšná, navíc Celta Vigo jí porazila na Camp Nou, takže je vidět, že šlo o soupeře jiné kategorie. K výrokům fanouška Realu Mr. Žáčka jen tolik - neviditelný Messi měl dvě velké šance, ale ono se prostě každý den nedá všechno. Že by sudí nějak Barceloně připískával? Můžete být konkrétní a v čem?

0/0
6.4.2015 15:10

L44u96k35á22š 76H47l10o20u56c61a26l 6462560131334

Barca vyhrála, zpátky na čele tabulky s fajn náskokem, ale ihojte to ani nenapoutá na hlavní stránku sportu. jen kdyby to bylo obráceně...

K58a30r90e95l 30Z79a82c32e12k 7731469781907

Tak vám povím, že ten váš Messi byl dneska úplně neviditelnej...:-)

+1/−3
5.4.2015 23:04

H16o65n33z24a 66P70l55á62n59k81a 9776918548

Tak vám povím, že ten váš Ronaldo nebyl do dneška vidět 2 měsíce... :)

K30a11r30e66l 26Z22a46c93e84k 7771399431447

Koukám teď na Vigo-Barca. Už tam domácí pěkně řežou. Ono to s tou přízní rozhodčích pro slavnější kluby bude všude stejný.

+3/−3
5.4.2015 21:35

Z91d22e88n75ě51k 98B51ř87í36z57a 8266735139846

9-1 je fajn, ale porad za to jsou jen 3 body :-)

+15/−1
5.4.2015 15:44

M27i64l44a46n 17H47a45n68u34s95k42a 7699418962691

Ale na zvednutí sebevědomí je to dobrý :) Navíc konečně bylo zase na CR vidět, jak moc ho to baví, když dává góly...

K56a63r41e93l 80Z58a47c70e90k 7961749661267

V El Clásicu byl kompletní Real 60 minut lepší, nakonec to tedy Barka šťastně uplácala.

+9/−10
5.4.2015 15:11

K55a16r19e11l 81Z33a22c66e54k 7371549221427

Pánové mínusáři asi El Clasico neviděli. Škoda pro vás, byl to dobrej zápas.

+11/−3
5.4.2015 16:41

D79a72v68i78d 97P72r83a77ž42á11k 6744592482326

60 minut 8-o?

30 minut v první půlce. Začátek druhé půle byla totální holomajzna z obou stran a pak začala dominovat Barcelona.

PS: To štastné uplácení je taky trochu mimo. V první půli byl Real lepší díky skvělému presinku. Jenže byl totálně neefektivní z hlediska skóre. A proto byl po zásluze potrestán, když mu odešly síly. On se totiž fotbal hraje 90 minut, a ne jenom poločas.

L53u40k59á62š 59H39r89a73z59d58i22r95a 4638168139739

Asi jako Messimu, ten taky zrovna nepálí proti velkoklubům, že jo...

O14n88d57ř71e47j 24H17r45u74b45o40š 2799694952314

Ač mám radši Messiho tak  oba dva jsou jinde nez zbytek sveta. Ronaldo i Messi jsou nejlepsi

L15i36b61o14r 54L69u63k34š26í91k 2945377970355

lepší je jen vkrátké kličce díky nízkému těžíšti těla, C.R. je komplexní, pokud bude hrát v této formě nikoho ke zlatému míči nepustí

+2/−3
5.4.2015 21:00

M36a73r88t37i60n 26Z63í79t49e84k 5161132671586

V komplexnosti ve střelbě je Ronaldo lepší. V komplexnosti fotbalového myšlení a využití hráče na hřišti zase vede Messi.

+2/0
6.4.2015 6:17

R97i10c29h23a18r40d 48K83r36á34l 4108417960793

Udělejte si komplexní statistiku a zjistíte, že o téměř 20 cm menší Messi (jaké to překvapení) nedominuje ve střelbě hlavou - myšleno góly. Jinak je v průměru před CR prakticky ve všech gólových položkách. Ale to nesnižuje dovednosti ani jednoho z nich.

0/0
6.4.2015 15:05

K12a86r75e27l 95Z37a71c50e31k 7201119461287

REAL!!!R^VR^ Škoda, že Cristiano ještě dvě, tři velké šance zahodil, jeden gól mu doslova "ukradl" hostující stoper a dal si vlastňáka...:-)