Krásná rána Coutinha pomohla Liverpoolu k výhře, Tottenham vydřel bod

Souboj dvou týmů bojujících o evropské poháry vyzněl lépe pro fotbalisty Liverpoolu. Ve 26. kole anglické ligy porazili Southampton na jeho hřišti 2:0, v tabulce jsou šestí a od nedělního soupeře už je dělí jen bod. Utkání Tottenhamu s West Hamem a Evertonu s Leicesterem skončila shodně remízami 2:2.

D39a15n52i86e51l 11M45a77r31t66í48n39e35k 9631948534691

Aspoň nějaká radost v Tottenhamu. Když už dneska jejich 16ti letý hráči dostali od Sparty 9:0 ;-D

+2/−1
22.2.2015 21:56

V37r13a46t74i72s16l64a76v 46K84a73l97i91c68h 3446815175821

Velkej zarez West Hamu u spurs. Myslel jsem, ze tohle se da videt jen u nas...

+1/0
22.2.2015 21:44

J84a50k88u78b 45K51a19d43l42č65í16k 9465547284890

jak se to vezme.. Kane to trochu přihrál ale pískat se to dalo.. west ham udělal to nejhorší co mohl a to že se 15 minut před koncem zatáhl a bránil v 10.. byla to jenom otázka času když je tottenham v posledních minutách nejlepší z celé ligy..

L62i44b35o73r 77P57o66l93á65k 1380732976691

Fantastický gól, možná gól roku. Je třeba ale říct, že být fanouškem Saints, tak bych z rozhodčího asi zešedivěl. Ale výhra důležitá, hodně důležitá R^VY.N.W.A.V