Bayern Mnichov nasázel Drobnému osm gólů, Dortmund už není na sestup

V jednoznačnou exhibici proměnili fotbalisté Bayernu Mnichov zápas 21. kola německé ligy proti Hamburku, který porazili 8:0. Druhý Wolfsburg rozhodl o vítězství 5:4 nad Leverkusenem až ve čtvrté minutě nastavení. A pokračuje vzkříšení Dortmundu, který porazil 4:2 Mohuč.

M12a59r56t80i46n 76D13u36f70e45k 3172877528674

Strhující rytmus Guardiolova fotbalu! Nepomohla zahuštěná obrana, protože Hamburští obránci jsou marionety. Ke všemu dal Robben gól pravou nohou!

0/0
14.2.2015 20:09

J90a38n 28N27o75v40á84k 6747330108933

do penalty byl Bayern jalový, pak to bylo jako wrestling;-)

0/0
14.2.2015 20:14

M64a34r68t88i25n 56D11u33f53e42k 3332557588614

Bylo to jako když přichází sněhová bouře...nejdříve pár vloček, pár drobných vloček a pak....se roztrhne peřina.

0/0
14.2.2015 20:30

K51a78r73e54l 28M63a94c49a17k 1607193836699

Prohrát 4:5 v 94. minutě ve fotbale, to asi dost nasejří....Zvláště když branku dal dobrý Dost.

J24a26n 18N78o40v86á26k 6857880158963

Jj, je to o psychice, ten tým má na to hrát o poháry.

P60a83t53r18i32k 19L87e66d35v35i67n24k12a 6885778188292

Zatím pro mě, fanouška BVB, byla tahle sezona hodně depresivní. Nezbývá, než doufat, že tohle je ta chvíle, kdy se ten tým zvedne. Už moc nedoufám, že by mohli v lize skončit tak vysoko, aby si zajistili evropské poháry i za rok. Teď hlavně doufám, aby nespadli. Dneska rozhodně dokázali, jak kvalitní mají tým. Prohrávat celý první poločas a nakonec neprohrát rozhodně není nic lehkého. Budu věřit, že zlepšené výsledky se projeví i v utkáních s Juventusem. :-)

P24a52t24r80i65k 11L44e95d74v89i83n23k73a 6185678838372

To bych byl hodně naivní, kdybych v to věřil.

+1/0
14.2.2015 12:30

F67i61l42i61p 32J51a29r30a35b 1663697870577

12 bodů na LM v tuto chvíli. Kromě Wolfsburgu (Bayern ani nepočítám) budou ostatní ještě masivně ztrácet, pokud BVB udělá vítěznou šňůru 3-4 zápasů, jejich akcie půjdou rapidně nahoru (viz Brémy). Byla by obrovská škoda, kdyby tenhle tým příští rok v LM chyběl.

+1/0
14.2.2015 13:32

P29a30t92r89i20k 24L10e30d33v75i72n32k94a 6935218708602

Ale to, že ta ztráta na LM není tak velká si říkám od začátku sezony. Po těch prvních dvou jarních kolech už jsem se na to radši začal dívat jinak. Ale je pravda, že ty další dva zápasy se začal zvedat Reus a hodně se mi od začátku líbí Kampl, to je výrazná posila.

J74a18r26o69m63i29r 82C96e52r83m17a43k 7849684388372

To uz nedotahnou, i kdyby vsechno vyhrali, tak budou mit 61 bodu.

+1/0

P57e17t59r 74F57e53i52g21l 5978253610162

Pro mě jako fanouška BVB byla trochu schizofrenní...v Evropě v pohodě, doma tragédie...Podle mě se teď zvednou a budu štikou druhé poloviny sezóny...pokud to tak bude, tak se ukáže jak labilním týmem jsou...

J71a59n 38U86l29m 7710549636522

Doufám, že ne! To by byla pro Juventus pěkná potupa, vypadnout z posledním z bundesligy

+1/−1
14.2.2015 20:56

M87a10r63t85i31n 64D14u70f47e66k 3762777388794

V tu dobu (24. 2) už nebudou poslední. A potupa....to se někdy stane.

M83i10l42o42š 79Š91t47ě74p11á40n15e28k 8386904661484

V sestupovém pásmu je pořád, jen už není na sestupové pozici.

+6/0
13.2.2015 22:46

V49o71j31t59ě51c75h 24C23e67l63l76e19r 1979930642841

Vzato do důsledků, začíná "sestupové pásmo" někde 8-9 místem...

+2/0
14.2.2015 7:22

V69l48a33d96i14m48í22r 89K73a30l88n30ý 2591517867

Od 7. Hoffenheimu dolů ... a to teď kromě Dortmundu a Mohuče mají všichni ještě zápas k dobru.