Plzeň - Budějovice 6:0, na jasné výhře lídra se podílelo šest střelců

Plzeňští fotbalisté zahájili jaro impozantně, lídr tabulky v 17. kole první ligy smetl nováčka z Českých Budějovic 6:0 a na Spartu získali čtyřbodový náskok. Obhájce titulu má však pondělní dohrávku s Příbramí k dobru.

P33e82t69r 93B47a48u63e88r 1844434399

pohoda....

+1/0
22.2.2015 13:57

R92o59b89e47r49t 76B19a67l90a18b29á53n 9132403772

Budějky ale tu ligu stejně vcelku bez problémů zachrání.

+1/0
22.2.2015 9:51

D48a49n 57R23u85b72í27n 4853403179

Já měl vsazeno na 5:0. Achjo! O kousek. Jinak ty Budějice tam přijeli na výlet nebo co?

L89u18b75o27š 81M13o38t66l 9635690987233

No jestliže je to se srovnáním piv z obou měst podobné, asi bych měl přestat používat Budvar k čištění těch zubních protéz.

+1/0
22.2.2015 8:12

J40a71n 56N65o75v72á58k 6407740168483

Gratulace do Plzně, mile mě překvapil Aidin, pokládal jsem ho za vyloženě brejkového útočníka, který se moc nehodí pro postupný útok, natož "dobývání" soupeřova vápna. Včera (až na zahozené tutovky) nejlepší Viktorián.

J37a77n 18N16o10v98á67k 6837660308133

takový soupeř mu vyhovuje, může útočit. Podle mého je lepší v záloze, než na beku. Tam mívá problém s kvalitnějšími soupeři, nechává se strhnout útočením a pak je vzadu díra.

0/0
22.2.2015 13:39

F45r11a47n94t91i82š68e17k 17T88l23u61k33a 3447659572102

Souhlas s p. Novákem. gratulace Plzni a dobrý výkon Aidina. Ty zahozené tutovky, to by měla být inspirace pro další utkání !  Plzeň ukázala, jak říkal Vrba, dobrou práci v přípravě i podle Koubka  !!!!

J33o55s38e82f 12V13o28r98á48č18e89k 4914245242265

České Budějovice  hrají nedůstojnou roli kam se hrabou třeba na Jihlavu, Bohemku ,Příbram atd.

0/−1
22.2.2015 5:39

D83a71v44i50d 67L44á26b50r 2441680421265

Zvládnout ve 2 větách 3 chyby v začátku článku, to chce odvahu. Článek prošel aktualizací, ale autor nebyl schopen si jej po sobě ani jedinkrát přečíst....

PS: Válno? To smršť? České Buddějovice?

+1/0
22.2.2015 1:47

J42o34s82e30f 46D65o79r88a16z93í61n 5633534807505

jalo fanda Slavie jsem spokojen.SKS 3 body a Plzeň před Spartou už o 4 body:-) a 3 body pro Příbram a budu spokojen:-)

+8/−7
21.2.2015 23:38

P10e69t78r 83H53a17v45l81í37č13e28k 1827734169149

Vážený pane Vydra. Když jdu na fotbal chci vidět fotbal a ne nějakou kouřovou clonu, přes kterou není nic vidět. Asi myslíte jací jste borci, ale jste jen obyčejní tupci a škodiči.

+10/0
21.2.2015 23:28

Z93d24e69n86ě84k 73N65o86v52á35k 6444345190883

Vážený pane Havlíčku, na fotbale jste asi nebyl, jinak byste viděl, že dýmovnice byly ze sektoru hostů.

P18e88t71r 86H38r88a28b81á96k 6390357792360

Dneska to nebylo měřítko. Kdyby Plzeň nedala druhý gol, zřejmě by to bylo mnohem vyrovnanější. Jít za stavu 0-2 s  taktikou vabank, to si musel Urban něco šlehnout. Kdyby hrály Budějovice jako první půli celý zápas, dopadlo by to určitě jinak a ne takto. A to ještě Plzeň 25 minut ve druhé půli takřka vypustila. Jinak však nelze tento výsledek nějak moc přeceňovat.

0/0
21.2.2015 22:52

D70a58l37i94b94o83r 36K92u76r71b18e22l 1892185531345

Koukám, že dnes Jirkovi Kladrubskému zápas nějak nevyšel. Evidentně je pořád v šoku ze svého angažmá ve Slovanu Bratislava.

+3/0
21.2.2015 22:28

M22i10c15h78a40l 27P13i54n44d92j18a60k 5173364987137

Hozena rukavice Sparte...tesim se na jarni cast zase o trosku vice :-)

+5/0
21.2.2015 22:19

V10í50t 26K72a80p73o39u67n 7127588410279

Plzeň si tuhle výhru zasloužila, ČB nepředvedly nic coby jakkoli mohlo změnit průběh zápasu

ten nepochybně špatně odmávaný ofsajd by na průběh zápasu vliv neměl, Škoda by díky dnešnímu výkonu ohrozil leda tak tribunu;-D

+3/−1
21.2.2015 22:12

J63a73n 48H79a73ž56m84u38k30a 6103956535

Jasně že měl, mohlo být v púli 1:1 a ne 2:0.

D75a80n 85R85u89b70í53n 4373863599

Budějovice jsou takový lehký soupeř na rozehraní. Žádný závěry z toho nedělat. Stejně jako Příbram zítra. Jestli jim dáme míň než trojku tak budu hrubě zklamán. Takový soupeři ani do ligy nepatří. Zalezlý před vápnem odkopávaje soupeřovi útoky. Hnus.

D56r47a87h34o97m12í31r 21B94o29k63r 2545336426548

Ale zase se tam mezi diváky našli nějaký dementi s dýmovnicema.

+16/0

J48a18r93o40m40i19r 54V50y93d55r14a 6120971746390

pyro není zločin

+10/−18
21.2.2015 22:13

D14r56a16h35o80m53í49r 48B92o52k37r 2495146666378

Jo, ale kvůli takovým moc nescházelo, aby na podzim Viktorka prohrála kontumačně.

J41a27r54o55m77i56r 55V69y98d53r14a 6130491516300

já to ale moc dobře znám jaký to je, no bóže tak to snad pár minutek vydržíš ne,nejsme z těsta, pyro dělá lepší atmosféru.

+2/−20
21.2.2015 22:26

O21t25t72o 38H85a46l71í50ř 9573207628236

Dělá lepší atmosféru bezmozkům, kteří se do dýmu rádi schovávají.Normální diváky i hráče ruší, klub ohrožují takoví rádobydiváci možnou pokutou.

+21/−1
21.2.2015 22:47

J36i80ř12í 31K63v55ě41š 1823886922511

Jojo, v tom památném zápase se Spartou byla ta atmosféra tak úžasná, že kvůli ní rozhodčí několikrát přerušil zápas. Asi aby si jí taky užil..

+8/0
21.2.2015 23:00

O82t52t52o 98H11a43l97í65ř 9103407448846

Je to ukázka primitivismu. Svému klubu škodí jen hlupák.

+16/0
21.2.2015 22:46

J74a14r39o13m85i69r 76V96y45d25r42a 6280871966310

můžu se zeptat kolik vám je?

0/−15

O49t56t17o 68H41a28l73í89ř 9843437468696

To nezáleží na věku. Buď má člověk fotbal rád a pak chodí fandit svému klubu. Nebo se chodí exhibovat výtržnostmi včetně zapalování dýmovnic a nepatří na stadion.Atmosféru zápasu dokáže jen ničit.Podle blbého dotazu usuzuju, že je vám asi tak 15.Ale mne nenapadalo dusit diváky kouřem ani v těch 15...