Plzeň - Budějovice 6:0, na jasné výhře lídra se podílelo šest střelců

Plzeňští fotbalisté zahájili jaro impozantně, lídr tabulky v 17. kole první ligy smetl nováčka z Českých Budějovic 6:0 a na Spartu získali čtyřbodový náskok. Obhájce titulu má však pondělní dohrávku s Příbramí k dobru.

P17e38t35r 32B72a73u97e49r 1604204289

pohoda....

+1/0
22.2.2015 13:57

R97o89b93e91r53t 34B65a84l56a12b39á80n 9572803472

Budějky ale tu ligu stejně vcelku bez problémů zachrání.

+1/0
22.2.2015 9:51

D74a93n 82R45u68b35í54n 4463273689

Já měl vsazeno na 5:0. Achjo! O kousek. Jinak ty Budějice tam přijeli na výlet nebo co?

L63u72b74o13š 97M77o57t77l 9515350977143

No jestliže je to se srovnáním piv z obou měst podobné, asi bych měl přestat používat Budvar k čištění těch zubních protéz.

+1/0
22.2.2015 8:12

J65a25n 50N91o52v53á75k 6337580118253

Gratulace do Plzně, mile mě překvapil Aidin, pokládal jsem ho za vyloženě brejkového útočníka, který se moc nehodí pro postupný útok, natož "dobývání" soupeřova vápna. Včera (až na zahozené tutovky) nejlepší Viktorián.

J48a20n 26N80o24v80á38k 6467230318403

takový soupeř mu vyhovuje, může útočit. Podle mého je lepší v záloze, než na beku. Tam mívá problém s kvalitnějšími soupeři, nechává se strhnout útočením a pak je vzadu díra.

0/0
22.2.2015 13:39

F50r15a91n78t10i61š57e68k 88T97l76u49k52a 3657469912232

Souhlas s p. Novákem. gratulace Plzni a dobrý výkon Aidina. Ty zahozené tutovky, to by měla být inspirace pro další utkání !  Plzeň ukázala, jak říkal Vrba, dobrou práci v přípravě i podle Koubka  !!!!

J86o84s93e44f 81V23o21r33á29č47e90k 4604495712705

České Budějovice  hrají nedůstojnou roli kam se hrabou třeba na Jihlavu, Bohemku ,Příbram atd.

0/−1
22.2.2015 5:39

D73a25v76i88d 25L13á78b75r 2981480101655

Zvládnout ve 2 větách 3 chyby v začátku článku, to chce odvahu. Článek prošel aktualizací, ale autor nebyl schopen si jej po sobě ani jedinkrát přečíst....

PS: Válno? To smršť? České Buddějovice?

+1/0
22.2.2015 1:47

J65o67s41e55f 45D13o45r89a63z57í30n 5643774117195

jalo fanda Slavie jsem spokojen.SKS 3 body a Plzeň před Spartou už o 4 body:-) a 3 body pro Příbram a budu spokojen:-)

+8/−7
21.2.2015 23:38

P23e17t49r 50H64a64v51l67í15č34e44k 1697584179189

Vážený pane Vydra. Když jdu na fotbal chci vidět fotbal a ne nějakou kouřovou clonu, přes kterou není nic vidět. Asi myslíte jací jste borci, ale jste jen obyčejní tupci a škodiči.

+10/0
21.2.2015 23:28

Z94d95e80n57ě54k 64N87o91v55á56k 6144805160253

Vážený pane Havlíčku, na fotbale jste asi nebyl, jinak byste viděl, že dýmovnice byly ze sektoru hostů.

P97e60t62r 70H38r88a67b50á39k 6530647142830

Dneska to nebylo měřítko. Kdyby Plzeň nedala druhý gol, zřejmě by to bylo mnohem vyrovnanější. Jít za stavu 0-2 s  taktikou vabank, to si musel Urban něco šlehnout. Kdyby hrály Budějovice jako první půli celý zápas, dopadlo by to určitě jinak a ne takto. A to ještě Plzeň 25 minut ve druhé půli takřka vypustila. Jinak však nelze tento výsledek nějak moc přeceňovat.

0/0
21.2.2015 22:52

D26a78l56i26b19o75r 86K31u40r15b27e34l 1462725251865

Koukám, že dnes Jirkovi Kladrubskému zápas nějak nevyšel. Evidentně je pořád v šoku ze svého angažmá ve Slovanu Bratislava.

+3/0
21.2.2015 22:28

M73i54c48h78a42l 84P82i89n48d82j44a87k 5233224947797

Hozena rukavice Sparte...tesim se na jarni cast zase o trosku vice :-)

+5/0
21.2.2015 22:19

V93í61t 40K60a19p44o59u78n 7367958660559

Plzeň si tuhle výhru zasloužila, ČB nepředvedly nic coby jakkoli mohlo změnit průběh zápasu

ten nepochybně špatně odmávaný ofsajd by na průběh zápasu vliv neměl, Škoda by díky dnešnímu výkonu ohrozil leda tak tribunu;-D

+3/−1
21.2.2015 22:12

J44a46n 91H25a52ž62m64u98k26a 6343506405

Jasně že měl, mohlo být v púli 1:1 a ne 2:0.

D77a39n 93R69u51b46í28n 4373543129

Budějovice jsou takový lehký soupeř na rozehraní. Žádný závěry z toho nedělat. Stejně jako Příbram zítra. Jestli jim dáme míň než trojku tak budu hrubě zklamán. Takový soupeři ani do ligy nepatří. Zalezlý před vápnem odkopávaje soupeřovi útoky. Hnus.

D22r67a21h75o45m22í61r 57B71o24k81r 2695716426978

Ale zase se tam mezi diváky našli nějaký dementi s dýmovnicema.

+16/0

J36a72r70o31m23i59r 79V91y56d94r81a 6440561756320

pyro není zločin

+10/−18
21.2.2015 22:13

D90r17a87h18o86m96í39r 89B86o35k76r 2395756316258

Jo, ale kvůli takovým moc nescházelo, aby na podzim Viktorka prohrála kontumačně.

J56a82r29o64m54i31r 74V20y32d58r71a 6560361976500

já to ale moc dobře znám jaký to je, no bóže tak to snad pár minutek vydržíš ne,nejsme z těsta, pyro dělá lepší atmosféru.

+2/−20
21.2.2015 22:26

O63t80t95o 89H60a77l59í37ř 9313327388156

Dělá lepší atmosféru bezmozkům, kteří se do dýmu rádi schovávají.Normální diváky i hráče ruší, klub ohrožují takoví rádobydiváci možnou pokutou.

+21/−1
21.2.2015 22:47

J33i29ř27í 82K47v63ě77š 1753906622981

Jojo, v tom památném zápase se Spartou byla ta atmosféra tak úžasná, že kvůli ní rozhodčí několikrát přerušil zápas. Asi aby si jí taky užil..

+8/0
21.2.2015 23:00

O98t77t31o 71H59a47l73í72ř 9753717898956

Je to ukázka primitivismu. Svému klubu škodí jen hlupák.

+16/0
21.2.2015 22:46

J64a96r75o66m91i95r 55V96y41d25r26a 6500891156750

můžu se zeptat kolik vám je?

0/−15

O33t92t58o 31H59a10l81í95ř 9213397168986

To nezáleží na věku. Buď má člověk fotbal rád a pak chodí fandit svému klubu. Nebo se chodí exhibovat výtržnostmi včetně zapalování dýmovnic a nepatří na stadion.Atmosféru zápasu dokáže jen ničit.Podle blbého dotazu usuzuju, že je vám asi tak 15.Ale mne nenapadalo dusit diváky kouřem ani v těch 15...