Z gólů se radovali Darida i Gebre Selassie, Dortmund už není poslední

Ve 14. kole německé ligy se mezi střelce zapsali dva čeští fotbalisté. Zatímco Vladimír Darida tím pomohl Freiburgu k remíze 1:1 na hřišti Paderbornu, Theodor Gebre Selassie porážce Werderu Brémy proti Frankfurtu nezabránil. Kritickou situaci zvládla Borussia Dortmund, která porazila 1:0 Hoffenheim a posunula se z posledního místa.

M69a21r38t20i51n 61S15ý27k45o14r28a 1387678597257

Je smutné, že když už z našich v Německu někdo hraje, tak jen v podprůměrných týmech hrajících o záchranu.

+1/0
7.12.2014 22:19

D74a30v12i79d 19M62u78n53z44a13r 3628432444556

Sykoro…podprumernych? vis nic o Bundesliga…tak nezbrblej…

F69i71l52i54p 27J22a75r52a60b 1893757890297

Bayern-Bayer fotbal v neskutečném tempu. Hra sice kvůli tomu nebyla nejpřesnější a trochu chyběly šance, ale když jsem to srovnal a tím, co jsem viděl ten den v anglické lize, tak jako by šlo o jinej sport. Bayer mě překvapil, vloni to odbetonovali a po chybě Neuera uhráli 1:1, ale tentokrát hráli, jako kdyby přes týden žrali syrový maso, maximální agresivita a presink, Bayern byl sice lepší, ale měl s tím dost problémy.

+1/0
7.12.2014 19:06

M27a17r61t18i38n 94D94u72f43e91k 3452227968274

Sammer po zápase přiznal, že Pep si na zápas nachystal jinou ideu než jindy, jinak by Bayern měl problémy... . Je to velký trenér.

0/−1
7.12.2014 20:47

F52i26l96i90p 47J32a41r31a82b 1733897870957

To byste tu raději neměl psát, nebo vás ty "zástupy fanoušků", co fandí Bayernu 20 let, ale kvůli Guardiolovi na něj zanevřely, vynesou v zubech.:-)

0/0
7.12.2014 21:47

M89a27r50t72i80n 56D83u79f40e39k 3582647218924

I já měl období kdy jsem o PG v Bayernu pochyboval. Ale domnívám se, že letos, teď, hraje Bayern mimo jiné nejatraktivnější fotbal. A má vynikající výsledky. A taky jsem "byl u toho" když KHR mluvil na letošním Jahreshauptversammlungu, tedy něco jako valné hromadě klubu, velmi pěkně o Pepovi. Potlesk byl veliký. 3000 členů přítomno.

0/0
7.12.2014 22:55

J54a36n 79H17e42r30i93n33g 8364621977375

U uz zase si ten Freiburg nechal dat gol v poslednich 5-10 minutach. To je snad uz poctvrty tuhle sezonu co takhle ztratili 2 body.

+3/0
6.12.2014 21:02

M67a86r94t34i86n 27S50ý97k15o54r92a 1287638657227

Kdyby v posledních deseti minutách. Letos už je to počtvrté co Freiburg dostal gól v 89´ a pozdější minutě, a přišel tím tak o výhru.

K66a90r86e74l 52Z87e95m84a15n 6514413248222

Co se v Plzni naučíš (penalty), v Německu jak když najdeš.

L10u10k31á30š 68S82m95ě47t62á15k 3536217764266

Zase s pencle, dal vůbec Darida letos za Freiburg jiný gól než z penalty?

M61a87r86t23i47n 78R16y86š33k51a 7916218438516

I kdyby nedal, tak to jen ukazuje jeho postavení v týmu a sebevědomí, že jde na každou penaltu. R^