Děláme z toho NFL, zuřil kouč West Hamu. Sudí podle něj moc nastavoval

Ještě devět minut před koncem to vypadalo, že trenér fotbalistů West Hamu Sam Allardyce bude utkání na hřišti Tottenhamu hodnotit s úsměvem. Nakonec byl ale zklamaný: jeho tým ztratil v závěru dvoubrankové vedení a vyrovnávací gól na 2:2 inkasoval z penalty v šesté minutě nastavení.

P48a21v43e33l 35H70o55l22m10a77n 8497926785379

To Jílek je jiný bourák, klidně nechá ošetřovat hráče na hřišti! cca 8 minut a pak nastaví 1 minutu

Z35d37e63n38ě69k 50B57ř69í49z26a 8166495519756

brankář Adrián totiž Kaneův pokus vyrazil. V tu chvíli měl podle Allardyce rozhodčí zapískat konec. Místo toho nechal pokračovat ve hře a Kane vlastní nepovedený pokus pohotově dorazil do odkryté branky.

=======

dela si srandu? V tu chvili mezi vyrazenim balonu a dorazky bylo necelych pul sekundy. To se rozhodci ani nestihne nadechnout, natoz odpiskat konec

L50e62o36š 28E94x51n21e38r 1497678378532

To nastavování je děsně nefér. Buď by se mělo hrát na čistý čas a nebo vůbec nenastavovat. Vždyť to nastavování je značně neobjektivní a mnohdy se nastavuje tak dlouho, dokud favorit (či oblíbenec) nedá gól. Rv

+3/−1
23.2.2015 18:01

J32a81n 78M16a39z95ů84r61e28k 2238154868905

nenastavování povede jen k dlouhým rozehrám a střídáním...osobně bych dal automaticky minitu za každé střídání a ošetřování a pokud hráč či golman nerozehraje např. do 30 vteřin, tak kartu.

+2/0
23.2.2015 18:27

M10a81r92t45i42n 68B90u88r15e97š 3636795308551

Nastavuje se jen promarněná doba a o nastavování rozhoduje rozhodčí dle svého názoru a jak uzná za vhodné.Může se vám to nelíbit, ale stejně subjektivně se dá rozhodovat o některých sporných zákrocích zda to byl faul či nebyl anebo zda to bylo na žlutou nebo červenou. Jinak zdá se mi, že v některých zápasech je nastavování naprosto zbytečné zvlášť když tým vede o 5 branek tak pokud tam nebylo vyloženě přerušení hry(to je tehdy pokud se nehraje 5 a více minut v jednom okamžiku) tak bych to uťal už v 90. minutě, protože pak není důvod nastavovat. Jinak svůj smysl nastavování má.

+3/0
23.2.2015 22:02

R34a10d21i30m 45B14á58r80t71a 4645223652146

Souhlasím, ovšem na to nenastavování rozhodnutých zápasů Vám zas jiní řeknou, že v té době může dát gól aspirant na krále střelců, nebo může hloupě někdo faulovat, a právem svůj tým oslabit do dalšího zápasu. Já jsem pro stejný metr pro všechny, proto by se tedy mělo nastavovat přesně tolik, kolik se promrhá. Když už to tak tedy funguje...

A mělo by to být i zpětně trestatelné u rozhodčích (ty evidentní případy), aby se báli rozhodčí nastavovat nespravedlivě...

+1/0
24.2.2015 1:25

M73a16r46t37i56n 48B36u94r69e28š 3916175978461

Kéž kdybyste měl pravdu opak je ale pravdou viz zápas Plzeň-Budějovice od stavu 5:0 Plzeň přestala hrát a zápas se už jen bez jakékoliv šťávy pouze dohrával. Ono musíte si položit také otázku zda je to nastavení za takového stavu účelné. Dle mě nikoliv neviděl jsem, že by i v takových zápasech hráči hráli o nejlepšího střelce anebo skóre spíše se to jen dohrává z povinnosti a prodlužovat tu agónii je zbytečné.

0/0
24.2.2015 6:55

Z64d27e82n24ě36k 18B49ř60í60z17a 8916695829426

nastaveni bylo predem jasne, rozhodci signalizovali 5 minut uz pred uplynutim 90.minuty, a penalta byla odpiskana v case 94:46, cili jeste v dobe predem aqizovaneho nastaveni. Pokud je v nastaveni odpiskana penalta, tak se necha dle pravidel penalta dohrat i po vyprseni nastavene doby..

+4/−1
23.2.2015 20:43

J28i20ř38í 33L75a63t26o81ň 4676699179406

Prosím naučte se pravidla a pak o nich diskutujte. Zápas měl být ukončen okamžitě po vyražení míče brankářem. Následný gól neměl být uznán.

0/0
24.2.2015 8:05

M93a60r63t81i28n 22B46u66r93e63š 3876495848571

Ve fotbale neexistuje a nikdy neexistoval pojem čistý čas ten patří do jiných sportů. Navíc fotbalová pravidla jsou stejná jak pro nejvyšší soutěže tak pro nižší a jsem zvědavý jak by v nižších dodržovaly čistý čas.

+1/0
23.2.2015 22:03

J64a23r54o39m44í86r 65P93o75s59p88í68c41h44a29l 1817581228176

úplně stejně jako ho dodržují při jiných amatérských sportech jako basketbal nebo futsal, ale jinak jsem rovněž toho názoru, že čistý čas do fotbalu nepatří

M28a98r13t37i38n 35Č29a73r98n83e14c92k59ý 2805114469215

on snad dneska rozhodčí nepíská s hodinkama, kde si stopuje čas v případě přerušení atd.? Hodně zvláštní argument.

0/0
24.2.2015 7:58

M14a74r41t88i42n 74B26u75r50e64š 3626505558211

1, jak kteří rozhodčí někteří mají v hodinkách stopky někteří mají klasické hodinky 2, Fotbal nezná stopnout čas. 3, Pokud by jste chtěl hrát na čistý čas tak by rozhodčí celý zápas nedělal nic jiného než neustále stopoval stopky a znova je pouštěl. Sporty jako futsal,hokej či basket se hrají v hale kde visí velké stopky u kterých sedí ČASOMĚŘIČ, který je zastavuje a pouští nedělá to rozhodčí ten se na hřišti zabývá jinými věcmi.

0/0
24.2.2015 8:06

M37a10r30t23i45n 26Č54a30r86n86e31c24k14ý 2905844389975

Jedna blbost vedle druhé. V zápase Sparty s Příbramí byl záběr na ruku rozhodčího, jak mám stopnutý čas, když se ošetřoval hráč hostí, když mu Vácha otevřel hlavu. A pokud by rozhodčí nestihl stopovat čas, tak čemu brání to, aby na té vesnici měli jednoho časoměřiče, který bude mačkat stopky?

0/0
24.2.2015 8:28

M32a77r36t59i55n 56B57u84r33e85š 3606875698661

1, Všiml jsem si toho, že cosi ukazoval na hodinkách, ale čas vykazoval v zápise o utkání musel být nestopnutý. pravidla fotbalu totiž v žádném případě neumožńují stopnout čas. teoreticky lze přerušit zápas tedy i čas ale to je tím stylem, že hráči odchází ze hřiště do kabin a to bu´d kvůli řádění fanoušků anebo kvůli povětrnostní situaci.Přečěte si pravidla a přečtěte si metodiku vykazování časových údajů v zápise o utkání. 2, Hrál jste někdy nižší soutěže ve fotbale někde na vesnici anebo jste je někdy pískal??