Děláme z toho NFL, zuřil kouč West Hamu. Sudí podle něj moc nastavoval

Ještě devět minut před koncem to vypadalo, že trenér fotbalistů West Hamu Sam Allardyce bude utkání na hřišti Tottenhamu hodnotit s úsměvem. Nakonec byl ale zklamaný: jeho tým ztratil v závěru dvoubrankové vedení a vyrovnávací gól na 2:2 inkasoval z penalty v šesté minutě nastavení.

P77a61v24e87l 63H37o18l79m30a98n 8207156595389

To Jílek je jiný bourák, klidně nechá ošetřovat hráče na hřišti! cca 8 minut a pak nastaví 1 minutu

Z46d45e33n71ě58k 17B59ř38í22z20a 8766415249366

brankář Adrián totiž Kaneův pokus vyrazil. V tu chvíli měl podle Allardyce rozhodčí zapískat konec. Místo toho nechal pokračovat ve hře a Kane vlastní nepovedený pokus pohotově dorazil do odkryté branky.

=======

dela si srandu? V tu chvili mezi vyrazenim balonu a dorazky bylo necelych pul sekundy. To se rozhodci ani nestihne nadechnout, natoz odpiskat konec

L18e56o71š 42E15x82n62e86r 1427108318292

To nastavování je děsně nefér. Buď by se mělo hrát na čistý čas a nebo vůbec nenastavovat. Vždyť to nastavování je značně neobjektivní a mnohdy se nastavuje tak dlouho, dokud favorit (či oblíbenec) nedá gól. Rv

+3/−1
23.2.2015 18:01

J22a84n 53M12a56z61ů39r79e10k 2148754148975

nenastavování povede jen k dlouhým rozehrám a střídáním...osobně bych dal automaticky minitu za každé střídání a ošetřování a pokud hráč či golman nerozehraje např. do 30 vteřin, tak kartu.

+2/0
23.2.2015 18:27

M67a91r65t63i85n 27B93u56r17e14š 3626155988181

Nastavuje se jen promarněná doba a o nastavování rozhoduje rozhodčí dle svého názoru a jak uzná za vhodné.Může se vám to nelíbit, ale stejně subjektivně se dá rozhodovat o některých sporných zákrocích zda to byl faul či nebyl anebo zda to bylo na žlutou nebo červenou. Jinak zdá se mi, že v některých zápasech je nastavování naprosto zbytečné zvlášť když tým vede o 5 branek tak pokud tam nebylo vyloženě přerušení hry(to je tehdy pokud se nehraje 5 a více minut v jednom okamžiku) tak bych to uťal už v 90. minutě, protože pak není důvod nastavovat. Jinak svůj smysl nastavování má.

+3/0
23.2.2015 22:02

R52a24d16i42m 39B39á56r92t68a 4355653382786

Souhlasím, ovšem na to nenastavování rozhodnutých zápasů Vám zas jiní řeknou, že v té době může dát gól aspirant na krále střelců, nebo může hloupě někdo faulovat, a právem svůj tým oslabit do dalšího zápasu. Já jsem pro stejný metr pro všechny, proto by se tedy mělo nastavovat přesně tolik, kolik se promrhá. Když už to tak tedy funguje...

A mělo by to být i zpětně trestatelné u rozhodčích (ty evidentní případy), aby se báli rozhodčí nastavovat nespravedlivě...

+1/0
24.2.2015 1:25

M81a32r29t13i79n 67B43u47r90e96š 3326565818361

Kéž kdybyste měl pravdu opak je ale pravdou viz zápas Plzeň-Budějovice od stavu 5:0 Plzeň přestala hrát a zápas se už jen bez jakékoliv šťávy pouze dohrával. Ono musíte si položit také otázku zda je to nastavení za takového stavu účelné. Dle mě nikoliv neviděl jsem, že by i v takových zápasech hráči hráli o nejlepšího střelce anebo skóre spíše se to jen dohrává z povinnosti a prodlužovat tu agónii je zbytečné.

0/0
24.2.2015 6:55

Z72d14e79n89ě95k 57B53ř86í65z93a 8716455739506

nastaveni bylo predem jasne, rozhodci signalizovali 5 minut uz pred uplynutim 90.minuty, a penalta byla odpiskana v case 94:46, cili jeste v dobe predem aqizovaneho nastaveni. Pokud je v nastaveni odpiskana penalta, tak se necha dle pravidel penalta dohrat i po vyprseni nastavene doby..

+4/−1
23.2.2015 20:43

J73i33ř40í 96L56a48t21o34ň 4876109829476

Prosím naučte se pravidla a pak o nich diskutujte. Zápas měl být ukončen okamžitě po vyražení míče brankářem. Následný gól neměl být uznán.

0/0
24.2.2015 8:05

M64a69r61t27i82n 84B57u13r83e88š 3876455688801

Ve fotbale neexistuje a nikdy neexistoval pojem čistý čas ten patří do jiných sportů. Navíc fotbalová pravidla jsou stejná jak pro nejvyšší soutěže tak pro nižší a jsem zvědavý jak by v nižších dodržovaly čistý čas.

+1/0
23.2.2015 22:03

J34a94r66o35m41í43r 92P91o72s66p66í35c98h43a24l 1487261798166

úplně stejně jako ho dodržují při jiných amatérských sportech jako basketbal nebo futsal, ale jinak jsem rovněž toho názoru, že čistý čas do fotbalu nepatří

M23a26r66t61i68n 48Č53a72r96n93e60c57k84ý 2235874449725

on snad dneska rozhodčí nepíská s hodinkama, kde si stopuje čas v případě přerušení atd.? Hodně zvláštní argument.

0/0
24.2.2015 7:58

M18a38r20t87i51n 69B28u24r55e55š 3326355878311

1, jak kteří rozhodčí někteří mají v hodinkách stopky někteří mají klasické hodinky 2, Fotbal nezná stopnout čas. 3, Pokud by jste chtěl hrát na čistý čas tak by rozhodčí celý zápas nedělal nic jiného než neustále stopoval stopky a znova je pouštěl. Sporty jako futsal,hokej či basket se hrají v hale kde visí velké stopky u kterých sedí ČASOMĚŘIČ, který je zastavuje a pouští nedělá to rozhodčí ten se na hřišti zabývá jinými věcmi.

0/0
24.2.2015 8:06

M71a96r33t30i97n 80Č63a20r67n14e29c85k40ý 2865624109745

Jedna blbost vedle druhé. V zápase Sparty s Příbramí byl záběr na ruku rozhodčího, jak mám stopnutý čas, když se ošetřoval hráč hostí, když mu Vácha otevřel hlavu. A pokud by rozhodčí nestihl stopovat čas, tak čemu brání to, aby na té vesnici měli jednoho časoměřiče, který bude mačkat stopky?

0/0
24.2.2015 8:28

M81a31r21t36i65n 27B86u71r55e48š 3476235928301

1, Všiml jsem si toho, že cosi ukazoval na hodinkách, ale čas vykazoval v zápise o utkání musel být nestopnutý. pravidla fotbalu totiž v žádném případě neumožńují stopnout čas. teoreticky lze přerušit zápas tedy i čas ale to je tím stylem, že hráči odchází ze hřiště do kabin a to bu´d kvůli řádění fanoušků anebo kvůli povětrnostní situaci.Přečěte si pravidla a přečtěte si metodiku vykazování časových údajů v zápise o utkání. 2, Hrál jste někdy nižší soutěže ve fotbale někde na vesnici anebo jste je někdy pískal??