Brankář Drobný dostal červenou, Bayern Mnichov dál pádí za titulem

Fotbalisté Bayernu Mnichov nezadržitelně míří za obhajobou německého titulu. Další krůček udělali ve 25. kole, kdy na hřišti Werderu Brémy jasně vyhráli 4:0. Smolný zápas odehrál český brankář Jaroslav Drobný, jenž v dresu Hamburku dostal po 19 minutách červenou kartu a jeho tým prohrál s Hoffenheimem 0:3.

M55a67r58t63i80n 92D12u38f89e45k 3642117828954

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V CL dal 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

M58a11r57t19i75n 86D45u65f69e55k 3192707848714

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V BL 70, v CL 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

0/0
15.3.2015 17:28

F33i35l29i64p 90J84a96r25a60b 1113367330367

Ale v článku je vysloveně uvedeno stým LIGOVÝM.

M40a32r29t82i22n 70D24u49f86e55k 3342987118714

A Dante stejně jako ve středu nastoupil. Byť zase jen na pár minut. Takže jeho medializovaný konec pod Pepem je sporný.