Bohemians - Slovácko 1:2, domácí zahodili penaltu, rozhodl Břečka

Fotbalisté Bohemians opět potvrdili, že mají v lize aktuálně nejhorší formu. Na svém stadionu podlehli Slovácku 1:2, nevyhráli pošesté v řadě a po posledním podzimním kole jsou třináctí jen s dvoubodovým odstupem od sestupových míst. Hosté zabrali po dvou porážkách a poskočili na sedmou příčku.

J79i23ř72í 74B36a53j89e40r 1335409786

Místo trávníku vysázet erteple a bohémou vrátit druhé lize ..ta první liga je stejně jen omyl

+1/−1
29.11.2014 23:32

J41i43ř37í 33K82a70l21i97n47a 5838564386113

Bohemka mě dneska,vlastně nejenom dneska,zaujala docela dost cholerickým projevem. Některý zákroky byly až za hranou slušnosti a respektu k soupeři. I když Slovácko karet posbíralo víc,tak ty bohemácký fauly a vzteklý výlevy byly horší...jo a Došek byl fakt dobrej,neměl jsem ho rád když byl ve Spartě,tady mi nevadí ;-D jó a ve Slavii by se nám hodil;-D

B16a54r35b69o25r42a 25D10o40h37n19a97l27o46v14á 6675241359903

V prvním poločase o něco lepší Bohemka, ve druhém dominovalo Slovácko. S Doškem hrajeme o sto procent líp. Nepochopila sem, o co šlo Švengrovi, zákrok na červenou...tabulka je neuvěřitelně vyrovnaná, bude to ještě boj.

O11t36t38o 46P42e84t86e61r96k10a 4743411105508

Není to žádný míčový kouzelník, ale kopyto taky ne, loketník jeden:-)

0/0
29.11.2014 22:35

B10a10r90b18o93r61a 57D57o13h66n62a68l78o46v75á 6805381149333

podle mě je to komplexní útočník, který hraje výborně na zemi - umí kličky a udrží míč, umí dobře přihrát a je skvělý ve vzduchu. Říkat mu loketník je trochu passé, prostě je vyšší než ostatní, takže o mnoho výš vyskočí, že ano..

+2/0
29.11.2014 22:41

O66t61t66o 15P14e98t83e34r98k82a 4253871835908

Na zemi hraje s ohledem na jeho výšku průměrně, ale žádný míčový kouzelník není. A loketník se mu říká kvůli hře lokty, ne kvůli výskoku:-)

0/0
29.11.2014 23:30

B31a80r97b92o52r86a 43D24o48h78n79a42l75o32v28á 6815601339923

na zemi hraje průměrně? Chodím na každý zápas Slovácka a hrubě nesouhlasím.. vím, proč se mu říká loketník, ale těmi lokty si přece pomáhá do výskoku ;-)

M13a82r46e80k 94T54ů54m10a 4402218806792

Ostuda neskutečná! Proč ti hráči hrají jen jeden poločas?!Rv  S kým chceme jako ty body hrát?! :-/

+1/0
29.11.2014 22:11

M28i52l66a35n 29C51o58u76f64a42l 8363597963

Brankář Švenger měl dostat červenou kartu za udeření soupeře! Za co dostal soupeř ŽK ví snad jen rozhodčí. Třeba nám to řekne!