Teplice - Brno 0:1, velký krok k záchraně zařídil Zoubele

Brněnští fotbalisté udělali velký krok k záchraně mezi českou elitou. Ve 20. ligovém kole vyhráli v Teplicích 1:0 a na sestupové příčky už mají osmibodový náskok. Vítězství zařídil půlhodiny před koncem Lukáš Zoubele.

J21i23r39i 81J91i31r22a 6478532800214

Ze by zacal vylov kapriku anebo to po zmenach ve vedeni je tak spatne!Asi to druhe.

0/−1
14.3.2015 20:09

J51o23s43e37f 19S97t86a40r10ý 5964179225219

V Teplicích by to asi chtělo nějakou dobrou Radu.

J68a23n 35L98a81m94a24č 9984354676552

Radu bych z toho nevinil. Je to mužstvo lemplů. Z těch by nic nevytáhnul ani Mourinho  :-/

0/−1
14.3.2015 17:57

J21i65ř33í 56N93o21v55á95k 3483119148716

Ten toho moc nevytáhl ani ve středu z Chelsy.

0/0
14.3.2015 18:11

J17a31n 49L91a74m84a79č 9984844636962

Ničemný fotbal ze strany Teplic,  Asi se leknuli, že by třeba museli hrát  "o něco". Udržovačka jim vyhovuje a stačí. Přece se nestrhnou   :-/

J25i57ř53í 56N66o38v60ý 7791900511129

Zrada ven. Ani mu moc dlouho netrvalo zkazit to co tu Scasny vybudoval.

+1/−1
14.3.2015 16:46

J27a45r16o28s90l48a75v 94S36e91d98l25á52č26e74k 3514261926628

ale houby. máš krátkou pamět. závěr podzimu už nebyl nic moc...prohra s jihlavou a v budějovicích, remíza v příbrami s odřenejma ušima...afrika ztratila formu a bylo to znát.

+4/−1
14.3.2015 16:51

P66a60v95e72l 90N39o31v26o31t43n39y 8529972337983

Tak jsem asi dobře udělal. Montáž kuchyňské linky byla určitě zábavnější, než tato kopaná. :-/ Opravdu to byla taková hrůza?

0/−1
14.3.2015 16:44

J54a33r46o14s89l18a35v 62S20e76d81l58á29č74e39k 3444371736768

tak prohrát se může, ale ten způsob?....otřesnej výkon, kopec nepřesností, málo bojovnosti. kam se ztratila vachyho kombinace? listingi opět naprosto marnej, jak dlouho bude tenhle nekopa v základu? jediná střela na bránu v 70 minutě. velkej smutek.Rv

+5/0
14.3.2015 16:28

M60i11l52a52n 60P40o51k12o13r95a 6709812934192

možná byste taky měl trochu respektovat soupeře, Brno to hodně zahustilo a hrálo na jistotu. A to, že se Vachy a Listingi neprosadili, je zásluhou brněnské obrany a štěstí v podobě vstřeleného prvního gólu ...

+3/0
14.3.2015 16:55

J86a32r52o91s93l37a22v 36S59e68d11l31á94č63e20k 3654561936778

ta spousta nepřesností v rozehrávce nebylo moc o soupeři a listingi není schopen přejít jeden na jednoho vůbec nikoho, má špatnej timing na míč, nebojuje, prostě nulovej hráč. to salami byl vidět o dost víc.

0/0
14.3.2015 16:59

V58a68c89l27a58v 68P53e87r64o81u11t79k34a 6788547334131

tak to jsem asi špatně viděl, Vachoušek v několiko minutách dokázal  přihrával vzduchem a to tak mizerně že z toho vždy těžil soupeř ..

0/0
14.3.2015 18:00

J56o50s28e86f 54D18o18r58a25z48í13n 5903434117745

huf aspoň,že tak:-) snad Plzeň vyhraje nad Duklou a ostatní výsledky SKS taky pomůžou:-)

+1/−1
14.3.2015 16:27

T74o28m82á52š 39Č37e73r43n34ý 3476944764894

Mě se líbí, že v české lize už cca od pátého kola hraje polovina týmů "o záchranu". Takže teď, ve 20. kole, kdy bylo/je ve hře ještě 11x3 = 33 bodů, drama "o záchranu" samozřejmě vrcholí :-).

0/0
14.3.2015 16:26

P24a22v65e23l 62H39o41l76m48a54n 8547216495979

Slavia naopak po každé výhře (cca 1 x za 5 zápasů) útočí na titul !

0/0
14.3.2015 18:49

L71a24d45i79s16l66a61v 76P42o45l53á57k 7384385665754

Tři body jsou krásné, ale fotbal? Katastrofa. Oboustranná.

Připadalo mně, že největším problémem pro hráče je - míč!

To byla bída...

První poločas více ze hry, ale nic z toho. Prostě jalový. Dokombinujem se k vápnu a tam si to chcem ťukat asi až do brány. Žádná střela z velkého vápna.

Druhý poločas prvních 15min to samé. Územní převaha, dojedeme k vápnu a jedna střela. Rohů jsem měli dost, ale ani jeden dobře zahraný.

Obrana až na Jablonského vcelku OK. Snažili se Vondrášek, Potočný, Hora a Vachoušek. Nivaldo nic neukázal, Litsingi běhá, ale nic z toho, Salami zbytečnej.

Brno se snažilo zdržovat asi od desáté minuty.

+2/−5
14.3.2015 16:08

M30a92r31t70i40n 25P73a89v77l77í35k 1757667919211

vítězství by se asi mělo jít naproti.......opakuje se to každý rok...tak alespoň někdo by si to v tom klubu mohl pamatovat;-( a hráče připravit víc než na přáteláček......tak zachráněný v podstatě jsme a Boleslav honit nebudeme, ...7 bodů z prvních tří zápasů, 4 z venku...hmmm....asi pohoda

+4/0
14.3.2015 16:06

M65a24r39t56i49n 20P68a67v29l69í84k 1307727199601

...jo a ještě očekávám, že v úterý nám trenér a někdo z hráčů řeknou, že chtějí v zápase se Slováckem odčinit ten nepovedený výkon proti Brnu;-D;-D;-D

J56a70n 29M81l48e73j78n56e15k 7635739306298

Vy jako hrajete fotbal? Vy za to berete i prachy?? Vy tomu říkáte dokonce první liga???

Nééé, vy si z nás děláte jen srandu, že jo?

To byla parodie na fotbal, je vidět, že jen dílem náhody jsme dovezli bod ze Slavie a tři z Liberce. Radši jsme měli dneska vyhrát a padnout v Liberci, jim by to alespoň pomohlo.

Zejtra půjdu na divizi v Kutný Hoře a horší fotbal mě čekat určitě nebude!