Bohemians - Slovácko 1:2, domácí zahodili penaltu, rozhodl Břečka

Fotbalisté Bohemians opět potvrdili, že mají v lize aktuálně nejhorší formu. Na svém stadionu podlehli Slovácku 1:2, nevyhráli pošesté v řadě a po posledním podzimním kole jsou třináctí jen s dvoubodovým odstupem od sestupových míst. Hosté zabrali po dvou porážkách a poskočili na sedmou příčku.

J83i47ř18í 71B93a21j38e75r 1505969606

Místo trávníku vysázet erteple a bohémou vrátit druhé lize ..ta první liga je stejně jen omyl

+1/−1
29.11.2014 23:32

J34i83ř34í 98K48a33l33i24n18a 5238114686623

Bohemka mě dneska,vlastně nejenom dneska,zaujala docela dost cholerickým projevem. Některý zákroky byly až za hranou slušnosti a respektu k soupeři. I když Slovácko karet posbíralo víc,tak ty bohemácký fauly a vzteklý výlevy byly horší...jo a Došek byl fakt dobrej,neměl jsem ho rád když byl ve Spartě,tady mi nevadí ;-D jó a ve Slavii by se nám hodil;-D

B14a27r18b63o40r45a 46D71o29h65n67a76l88o53v53á 6475721829773

V prvním poločase o něco lepší Bohemka, ve druhém dominovalo Slovácko. S Doškem hrajeme o sto procent líp. Nepochopila sem, o co šlo Švengrovi, zákrok na červenou...tabulka je neuvěřitelně vyrovnaná, bude to ještě boj.

O95t42t79o 69P90e72t22e98r98k56a 4373771205418

Není to žádný míčový kouzelník, ale kopyto taky ne, loketník jeden:-)

0/0
29.11.2014 22:35

B34a56r47b23o23r54a 38D60o68h38n25a44l71o13v76á 6575341249583

podle mě je to komplexní útočník, který hraje výborně na zemi - umí kličky a udrží míč, umí dobře přihrát a je skvělý ve vzduchu. Říkat mu loketník je trochu passé, prostě je vyšší než ostatní, takže o mnoho výš vyskočí, že ano..

+2/0
29.11.2014 22:41

O38t60t85o 27P39e67t95e20r26k29a 4553791535268

Na zemi hraje s ohledem na jeho výšku průměrně, ale žádný míčový kouzelník není. A loketník se mu říká kvůli hře lokty, ne kvůli výskoku:-)

0/0
29.11.2014 23:30

B62a93r23b76o34r98a 84D97o45h73n50a54l56o11v19á 6325501319233

na zemi hraje průměrně? Chodím na každý zápas Slovácka a hrubě nesouhlasím.. vím, proč se mu říká loketník, ale těmi lokty si přece pomáhá do výskoku ;-)

M22a58r70e28k 19T18ů62m80a 4102248726392

Ostuda neskutečná! Proč ti hráči hrají jen jeden poločas?!Rv  S kým chceme jako ty body hrát?! :-/

+1/0
29.11.2014 22:11

M24i21l75a83n 20C94o11u92f77a33l 8663357443

Brankář Švenger měl dostat červenou kartu za udeření soupeře! Za co dostal soupeř ŽK ví snad jen rozhodčí. Třeba nám to řekne!