Děláme z toho NFL, zuřil kouč West Hamu. Sudí podle něj moc nastavoval

Ještě devět minut před koncem to vypadalo, že trenér fotbalistů West Hamu Sam Allardyce bude utkání na hřišti Tottenhamu hodnotit s úsměvem. Nakonec byl ale zklamaný: jeho tým ztratil v závěru dvoubrankové vedení a vyrovnávací gól na 2:2 inkasoval z penalty v šesté minutě nastavení.

P89a89v63e87l 68H13o76l66m64a64n 8697216705299

To Jílek je jiný bourák, klidně nechá ošetřovat hráče na hřišti! cca 8 minut a pak nastaví 1 minutu

Z62d73e24n74ě18k 74B37ř51í69z16a 8326585109776

brankář Adrián totiž Kaneův pokus vyrazil. V tu chvíli měl podle Allardyce rozhodčí zapískat konec. Místo toho nechal pokračovat ve hře a Kane vlastní nepovedený pokus pohotově dorazil do odkryté branky.

=======

dela si srandu? V tu chvili mezi vyrazenim balonu a dorazky bylo necelych pul sekundy. To se rozhodci ani nestihne nadechnout, natoz odpiskat konec

L68e61o83š 38E97x39n11e94r 1957948208642

To nastavování je děsně nefér. Buď by se mělo hrát na čistý čas a nebo vůbec nenastavovat. Vždyť to nastavování je značně neobjektivní a mnohdy se nastavuje tak dlouho, dokud favorit (či oblíbenec) nedá gól. Rv

+3/−1
23.2.2015 18:01

J49a29n 26M60a85z19ů81r73e42k 2688854948525

nenastavování povede jen k dlouhým rozehrám a střídáním...osobně bych dal automaticky minitu za každé střídání a ošetřování a pokud hráč či golman nerozehraje např. do 30 vteřin, tak kartu.

+2/0
23.2.2015 18:27

M69a51r91t34i70n 64B51u15r43e58š 3476705738701

Nastavuje se jen promarněná doba a o nastavování rozhoduje rozhodčí dle svého názoru a jak uzná za vhodné.Může se vám to nelíbit, ale stejně subjektivně se dá rozhodovat o některých sporných zákrocích zda to byl faul či nebyl anebo zda to bylo na žlutou nebo červenou. Jinak zdá se mi, že v některých zápasech je nastavování naprosto zbytečné zvlášť když tým vede o 5 branek tak pokud tam nebylo vyloženě přerušení hry(to je tehdy pokud se nehraje 5 a více minut v jednom okamžiku) tak bych to uťal už v 90. minutě, protože pak není důvod nastavovat. Jinak svůj smysl nastavování má.

+3/0
23.2.2015 22:02

R79a56d46i47m 55B30á53r55t41a 4705873902466

Souhlasím, ovšem na to nenastavování rozhodnutých zápasů Vám zas jiní řeknou, že v té době může dát gól aspirant na krále střelců, nebo může hloupě někdo faulovat, a právem svůj tým oslabit do dalšího zápasu. Já jsem pro stejný metr pro všechny, proto by se tedy mělo nastavovat přesně tolik, kolik se promrhá. Když už to tak tedy funguje...

A mělo by to být i zpětně trestatelné u rozhodčích (ty evidentní případy), aby se báli rozhodčí nastavovat nespravedlivě...

+1/0
24.2.2015 1:25

M22a35r46t35i91n 96B43u54r68e59š 3126715348541

Kéž kdybyste měl pravdu opak je ale pravdou viz zápas Plzeň-Budějovice od stavu 5:0 Plzeň přestala hrát a zápas se už jen bez jakékoliv šťávy pouze dohrával. Ono musíte si položit také otázku zda je to nastavení za takového stavu účelné. Dle mě nikoliv neviděl jsem, že by i v takových zápasech hráči hráli o nejlepšího střelce anebo skóre spíše se to jen dohrává z povinnosti a prodlužovat tu agónii je zbytečné.

0/0
24.2.2015 6:55

Z22d44e84n66ě23k 24B45ř20í93z84a 8316485499316

nastaveni bylo predem jasne, rozhodci signalizovali 5 minut uz pred uplynutim 90.minuty, a penalta byla odpiskana v case 94:46, cili jeste v dobe predem aqizovaneho nastaveni. Pokud je v nastaveni odpiskana penalta, tak se necha dle pravidel penalta dohrat i po vyprseni nastavene doby..

+4/−1
23.2.2015 20:43

J26i94ř59í 63L81a73t15o91ň 4176229219786

Prosím naučte se pravidla a pak o nich diskutujte. Zápas měl být ukončen okamžitě po vyražení míče brankářem. Následný gól neměl být uznán.

0/0
24.2.2015 8:05

M76a37r34t87i86n 44B83u95r97e43š 3966845308771

Ve fotbale neexistuje a nikdy neexistoval pojem čistý čas ten patří do jiných sportů. Navíc fotbalová pravidla jsou stejná jak pro nejvyšší soutěže tak pro nižší a jsem zvědavý jak by v nižších dodržovaly čistý čas.

+1/0
23.2.2015 22:03

J31a76r25o52m50í70r 58P92o33s52p63í52c18h51a80l 1167511778546

úplně stejně jako ho dodržují při jiných amatérských sportech jako basketbal nebo futsal, ale jinak jsem rovněž toho názoru, že čistý čas do fotbalu nepatří

M61a94r82t25i91n 69Č70a17r27n44e10c44k32ý 2915754539265

on snad dneska rozhodčí nepíská s hodinkama, kde si stopuje čas v případě přerušení atd.? Hodně zvláštní argument.

0/0
24.2.2015 7:58

M36a54r17t75i76n 85B17u42r82e52š 3366545378971

1, jak kteří rozhodčí někteří mají v hodinkách stopky někteří mají klasické hodinky 2, Fotbal nezná stopnout čas. 3, Pokud by jste chtěl hrát na čistý čas tak by rozhodčí celý zápas nedělal nic jiného než neustále stopoval stopky a znova je pouštěl. Sporty jako futsal,hokej či basket se hrají v hale kde visí velké stopky u kterých sedí ČASOMĚŘIČ, který je zastavuje a pouští nedělá to rozhodčí ten se na hřišti zabývá jinými věcmi.

0/0
24.2.2015 8:06

M33a11r88t39i89n 85Č32a36r84n83e39c37k50ý 2475674619215

Jedna blbost vedle druhé. V zápase Sparty s Příbramí byl záběr na ruku rozhodčího, jak mám stopnutý čas, když se ošetřoval hráč hostí, když mu Vácha otevřel hlavu. A pokud by rozhodčí nestihl stopovat čas, tak čemu brání to, aby na té vesnici měli jednoho časoměřiče, který bude mačkat stopky?

0/0
24.2.2015 8:28

M21a89r80t11i34n 18B70u84r27e96š 3176595858271

1, Všiml jsem si toho, že cosi ukazoval na hodinkách, ale čas vykazoval v zápise o utkání musel být nestopnutý. pravidla fotbalu totiž v žádném případě neumožńují stopnout čas. teoreticky lze přerušit zápas tedy i čas ale to je tím stylem, že hráči odchází ze hřiště do kabin a to bu´d kvůli řádění fanoušků anebo kvůli povětrnostní situaci.Přečěte si pravidla a přečtěte si metodiku vykazování časových údajů v zápise o utkání. 2, Hrál jste někdy nižší soutěže ve fotbale někde na vesnici anebo jste je někdy pískal??