Brankář Drobný dostal červenou, Bayern Mnichov dál pádí za titulem

Fotbalisté Bayernu Mnichov nezadržitelně míří za obhajobou německého titulu. Další krůček udělali ve 25. kole, kdy na hřišti Werderu Brémy jasně vyhráli 4:0. Smolný zápas odehrál český brankář Jaroslav Drobný, jenž v dresu Hamburku dostal po 19 minutách červenou kartu a jeho tým prohrál s Hoffenheimem 0:3.

M36a51r93t97i16n 74D13u21f51e11k 3902847988264

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V CL dal 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

M32a71r30t11i68n 68D82u53f11e79k 3292327258344

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V BL 70, v CL 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

0/0
15.3.2015 17:28

F94i86l94i67p 72J50a78r96a76b 1333657840317

Ale v článku je vysloveně uvedeno stým LIGOVÝM.

M71a66r89t51i15n 56D46u30f19e37k 3592677618174

A Dante stejně jako ve středu nastoupil. Byť zase jen na pár minut. Takže jeho medializovaný konec pod Pepem je sporný.