Dvakrát v Edenu, jednou na Letné. Fotbalisté znají program Eura

Mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let, které příští rok poprvé v historii uspořádá Česko, zahájí v pražském Edenu zápas domácího týmu proti Dánsku. Čeští mladíci v základní skupině odehrají dvě utkání v Edenu a jedno na Letné.

J37a32n 18M69y86s58l56í83k 2288572931222

Já bych viděl jiný problém...proč se hraje první zápas v Edenu a druhý na Letné??? S tím, jak dlouho to trvá MHD i při normálním provozu, se to dá stíhat s HODNĚ odřenýma ušima za předpokladu, že hned vypadnu..:-/

0/0
13.11.2014 16:34

J45i48n18d10ř14i39c45h 46M97u65s87í91l43e94k 5729221806

Předpokládám, že nadšenci co by v jeden den rádi stihli zápas v Edenu i na Letné příliš v potaz bráni nebyli. Druhé zápasy se hrají v sobotu, kdy MHD jezdí ještě méně a to stihnout přesun z Letné do Edenu bude tímto způsobem téměř nemožné.

0/0
13.11.2014 17:07

L24á81ď97a 92M18a98l54ý 5287556715725

Kde jsi viděl hrát dva zápasy hned po sobě na jednom stadionu?

0/0
13.11.2014 21:09

J80i26n32d69ř84i24c81h 75M81u71s67í35l41e17k 5959701436

Nevím jestli je na mém výše uvedeném příspěvku něco k nepochopení, já se domnívám, že nikoliv. Jednak jsem nerozporoval program Eura ve smyslu, že se jeden zápas v hrací den hraje na Letné a druhý v Edenu. Pouze jsem podotkl, že na případné nadšence, kteří by rádi v jeden hrací den viděli obě utkání příliš pamatováno nebylo. Dole sice píše Tonda Strejc jak se lze dostat báječně z Edenu na Letnou, ale klidně se s ním vsadím že od chvíle kdy ve středu 17/6/2015 takový nadšenec zvedne zadek ze svého sedadla v Edenu uběhne minimálně 45 minut než bude u vstupu na Letné. A v sobotu v opačném gardu přesun ani stihnout nepůjde. A přímo k otázce, vídal jsem ve druhé polovině 80. let v nejvyšší ligové soutěži v Ekvádoru, kde jsem žil, hrát na jednom stadionu i tři utkání za sebou a žádný problém s tím nebyl. Ani pro pořadatele, ani pro samotné kluby, ani pro místní fotbalový svaz. Všechno tam fungovalo. A fanoušek si mohl pořídit výhodný lístek na kompletní ligové dopoledne či odpoledne. :-P

0/0
14.11.2014 7:54

L25á35ď90a 84M43a12l13ý 5757956285375

To byla reakce na pana Myslíka, špatně se to zařadilo.

A k tomu Ekvádoru. Už jsme v 21.století. Máme tady nějaké bezpečnostní normy (prohlídky kvůli bombám atd.) další normy se vztahují na úklid (nerad bych si šel sednout na politou sedačku nedej bože se hned brodil na záchodě...) a samozřejmě se klade důraz na pořadatelskou službu. Ta musí být v kondici a ne utahaná po 5 hodinách.

0/0
14.11.2014 9:19

J48i63n81d57ř67i72c65h 81M42u27s17í29l23e96k 5399191566

K tomu Ekvádoru, ač je to doba před 25-30 lety, tam se ani v poločase třetího zápasu nikdo na záchodech v ničem nebrodil, kontroly diváků tam bývaly a poměrně důkladné už tehdy a pořadatelská služba byla celkem  precizní po celé dopoledne či odpoledne. Pamatuji si víc rvaček mezi fotbalisty než v hledišti. Největší záhul dostával trávník, to byl největší problém.

0/0
14.11.2014 17:02

A55n66t84o21n37í21n 12S29t79r87e46j23c 8295934885944

Jj, ze Želvy , kam jede z Edenu několik busů (dvě zastávky),  na Hradčanskou metrem těch asi 12 minut – celá věčnost...

J77i87n14d92ř56i29c38h 43M25u21s51í78l38e86k 5839291676

Věřím, že lidi v řádech desítek až stovek. Nadšenci co přijedou ze zahraničí. Ono ne všude, naštěstí, se považuje za největší fotbalový požitek se rozvalit doma na gauči, zapnout bednu a otevřít si k tomu pivo a okno. ;-D   Umím si představit, že i mimopražští fanoušci co si udělají výlet na fotbal budou chtít vidět obě utkání, když se hrají v jeden den. :-/

0/0
14.11.2014 8:16

M23i33l28o34s68l69a21v 28U46r87b97a43n 2964983946931

Metro A a potom na Floře na autobus 136, to trvá cca 35 minut. Vzhledem k tomu, že na Srbské fans je lépe zabezpečený stadion Sparty.

0/0
14.11.2014 8:47

J23i12n10d42ř30i71c74h 59M61u38s25í75l20e80k 5809831326

Proč první zápas ve skupině proti Dánsku ve středu hraje nároďák už od šesti a ne až jako druhý v pořadí od 20:45 h?! 8-o8-o8-o

0/0
13.11.2014 16:11

L55u24b91o88m80í18r 27K91r73ů20t40a 4406982285224

Asi abychom jako domácí hráli první zápas po slavnostním zahajovacím ceremoniálu :-)

+2/0
13.11.2014 16:29

J56i84n24d83ř83i85c47h 51M58u68s72í39l54e44k 5189641166

Tuto eventualitu jsem zřejmě podcenil. Bude defilé, slavnostní projevy a možná i slavnostní výkop. :-P

J28i61n20d12ř29i35c65h 95M98u45s18í71l42e30k 5189781726

Šestá je hraniční, ale ještě by šla. Jenže to bude o tom být na stadionu půl hodiny a spíš víc před začátkem zápasu, což už problém pro spoustu lidí bude. Já bych rád lvíčata viděl, snad to půjde nějak ošéfovat. :-/

0/0
13.11.2014 18:03

A57n65t54o34n26í87n 76S37t53r79e82j89c 8115464895894

To ani nemusí, :-)ale je letitou tradicí, že úvodní zápas šampionátu hraje vždy tým pořádající země.