Chelsea pokračuje bez porážky, druhý Southampton vydřel remízu

Ani ve 12. kole anglické ligy nenašli fotbalisté Chelsea přemožitele a bez porážky vedou tabulku soutěže. Tentokrát porazili 2:0 West Bromwich. Southampton vydřel gólem v 81. minutě remízu 1:1 na hřišti Aston Villy. Na druhém místě tabulky ztrácí už šest bodů. Ve šlágru kola vyhrál Manchester United nad Arsenalem 2:1 a posunul se na čtvrtou příčku, která zaručuje alespoň předkolo Ligy mistrů.

J74o37s29e52f 83D92o37r41a23z79í27n 5243544367125

Kde je ten jouda co jsem si s ním psal?;-D nojo Arsenal,že vyřídí MU i s B;-D haloo pane kde jste?:-P

J97a21n 31N60o35v66á87k 6427730698263

Vinaři, nebyla to samomluva nad hlubokou číší?;-)

R15a91d92i11m 44Z54e21h49e77r 3224880963361

To nemusíte psát, že nechytal tankiste, to všichni víme. O Čechovi pište, jenom když chytal. Tzn. 4× do roka.

0/−7
22.11.2014 23:16

F29i52l24i52p 97J70a83r66a45b 1863917430837

Koukal jsem na půl oka, přišlo mi to jako smolný mač pro Arsenal. Většinu času byl lepší, měl i nějaké šance, ale de Gea již tradičně zachraňoval. A k tomu ten vlastenec... Jediný pořádný výkon za United v poli předvedl DiMaría, ten musel být nešťastnej, s jakýma to hraje kopytama. Na druhou stranu, takhle zdecimovaný United jsem ještě neviděl, co to tam měli za beky? McNair, to jsem v životě neslyšel.;-D

+8/0
22.11.2014 22:43

T27o65m42á32š 12N71a11g45y 3337406453118

Velmi výstižné. ManU je snad nejslabší za posledních 10, možná i víc let. A Arsenal je snad už prokletý. Jinak si tuhle prohru s průměrným mužstvem neumím vysvětlit ( plus ta zranění ). ;-€ Swansea v minulém kole i zaslouženě brala 3 body, ale ManU hodně trapní a to i když utratili sta miliony liber.

+2/0
23.11.2014 12:19

F78i28l40i89p 96J31a78r93a55b 1503337260937

Utratili, ale právě ti nově příchozí (Falcao, Blind, Rojo, Herrera, vlastně i Shaw) včera nehráli, chyběl Mata... to bylo jen torzo špičkového týmu, který mají.

T89i95b22o77r 51V28i51z53v75a47r64y 9224494373765

Straky po mizerným začátku neuvěřitelně nahoru..jak dlouho to vydrží? Howay the Toon!

+1/0
22.11.2014 20:46

M42a26r38t85i45n 98R30y63š35k44a 7436288908846

Další zápas kdy přísné vyloučení poznamenalo zápas. :-/ První poločas super fotbal a druhý bramboračka. Hlavní je, že je výhra. R^