Teplice ztratily výhru v závěru z penalty. Byla jasná, přiznal Grigar

Fotbalisté Teplic dvakrát vedli, o vítězství přišli z penalty tři minuty před koncem, přesto brankář Tomáš Grigar po remíze 2:2 tvrdil: „Slovácko si zasloužilo minimálně vyrovnat.“

J10a59r65o70s24l77a43v 71S30e85d39l81á26č67e82k 3704631416648

Bylo to určitě lepší než proti Brnu, ale ten kopec nepřesností jim hodně bere síly.

Lavice Listingimu s Nivaldem slušela, Salami byl snaživější, Potočný bojoval i Vachymu se dařila líp rozehrávka /jen při bránění udělal hodně chyb/. Horův neuznanej gól pro údajnou ruku byla chyba rozhodčího, ruka ani náhodou. To hodně ovlivnilo zbytek zápasu. Ale Slovácko opravdu herně lepší. Bod pro Teplice dobrej.

+2/0
18.3.2015 9:43

J39a61n 72N63o61v78á10k 6197160638433

on i první gól Slovácka padl po neodpískaném faulu na teplického hráče, vzápětí stejný zákrok sudí písknul a byl z toho krásně trefený trestňák. Mně se zdálo, že trochu tlačil domácí.

+2/−1
18.3.2015 10:35

J59a30n 77Š35a16f60a54ř17í11k 3988907437627

Tlacil je trochu vic uz po 15minutach bylo jasne ze penaltu piskne jen sem cekal kdy byla tam spousta faulu co vubec nepiskl ani ten Vuch pred vapnem nespadl sam a on prej at nefilmuje...

0/0
18.3.2015 11:05

J61a60r87o24s32l67a18v 36S94e14d90l24á68č37e18k 3854361186138

máš pravdu, ten faul na Doška nebyl. a souhlas i s tím, že ta reciproční pentle visela ve vzduchu. to je smutnej příběh. ale objektivně je třeba přiznat, že jsme nestíhali a byli horší.

+1/0
18.3.2015 11:31

J89a60n 31Š26a55f39a65ř47í27k 3198667447167

Tak urcite :) nepodrzeli vubec balon ale to uz nas strasi od Slavie kde se jen odkopama braniili...Netusim co jim Rada predepisuje za recepty protoze stejny hraci si to krasne tukali treba kdyz prisel Litsingi to tam ted neni...bohuzel

0/0
18.3.2015 14:12

M67a52r53t12i55n 45P96a19v26l78í64k 1507257869391

...aha...takže to bylo zase čekání a gól a ten zase přišel?....tak alespoň viděli jak se má hrát o body;-)