Bayern Mnichov nasázel Drobnému osm gólů, Dortmund už není na sestup

V jednoznačnou exhibici proměnili fotbalisté Bayernu Mnichov zápas 21. kola německé ligy proti Hamburku, který porazili 8:0. Druhý Wolfsburg rozhodl o vítězství 5:4 nad Leverkusenem až ve čtvrté minutě nastavení. A pokračuje vzkříšení Dortmundu, který porazil 4:2 Mohuč.

M28a25r97t61i55n 60D41u47f61e42k 3922597518454

Strhující rytmus Guardiolova fotbalu! Nepomohla zahuštěná obrana, protože Hamburští obránci jsou marionety. Ke všemu dal Robben gól pravou nohou!

0/0
14.2.2015 20:09

J90a33n 40N85o25v17á61k 6397750778393

do penalty byl Bayern jalový, pak to bylo jako wrestling;-)

0/0
14.2.2015 20:14

M15a28r12t95i63n 83D93u47f25e47k 3162397448294

Bylo to jako když přichází sněhová bouře...nejdříve pár vloček, pár drobných vloček a pak....se roztrhne peřina.

0/0
14.2.2015 20:30

K30a52r55e67l 46M97a59c96a70k 1687653686339

Prohrát 4:5 v 94. minutě ve fotbale, to asi dost nasejří....Zvláště když branku dal dobrý Dost.

J42a43n 58N45o36v39á85k 6957180738103

Jj, je to o psychice, ten tým má na to hrát o poháry.

P61a45t14r45i73k 28L35e22d76v21i17n52k90a 6505468698142

Zatím pro mě, fanouška BVB, byla tahle sezona hodně depresivní. Nezbývá, než doufat, že tohle je ta chvíle, kdy se ten tým zvedne. Už moc nedoufám, že by mohli v lize skončit tak vysoko, aby si zajistili evropské poháry i za rok. Teď hlavně doufám, aby nespadli. Dneska rozhodně dokázali, jak kvalitní mají tým. Prohrávat celý první poločas a nakonec neprohrát rozhodně není nic lehkého. Budu věřit, že zlepšené výsledky se projeví i v utkáních s Juventusem. :-)

P90a32t77r49i91k 71L98e80d22v69i39n59k77a 6265868778542

To bych byl hodně naivní, kdybych v to věřil.

+1/0
14.2.2015 12:30

F93i50l76i42p 98J15a33r58a62b 1403457590557

12 bodů na LM v tuto chvíli. Kromě Wolfsburgu (Bayern ani nepočítám) budou ostatní ještě masivně ztrácet, pokud BVB udělá vítěznou šňůru 3-4 zápasů, jejich akcie půjdou rapidně nahoru (viz Brémy). Byla by obrovská škoda, kdyby tenhle tým příští rok v LM chyběl.

+1/0
14.2.2015 13:32

P61a88t97r29i83k 74L51e58d73v69i32n77k17a 6505888118852

Ale to, že ta ztráta na LM není tak velká si říkám od začátku sezony. Po těch prvních dvou jarních kolech už jsem se na to radši začal dívat jinak. Ale je pravda, že ty další dva zápasy se začal zvedat Reus a hodně se mi od začátku líbí Kampl, to je výrazná posila.

J48a34r60o79m41i39r 92C50e44r29m80a33k 7279984358572

To uz nedotahnou, i kdyby vsechno vyhrali, tak budou mit 61 bodu.

+1/0

P25e31t72r 66F44e89i41g33l 5648983280432

Pro mě jako fanouška BVB byla trochu schizofrenní...v Evropě v pohodě, doma tragédie...Podle mě se teď zvednou a budu štikou druhé poloviny sezóny...pokud to tak bude, tak se ukáže jak labilním týmem jsou...

J74a72n 93U13l96m 7630319696762

Doufám, že ne! To by byla pro Juventus pěkná potupa, vypadnout z posledním z bundesligy

+1/−1
14.2.2015 20:56

M54a28r26t45i17n 10D95u79f22e94k 3172947788334

V tu dobu (24. 2) už nebudou poslední. A potupa....to se někdy stane.

M10i48l80o50š 39Š90t82ě24p64á81n14e62k 8266224561284

V sestupovém pásmu je pořád, jen už není na sestupové pozici.

+6/0
13.2.2015 22:46

V70o79j38t44ě24c31h 98C93e42l53l42e88r 1339610522511

Vzato do důsledků, začíná "sestupové pásmo" někde 8-9 místem...

+2/0
14.2.2015 7:22

V12l22a88d34i28m87í54r 46K52a80l24n69ý 2541847337

Od 7. Hoffenheimu dolů ... a to teď kromě Dortmundu a Mohuče mají všichni ještě zápas k dobru.