Real Madrid potupil soupeře devíti góly, Barcelona se na výhru nadřela

Fotbalisté Realu Madrid boj o titul nevzdávají. Ve 29. kole španělské ligy potupili Granadu debaklem 9:1, ale vedoucí Barceloně se nepřiblížili. Lídr tabulky totiž vydřel na hřišti Celty Vigo vítězství 1:0. Na třetí místo poskočilo Atlético Madrid.

R53i47c60h41a20r52d 30K33r69á66l 4588897790323

Titulek poměrně dost zavádějící. Celta před tímto kolem byla devátá, Granada je třetí od konce, to je taky dost podstatná záležitost. Barcelona jí doma dala šest gólů, takže rovněž nebyla výrazně neúspěšná, navíc Celta Vigo jí porazila na Camp Nou, takže je vidět, že šlo o soupeře jiné kategorie. K výrokům fanouška Realu Mr. Žáčka jen tolik - neviditelný Messi měl dvě velké šance, ale ono se prostě každý den nedá všechno. Že by sudí nějak Barceloně připískával? Můžete být konkrétní a v čem?

0/0
6.4.2015 15:10

L97u74k31á16š 44H62l41o75u67c39a68l 6372760311104

Barca vyhrála, zpátky na čele tabulky s fajn náskokem, ale ihojte to ani nenapoutá na hlavní stránku sportu. jen kdyby to bylo obráceně...

K13a82r11e67l 71Z13a43c95e83k 7721599951777

Tak vám povím, že ten váš Messi byl dneska úplně neviditelnej...:-)

+1/−3
5.4.2015 23:04

H79o31n71z81a 75P98l33á39n51k21a 9626748268

Tak vám povím, že ten váš Ronaldo nebyl do dneška vidět 2 měsíce... :)

K28a65r43e40l 73Z75a18c37e94k 7571539281367

Koukám teď na Vigo-Barca. Už tam domácí pěkně řežou. Ono to s tou přízní rozhodčích pro slavnější kluby bude všude stejný.

+3/−3
5.4.2015 21:35

Z40d44e54n61ě71k 47B92ř55í79z48a 8906785419366

9-1 je fajn, ale porad za to jsou jen 3 body :-)

+15/−1
5.4.2015 15:44

M14i22l71a79n 67H95a21n46u85s65k88a 7379468602851

Ale na zvednutí sebevědomí je to dobrý :) Navíc konečně bylo zase na CR vidět, jak moc ho to baví, když dává góly...

K93a52r23e90l 83Z46a23c42e49k 7531609141477

V El Clásicu byl kompletní Real 60 minut lepší, nakonec to tedy Barka šťastně uplácala.

+9/−10
5.4.2015 15:11

K80a49r58e64l 20Z79a48c41e60k 7851619581687

Pánové mínusáři asi El Clasico neviděli. Škoda pro vás, byl to dobrej zápas.

+11/−3
5.4.2015 16:41

D48a91v93i25d 21P66r15a14ž89á95k 6634892642686

60 minut 8-o?

30 minut v první půlce. Začátek druhé půle byla totální holomajzna z obou stran a pak začala dominovat Barcelona.

PS: To štastné uplácení je taky trochu mimo. V první půli byl Real lepší díky skvělému presinku. Jenže byl totálně neefektivní z hlediska skóre. A proto byl po zásluze potrestán, když mu odešly síly. On se totiž fotbal hraje 90 minut, a ne jenom poločas.

L93u73k54á21š 96H24r33a81z72d38i55r92a 4758988789909

Asi jako Messimu, ten taky zrovna nepálí proti velkoklubům, že jo...

O32n79d65ř72e10j 71H73r11u90b88o19š 2839884132684

Ač mám radši Messiho tak  oba dva jsou jinde nez zbytek sveta. Ronaldo i Messi jsou nejlepsi

L75i44b30o20r 75L16u75k37š12í98k 2165267520365

lepší je jen vkrátké kličce díky nízkému těžíšti těla, C.R. je komplexní, pokud bude hrát v této formě nikoho ke zlatému míči nepustí

+2/−3
5.4.2015 21:00

M20a47r56t23i53n 81Z66í75t39e57k 5291572511466

V komplexnosti ve střelbě je Ronaldo lepší. V komplexnosti fotbalového myšlení a využití hráče na hřišti zase vede Messi.

+2/0
6.4.2015 6:17

R32i59c18h55a69r61d 24K53r87á72l 4228967910753

Udělejte si komplexní statistiku a zjistíte, že o téměř 20 cm menší Messi (jaké to překvapení) nedominuje ve střelbě hlavou - myšleno góly. Jinak je v průměru před CR prakticky ve všech gólových položkách. Ale to nesnižuje dovednosti ani jednoho z nich.

0/0
6.4.2015 15:05

K51a48r48e34l 94Z53a31c94e65k 7771719321817

REAL!!!R^VR^ Škoda, že Cristiano ještě dvě, tři velké šance zahodil, jeden gól mu doslova "ukradl" hostující stoper a dal si vlastňáka...:-)