Kongo s Litsingim na mistrovství Afriky končí, domácí tým je v semifinále

Prvním semifinalistou afrického šampionátu jsou fotbalisté Demokratické republiky Kongo, kteří ve čtvrtfinále s Kongem smazali dvoubrankovou ztrátu a vyhráli 4:2. Poraženým nepomohl ani teplický útočník Francis Litsingi, který odehrál 84 minut. Domácí Rovníková Guinea byla s Tuniskem na pokraji vyřazení, ale v nastavení srovnala a v prodloužení jí Javier Balboa zajistil postupovou výhru 2:1 a nejlepší výsledek v historii země.

J14i47ř43í 74Š80l65é88g51l 5429977146717

Autor článku se jaksi zapomněl zmínit o tom, jakým způsobem rozhodčí zařezával Tunisko...vymyšlená penalta, ignorování faulů domácích hráčů, nesmyslně krátkém nastavení, vymyšlený přímák, který rozhodl zápas....kolik mu asi zaplatili?

0/0
1.2.2015 16:30

I45v39a10n 28T43r35u14c17h14l92i14k 2336800612107

To, čo ten úbohý rozhodca spáchal je verným obrazom súčasného skorumpovaného svetového futbalu, umne riadeného gangsterskou organizáciou, zvanou FIFA.

0/0
1.2.2015 15:52

V24l83a76d73i83m10í29r 33M35e82n47d18i 3512259481256

K tomu zápasu R. Guinea -Tunisko 2:1 by sa patrilo napísať aj to , že rozhodca zarezal Tunisanov takým spôsobom, že krv striekala až na obrazovku... Ja sa divím ,že ho tí horkokrvní chlapíci z Tuniska nezlynčovali. Katastrofa.