Teplice - Brno 0:1, velký krok k záchraně zařídil Zoubele

Brněnští fotbalisté udělali velký krok k záchraně mezi českou elitou. Ve 20. ligovém kole vyhráli v Teplicích 1:0 a na sestupové příčky už mají osmibodový náskok. Vítězství zařídil půlhodiny před koncem Lukáš Zoubele.

J92i50r58i 74J84i95r52a 6308172710894

Ze by zacal vylov kapriku anebo to po zmenach ve vedeni je tak spatne!Asi to druhe.

0/−1
14.3.2015 20:09

J17o14s18e73f 29S32t11a12r59ý 5984489165549

V Teplicích by to asi chtělo nějakou dobrou Radu.

J62a54n 44L14a19m88a41č 9284824366512

Radu bych z toho nevinil. Je to mužstvo lemplů. Z těch by nic nevytáhnul ani Mourinho  :-/

0/−1
14.3.2015 17:57

J81i60ř18í 38N97o49v59á30k 3283769178986

Ten toho moc nevytáhl ani ve středu z Chelsy.

0/0
14.3.2015 18:11

J28a44n 46L15a78m52a59č 9454484216442

Ničemný fotbal ze strany Teplic,  Asi se leknuli, že by třeba museli hrát  "o něco". Udržovačka jim vyhovuje a stačí. Přece se nestrhnou   :-/

J84i59ř76í 44N55o55v26ý 7681710831619

Zrada ven. Ani mu moc dlouho netrvalo zkazit to co tu Scasny vybudoval.

+1/−1
14.3.2015 16:46

J75a33r89o13s70l25a74v 14S65e73d96l39á76č22e98k 3864821186798

ale houby. máš krátkou pamět. závěr podzimu už nebyl nic moc...prohra s jihlavou a v budějovicích, remíza v příbrami s odřenejma ušima...afrika ztratila formu a bylo to znát.

+4/−1
14.3.2015 16:51

P32a31v68e22l 60N87o43v10o86t78n24y 8169892167883

Tak jsem asi dobře udělal. Montáž kuchyňské linky byla určitě zábavnější, než tato kopaná. :-/ Opravdu to byla taková hrůza?

0/−1
14.3.2015 16:44

J88a84r31o40s64l51a16v 51S27e72d86l30á10č32e55k 3674421596918

tak prohrát se může, ale ten způsob?....otřesnej výkon, kopec nepřesností, málo bojovnosti. kam se ztratila vachyho kombinace? listingi opět naprosto marnej, jak dlouho bude tenhle nekopa v základu? jediná střela na bránu v 70 minutě. velkej smutek.Rv

+5/0
14.3.2015 16:28

M60i40l16a20n 39P25o36k25o87r35a 6509662174322

možná byste taky měl trochu respektovat soupeře, Brno to hodně zahustilo a hrálo na jistotu. A to, že se Vachy a Listingi neprosadili, je zásluhou brněnské obrany a štěstí v podobě vstřeleného prvního gólu ...

+3/0
14.3.2015 16:55

J87a33r24o64s51l52a38v 25S79e50d48l72á66č43e77k 3404201816558

ta spousta nepřesností v rozehrávce nebylo moc o soupeři a listingi není schopen přejít jeden na jednoho vůbec nikoho, má špatnej timing na míč, nebojuje, prostě nulovej hráč. to salami byl vidět o dost víc.

0/0
14.3.2015 16:59

V96a54c58l81a73v 91P25e38r35o28u25t75k15a 6798977214981

tak to jsem asi špatně viděl, Vachoušek v několiko minutách dokázal  přihrával vzduchem a to tak mizerně že z toho vždy těžil soupeř ..

0/0
14.3.2015 18:00

J40o13s89e17f 63D45o60r64a70z65í57n 5913474567255

huf aspoň,že tak:-) snad Plzeň vyhraje nad Duklou a ostatní výsledky SKS taky pomůžou:-)

+1/−1
14.3.2015 16:27

T68o21m19á76š 39Č50e50r72n36ý 3246124964634

Mě se líbí, že v české lize už cca od pátého kola hraje polovina týmů "o záchranu". Takže teď, ve 20. kole, kdy bylo/je ve hře ještě 11x3 = 33 bodů, drama "o záchranu" samozřejmě vrcholí :-).

0/0
14.3.2015 16:26

P74a43v92e68l 32H77o10l16m90a48n 8437196965269

Slavia naopak po každé výhře (cca 1 x za 5 zápasů) útočí na titul !

0/0
14.3.2015 18:49

L12a35d66i45s87l70a10v 16P93o69l30á81k 7574895395634

Tři body jsou krásné, ale fotbal? Katastrofa. Oboustranná.

Připadalo mně, že největším problémem pro hráče je - míč!

To byla bída...

První poločas více ze hry, ale nic z toho. Prostě jalový. Dokombinujem se k vápnu a tam si to chcem ťukat asi až do brány. Žádná střela z velkého vápna.

Druhý poločas prvních 15min to samé. Územní převaha, dojedeme k vápnu a jedna střela. Rohů jsem měli dost, ale ani jeden dobře zahraný.

Obrana až na Jablonského vcelku OK. Snažili se Vondrášek, Potočný, Hora a Vachoušek. Nivaldo nic neukázal, Litsingi běhá, ale nic z toho, Salami zbytečnej.

Brno se snažilo zdržovat asi od desáté minuty.

+2/−5
14.3.2015 16:08

M72a82r89t13i92n 22P71a39v27l38í84k 1977967669821

vítězství by se asi mělo jít naproti.......opakuje se to každý rok...tak alespoň někdo by si to v tom klubu mohl pamatovat;-( a hráče připravit víc než na přáteláček......tak zachráněný v podstatě jsme a Boleslav honit nebudeme, ...7 bodů z prvních tří zápasů, 4 z venku...hmmm....asi pohoda

+4/0
14.3.2015 16:06

M41a44r59t66i15n 85P24a37v54l81í75k 1597867159111

...jo a ještě očekávám, že v úterý nám trenér a někdo z hráčů řeknou, že chtějí v zápase se Slováckem odčinit ten nepovedený výkon proti Brnu;-D;-D;-D

J58a19n 83M57l46e72j91n85e67k 7625579216458

Vy jako hrajete fotbal? Vy za to berete i prachy?? Vy tomu říkáte dokonce první liga???

Nééé, vy si z nás děláte jen srandu, že jo?

To byla parodie na fotbal, je vidět, že jen dílem náhody jsme dovezli bod ze Slavie a tři z Liberce. Radši jsme měli dneska vyhrát a padnout v Liberci, jim by to alespoň pomohlo.

Zejtra půjdu na divizi v Kutný Hoře a horší fotbal mě čekat určitě nebude!