Bayern Mnichov nasázel Drobnému osm gólů, Dortmund už není na sestup

V jednoznačnou exhibici proměnili fotbalisté Bayernu Mnichov zápas 21. kola německé ligy proti Hamburku, který porazili 8:0. Druhý Wolfsburg rozhodl o vítězství 5:4 nad Leverkusenem až ve čtvrté minutě nastavení. A pokračuje vzkříšení Dortmundu, který porazil 4:2 Mohuč.

M81a82r94t64i26n 38D61u94f46e76k 3242547488684

Strhující rytmus Guardiolova fotbalu! Nepomohla zahuštěná obrana, protože Hamburští obránci jsou marionety. Ke všemu dal Robben gól pravou nohou!

0/0
14.2.2015 20:09

J20a41n 42N39o15v10á21k 6837220978793

do penalty byl Bayern jalový, pak to bylo jako wrestling;-)

0/0
14.2.2015 20:14

M79a53r16t18i82n 66D72u67f35e24k 3852327968854

Bylo to jako když přichází sněhová bouře...nejdříve pár vloček, pár drobných vloček a pak....se roztrhne peřina.

0/0
14.2.2015 20:30

K24a89r97e47l 64M67a20c85a65k 1137823246819

Prohrát 4:5 v 94. minutě ve fotbale, to asi dost nasejří....Zvláště když branku dal dobrý Dost.

J68a92n 87N13o35v68á83k 6657410968253

Jj, je to o psychice, ten tým má na to hrát o poháry.

P37a26t26r25i61k 22L64e25d52v95i51n59k93a 6355848548262

Zatím pro mě, fanouška BVB, byla tahle sezona hodně depresivní. Nezbývá, než doufat, že tohle je ta chvíle, kdy se ten tým zvedne. Už moc nedoufám, že by mohli v lize skončit tak vysoko, aby si zajistili evropské poháry i za rok. Teď hlavně doufám, aby nespadli. Dneska rozhodně dokázali, jak kvalitní mají tým. Prohrávat celý první poločas a nakonec neprohrát rozhodně není nic lehkého. Budu věřit, že zlepšené výsledky se projeví i v utkáních s Juventusem. :-)

P76a34t61r87i56k 49L24e80d63v13i71n97k96a 6435928618892

To bych byl hodně naivní, kdybych v to věřil.

+1/0
14.2.2015 12:30

F28i40l78i55p 80J69a89r58a34b 1653497230987

12 bodů na LM v tuto chvíli. Kromě Wolfsburgu (Bayern ani nepočítám) budou ostatní ještě masivně ztrácet, pokud BVB udělá vítěznou šňůru 3-4 zápasů, jejich akcie půjdou rapidně nahoru (viz Brémy). Byla by obrovská škoda, kdyby tenhle tým příští rok v LM chyběl.

+1/0
14.2.2015 13:32

P19a49t79r31i28k 26L97e15d78v45i39n44k74a 6145218328162

Ale to, že ta ztráta na LM není tak velká si říkám od začátku sezony. Po těch prvních dvou jarních kolech už jsem se na to radši začal dívat jinak. Ale je pravda, že ty další dva zápasy se začal zvedat Reus a hodně se mi od začátku líbí Kampl, to je výrazná posila.

J67a63r92o31m27i74r 25C75e62r84m48a93k 7489214168652

To uz nedotahnou, i kdyby vsechno vyhrali, tak budou mit 61 bodu.

+1/0

P78e35t28r 50F66e73i37g35l 5648233560322

Pro mě jako fanouška BVB byla trochu schizofrenní...v Evropě v pohodě, doma tragédie...Podle mě se teď zvednou a budu štikou druhé poloviny sezóny...pokud to tak bude, tak se ukáže jak labilním týmem jsou...

J85a85n 44U89l27m 7620899976902

Doufám, že ne! To by byla pro Juventus pěkná potupa, vypadnout z posledním z bundesligy

+1/−1
14.2.2015 20:56

M13a13r41t17i92n 35D67u66f14e28k 3912237348194

V tu dobu (24. 2) už nebudou poslední. A potupa....to se někdy stane.

M22i18l92o61š 76Š52t58ě43p29á93n53e10k 8826264901554

V sestupovém pásmu je pořád, jen už není na sestupové pozici.

+6/0
13.2.2015 22:46

V15o83j76t90ě17c34h 58C59e87l47l47e20r 1349590202111

Vzato do důsledků, začíná "sestupové pásmo" někde 8-9 místem...

+2/0
14.2.2015 7:22

V66l30a74d41i67m35í74r 47K26a61l73n47ý 2191457877

Od 7. Hoffenheimu dolů ... a to teď kromě Dortmundu a Mohuče mají všichni ještě zápas k dobru.