Fotbalová jednadvacítka remizovala v přípravě s Německem

Čeští fotbalisté do 21 let remizovali v přípravném duelu v pražském Edenu s favorizovaným Německem 1:1. Výběr trenéra Jakuba Dovalila, který se chystá na letní mistrovství Evropy na domácí půdě, vedl díky brance Michaela Krmenčíka, hosté ale po přestávce vyrovnali zásluhou Moritze Leitnera.

F97r18a35n79t26i39š87e44k 41N31o26v48o77t45n14ý 8724696565869

Oba týmy nebyly v nejsilnějších sestavách a šlo o přátelák, takže se z toho nedá moc vyvozovat, ale remíze 1:1 se silným soupeřem je vždycky slušný výsledek a v první půlce (druhou už jsem nestíhal) tam od našich byly fakt pěkné akce.

0/0
18.11.2014 23:24

R54a82d45e33k 68U98r43b38a94n 4339240114487

Na to, s jakou sestavou a kádrem vůbec jsme do zápasu šli, je to velice dobrý výsledek a hra taky nebyla vůbec špatná.

0/0
18.11.2014 19:57

D12a85v83i17d 83S77c43h84n17e82b20e58r43g48e65r 9155798783753

Byli jsme přímo na stadionu, první poločas se nám líbil, naši hráli pěkně, v druhém poločase převzali hru Němci a měli jsme problémy. Ale i tak je remíza s Němci dobrý výsledek.