Fotbalová jednadvacítka remizovala v přípravě s Německem

Čeští fotbalisté do 21 let remizovali v přípravném duelu v pražském Edenu s favorizovaným Německem 1:1. Výběr trenéra Jakuba Dovalila, který se chystá na letní mistrovství Evropy na domácí půdě, vedl díky brance Michaela Krmenčíka, hosté ale po přestávce vyrovnali zásluhou Moritze Leitnera.

F17r25a43n50t96i79š71e96k 81N12o11v81o80t19n11ý 8324246175769

Oba týmy nebyly v nejsilnějších sestavách a šlo o přátelák, takže se z toho nedá moc vyvozovat, ale remíze 1:1 se silným soupeřem je vždycky slušný výsledek a v první půlce (druhou už jsem nestíhal) tam od našich byly fakt pěkné akce.

0/0
18.11.2014 23:24

R10a17d12e63k 34U12r43b45a53n 4399240944877

Na to, s jakou sestavou a kádrem vůbec jsme do zápasu šli, je to velice dobrý výsledek a hra taky nebyla vůbec špatná.

0/0
18.11.2014 19:57

D39a64v60i85d 70S53c40h42n21e13b64e71r37g40e76r 9935748423543

Byli jsme přímo na stadionu, první poločas se nám líbil, naši hráli pěkně, v druhém poločase převzali hru Němci a měli jsme problémy. Ale i tak je remíza s Němci dobrý výsledek.