Michal Kadlec dal vlastní i normální gól, Necid skóroval a byl vyloučen

Pozoruhodný poločas odehrál český obránce Michal Kadlec v turecké lize v dresu Fenerbahce Istanbul proti Rizesporu. V úvodu zápasu dal vlastní gól, ale v závěru první půle své zaváhání napravil a vyrovnal. Jeho tým nakonec zvládl skóre otočit, vyhrál 2:1 a poskočil na první místo o skóre před Galatasaray. Smíšené pocity měl i další reprezentant - útočník Tomáš Necid. V Nizozemsku skóroval, ale pak byl vyloučen.

J65a23r17o22m69í87r 30P20e64t64l62a11c64h 2684712155843

Jo, Kadlec je dobrým nástupcem Ondruše :-)

0/0
10.11.2014 10:23

S71t91a82n19i57s50l72a50v 85V82a51v67ř76i59n81k25a 5146747901452

Vlastní gól je také normální, vždyť k fotbalu patří...

0/0
9.11.2014 2:56

D82a29n33i82e18l 38R59ý65d88e24l 4375630578451

červená dost diskutabilní, ale Necidátor opět potvrdil proč je nejlepším útočníkem u nás v ČR

+1/−4
9.11.2014 0:44

J92a54n 32N96o79v39á65k 6537920388483

Jj, střelec, protihráče trefil dokonale.

J80a61n 95N88o68v43á20k 6527560218273

jo, přimluvím se za tebe, budeš trpělivost potřebovat, než Necida pustí do hry. Ten faul byl tak na tři kola stop s podmínkou do Velikonoc. :-)

+1/0
9.11.2014 14:15

O66n48d93ř32e39j 25M59i41s22í14k 8399495684189

Co to plácáš? 8-o Viděl jsi to vůbec? Vždyť se ho ani nedotknul. Kluk opálenej nadskočil a ještě na Necida šlápnul. Ta karta spíš přišla za tu Neckovu "hlavičku" tomu prďolovi. Zpomalený záběr na 5:30 https://www.youtube.com/watch?v=RIVWDEWzhPo