Chelsea pokračuje bez porážky, druhý Southampton vydřel remízu

Ani ve 12. kole anglické ligy nenašli fotbalisté Chelsea přemožitele a bez porážky vedou tabulku soutěže. Tentokrát porazili 2:0 West Bromwich. Southampton vydřel gólem v 81. minutě remízu 1:1 na hřišti Aston Villy. Na druhém místě tabulky ztrácí už šest bodů. Ve šlágru kola vyhrál Manchester United nad Arsenalem 2:1 a posunul se na čtvrtou příčku, která zaručuje alespoň předkolo Ligy mistrů.

J88o42s41e70f 39D45o32r29a50z32í57n 5883254897315

Kde je ten jouda co jsem si s ním psal?;-D nojo Arsenal,že vyřídí MU i s B;-D haloo pane kde jste?:-P

J54a92n 41N72o66v82á91k 6477130708463

Vinaři, nebyla to samomluva nad hlubokou číší?;-)

R64a56d51i32m 47Z25e29h95e42r 3294490893811

To nemusíte psát, že nechytal tankiste, to všichni víme. O Čechovi pište, jenom když chytal. Tzn. 4× do roka.

0/−7
22.11.2014 23:16

F52i35l66i48p 55J80a28r98a78b 1553617950147

Koukal jsem na půl oka, přišlo mi to jako smolný mač pro Arsenal. Většinu času byl lepší, měl i nějaké šance, ale de Gea již tradičně zachraňoval. A k tomu ten vlastenec... Jediný pořádný výkon za United v poli předvedl DiMaría, ten musel být nešťastnej, s jakýma to hraje kopytama. Na druhou stranu, takhle zdecimovaný United jsem ještě neviděl, co to tam měli za beky? McNair, to jsem v životě neslyšel.;-D

+8/0
22.11.2014 22:43

T31o90m62á28š 12N13a55g13y 3637406793318

Velmi výstižné. ManU je snad nejslabší za posledních 10, možná i víc let. A Arsenal je snad už prokletý. Jinak si tuhle prohru s průměrným mužstvem neumím vysvětlit ( plus ta zranění ). ;-€ Swansea v minulém kole i zaslouženě brala 3 body, ale ManU hodně trapní a to i když utratili sta miliony liber.

+2/0
23.11.2014 12:19

F92i43l29i57p 80J64a70r79a95b 1273307820137

Utratili, ale právě ti nově příchozí (Falcao, Blind, Rojo, Herrera, vlastně i Shaw) včera nehráli, chyběl Mata... to bylo jen torzo špičkového týmu, který mají.

T78i88b93o86r 27V61i47z98v50a97r90y 9904254183145

Straky po mizerným začátku neuvěřitelně nahoru..jak dlouho to vydrží? Howay the Toon!

+1/0
22.11.2014 20:46

M69a78r25t24i96n 91R34y77š39k89a 7936598498906

Další zápas kdy přísné vyloučení poznamenalo zápas. :-/ První poločas super fotbal a druhý bramboračka. Hlavní je, že je výhra. R^