Z gólů se radovali Darida i Gebre Selassie, Dortmund už není poslední

Ve 14. kole německé ligy se mezi střelce zapsali dva čeští fotbalisté. Zatímco Vladimír Darida tím pomohl Freiburgu k remíze 1:1 na hřišti Paderbornu, Theodor Gebre Selassie porážce Werderu Brémy proti Frankfurtu nezabránil. Kritickou situaci zvládla Borussia Dortmund, která porazila 1:0 Hoffenheim a posunula se z posledního místa.

M65a58r83t89i70n 12S89ý88k73o13r43a 1287788697227

Je smutné, že když už z našich v Německu někdo hraje, tak jen v podprůměrných týmech hrajících o záchranu.

+1/0
7.12.2014 22:19

D33a79v11i72d 16M58u53n56z80a69r 3448142494566

Sykoro…podprumernych? vis nic o Bundesliga…tak nezbrblej…

F19i11l67i85p 49J26a38r68a55b 1833467270347

Bayern-Bayer fotbal v neskutečném tempu. Hra sice kvůli tomu nebyla nejpřesnější a trochu chyběly šance, ale když jsem to srovnal a tím, co jsem viděl ten den v anglické lize, tak jako by šlo o jinej sport. Bayer mě překvapil, vloni to odbetonovali a po chybě Neuera uhráli 1:1, ale tentokrát hráli, jako kdyby přes týden žrali syrový maso, maximální agresivita a presink, Bayern byl sice lepší, ale měl s tím dost problémy.

+1/0
7.12.2014 19:06

M69a18r11t87i40n 17D26u13f75e88k 3932927478354

Sammer po zápase přiznal, že Pep si na zápas nachystal jinou ideu než jindy, jinak by Bayern měl problémy... . Je to velký trenér.

0/−1
7.12.2014 20:47

F52i24l75i82p 50J91a15r65a61b 1263597590897

To byste tu raději neměl psát, nebo vás ty "zástupy fanoušků", co fandí Bayernu 20 let, ale kvůli Guardiolovi na něj zanevřely, vynesou v zubech.:-)

0/0
7.12.2014 21:47

M59a63r85t64i71n 71D29u96f87e19k 3492657758954

I já měl období kdy jsem o PG v Bayernu pochyboval. Ale domnívám se, že letos, teď, hraje Bayern mimo jiné nejatraktivnější fotbal. A má vynikající výsledky. A taky jsem "byl u toho" když KHR mluvil na letošním Jahreshauptversammlungu, tedy něco jako valné hromadě klubu, velmi pěkně o Pepovi. Potlesk byl veliký. 3000 členů přítomno.

0/0
7.12.2014 22:55

J20a15n 34H78e90r55i78n12g 8254401177625

U uz zase si ten Freiburg nechal dat gol v poslednich 5-10 minutach. To je snad uz poctvrty tuhle sezonu co takhle ztratili 2 body.

+3/0
6.12.2014 21:02

M76a41r64t52i48n 70S79ý57k35o52r21a 1127398317757

Kdyby v posledních deseti minutách. Letos už je to počtvrté co Freiburg dostal gól v 89´ a pozdější minutě, a přišel tím tak o výhru.

K80a61r69e33l 63Z18e52m64a33n 6664103938942

Co se v Plzni naučíš (penalty), v Německu jak když najdeš.

L24u55k96á91š 78S97m88ě89t70á59k 3426157674666

Zase s pencle, dal vůbec Darida letos za Freiburg jiný gól než z penalty?

M49a86r12t92i84n 37R97y98š92k83a 7796918948416

I kdyby nedal, tak to jen ukazuje jeho postavení v týmu a sebevědomí, že jde na každou penaltu. R^