Fotbalová jednadvacítka remizovala v přípravě s Německem

Čeští fotbalisté do 21 let remizovali v přípravném duelu v pražském Edenu s favorizovaným Německem 1:1. Výběr trenéra Jakuba Dovalila, který se chystá na letní mistrovství Evropy na domácí půdě, vedl díky brance Michaela Krmenčíka, hosté ale po přestávce vyrovnali zásluhou Moritze Leitnera.

F62r64a97n24t37i54š52e93k 60N57o72v52o97t29n38ý 8884476565669

Oba týmy nebyly v nejsilnějších sestavách a šlo o přátelák, takže se z toho nedá moc vyvozovat, ale remíze 1:1 se silným soupeřem je vždycky slušný výsledek a v první půlce (druhou už jsem nestíhal) tam od našich byly fakt pěkné akce.

0/0
18.11.2014 23:24

R32a16d33e14k 55U51r62b85a82n 4929560944647

Na to, s jakou sestavou a kádrem vůbec jsme do zápasu šli, je to velice dobrý výsledek a hra taky nebyla vůbec špatná.

0/0
18.11.2014 19:57

D55a12v21i13d 45S78c24h48n81e65b64e93r75g61e76r 9375898633593

Byli jsme přímo na stadionu, první poločas se nám líbil, naši hráli pěkně, v druhém poločase převzali hru Němci a měli jsme problémy. Ale i tak je remíza s Němci dobrý výsledek.