Dvakrát v Edenu, jednou na Letné. Fotbalisté znají program Eura

Mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let, které příští rok poprvé v historii uspořádá Česko, zahájí v pražském Edenu zápas domácího týmu proti Dánsku. Čeští mladíci v základní skupině odehrají dvě utkání v Edenu a jedno na Letné.

J25a15n 55M15y47s13l92í17k 2768322131442

Já bych viděl jiný problém...proč se hraje první zápas v Edenu a druhý na Letné??? S tím, jak dlouho to trvá MHD i při normálním provozu, se to dá stíhat s HODNĚ odřenýma ušima za předpokladu, že hned vypadnu..:-/

0/0
13.11.2014 16:34

J27i40n51d30ř37i80c27h 91M97u91s57í38l73e49k 5889221926

Předpokládám, že nadšenci co by v jeden den rádi stihli zápas v Edenu i na Letné příliš v potaz bráni nebyli. Druhé zápasy se hrají v sobotu, kdy MHD jezdí ještě méně a to stihnout přesun z Letné do Edenu bude tímto způsobem téměř nemožné.

0/0
13.11.2014 17:07

L91á28ď97a 81M50a90l61ý 5627926465635

Kde jsi viděl hrát dva zápasy hned po sobě na jednom stadionu?

0/0
13.11.2014 21:09

J81i14n57d63ř18i86c21h 75M92u40s95í93l74e54k 5879331566

Nevím jestli je na mém výše uvedeném příspěvku něco k nepochopení, já se domnívám, že nikoliv. Jednak jsem nerozporoval program Eura ve smyslu, že se jeden zápas v hrací den hraje na Letné a druhý v Edenu. Pouze jsem podotkl, že na případné nadšence, kteří by rádi v jeden hrací den viděli obě utkání příliš pamatováno nebylo. Dole sice píše Tonda Strejc jak se lze dostat báječně z Edenu na Letnou, ale klidně se s ním vsadím že od chvíle kdy ve středu 17/6/2015 takový nadšenec zvedne zadek ze svého sedadla v Edenu uběhne minimálně 45 minut než bude u vstupu na Letné. A v sobotu v opačném gardu přesun ani stihnout nepůjde. A přímo k otázce, vídal jsem ve druhé polovině 80. let v nejvyšší ligové soutěži v Ekvádoru, kde jsem žil, hrát na jednom stadionu i tři utkání za sebou a žádný problém s tím nebyl. Ani pro pořadatele, ani pro samotné kluby, ani pro místní fotbalový svaz. Všechno tam fungovalo. A fanoušek si mohl pořídit výhodný lístek na kompletní ligové dopoledne či odpoledne. :-P

0/0
14.11.2014 7:54

L26á41ď97a 24M80a23l84ý 5147156615765

To byla reakce na pana Myslíka, špatně se to zařadilo.

A k tomu Ekvádoru. Už jsme v 21.století. Máme tady nějaké bezpečnostní normy (prohlídky kvůli bombám atd.) další normy se vztahují na úklid (nerad bych si šel sednout na politou sedačku nedej bože se hned brodil na záchodě...) a samozřejmě se klade důraz na pořadatelskou službu. Ta musí být v kondici a ne utahaná po 5 hodinách.

0/0
14.11.2014 9:19

J48i88n67d43ř44i62c19h 93M43u93s30í85l37e23k 5289611946

K tomu Ekvádoru, ač je to doba před 25-30 lety, tam se ani v poločase třetího zápasu nikdo na záchodech v ničem nebrodil, kontroly diváků tam bývaly a poměrně důkladné už tehdy a pořadatelská služba byla celkem  precizní po celé dopoledne či odpoledne. Pamatuji si víc rvaček mezi fotbalisty než v hledišti. Největší záhul dostával trávník, to byl největší problém.

0/0
14.11.2014 17:02

A33n32t37o62n67í14n 45S61t48r49e11j90c 8725584125354

Jj, ze Želvy , kam jede z Edenu několik busů (dvě zastávky),  na Hradčanskou metrem těch asi 12 minut – celá věčnost...

J69i11n61d60ř88i79c82h 34M24u80s84í31l81e94k 5229171136

Věřím, že lidi v řádech desítek až stovek. Nadšenci co přijedou ze zahraničí. Ono ne všude, naštěstí, se považuje za největší fotbalový požitek se rozvalit doma na gauči, zapnout bednu a otevřít si k tomu pivo a okno. ;-D   Umím si představit, že i mimopražští fanoušci co si udělají výlet na fotbal budou chtít vidět obě utkání, když se hrají v jeden den. :-/

0/0
14.11.2014 8:16

M70i45l27o60s92l85a25v 87U43r74b19a91n 2684773516481

Metro A a potom na Floře na autobus 136, to trvá cca 35 minut. Vzhledem k tomu, že na Srbské fans je lépe zabezpečený stadion Sparty.

0/0
14.11.2014 8:47

J17i78n48d49ř39i82c77h 29M10u30s55í28l50e79k 5639981376

Proč první zápas ve skupině proti Dánsku ve středu hraje nároďák už od šesti a ne až jako druhý v pořadí od 20:45 h?! 8-o8-o8-o

0/0
13.11.2014 16:11

L89u28b26o77m93í75r 24K45r71ů55t15a 4726422545124

Asi abychom jako domácí hráli první zápas po slavnostním zahajovacím ceremoniálu :-)

+2/0
13.11.2014 16:29

J42i82n73d26ř73i67c72h 87M67u97s59í72l40e96k 5479631206

Tuto eventualitu jsem zřejmě podcenil. Bude defilé, slavnostní projevy a možná i slavnostní výkop. :-P

J56i67n74d52ř84i67c15h 47M35u68s27í40l58e79k 5439121826

Šestá je hraniční, ale ještě by šla. Jenže to bude o tom být na stadionu půl hodiny a spíš víc před začátkem zápasu, což už problém pro spoustu lidí bude. Já bych rád lvíčata viděl, snad to půjde nějak ošéfovat. :-/

0/0
13.11.2014 18:03

A48n34t90o93n62í77n 76S51t17r22e60j23c 8495644155594

To ani nemusí, :-)ale je letitou tradicí, že úvodní zápas šampionátu hraje vždy tým pořádající země.