Liberecký hrdina Hadaščok: Dole v tabulce jsme se ocitli trošku neprávem

Nebýt gólu „last minute“, fotbalisté Liberce by už měli jistou téměř milionovou pokutu. Doma v 15. kole remizovali s Jihlavou 2:2, ale ještě čtvrt hodiny před koncem prohrávali o dvě branky. Vyrovnávací trefu si připsal v poslední minutě náhradník Vojtěch Hadaščok.

V54á30c70l74a83v 73J61í81r83a 5592907552615

Nejsem zas tak velký znalec fotbalu abych se mohl více vyjadřovat, ale Slovan mám rád. Myslím, že by se měl chytnout za nos především majitel klubu než všechny fanoušky totálně odradí. Buď je to i sport, nebo jenom kšeft. A Slovan si určitě zaslouží větší stabilizaci v mužstvu!