Brankář Drobný dostal červenou, Bayern Mnichov dál pádí za titulem

Fotbalisté Bayernu Mnichov nezadržitelně míří za obhajobou německého titulu. Další krůček udělali ve 25. kole, kdy na hřišti Werderu Brémy jasně vyhráli 4:0. Smolný zápas odehrál český brankář Jaroslav Drobný, jenž v dresu Hamburku dostal po 19 minutách červenou kartu a jeho tým prohrál s Hoffenheimem 0:3.

M92a58r91t19i26n 32D72u76f21e37k 3802657878394

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V CL dal 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

M20a60r69t74i88n 32D79u31f63e78k 3722187228444

Pro Alabu snadno. Trefil se pěkně. Bayern hraje ve třech soutěžích. V BL 70, v CL 23 a zbytek (9) v domácím poháru.

0/0
15.3.2015 17:28

F87i25l44i75p 31J84a92r53a11b 1593427640337

Ale v článku je vysloveně uvedeno stým LIGOVÝM.

M18a29r23t55i31n 29D71u35f37e21k 3382397848984

A Dante stejně jako ve středu nastoupil. Byť zase jen na pár minut. Takže jeho medializovaný konec pod Pepem je sporný.