Michal Kadlec dal vlastní i normální gól, Necid skóroval a byl vyloučen

Pozoruhodný poločas odehrál český obránce Michal Kadlec v turecké lize v dresu Fenerbahce Istanbul proti Rizesporu. V úvodu zápasu dal vlastní gól, ale v závěru první půle své zaváhání napravil a vyrovnal. Jeho tým nakonec zvládl skóre otočit, vyhrál 2:1 a poskočil na první místo o skóre před Galatasaray. Smíšené pocity měl i další reprezentant - útočník Tomáš Necid. V Nizozemsku skóroval, ale pak byl vyloučen.

J30a39r79o70m53í84r 71P79e28t84l82a80c82h 2764822645783

Jo, Kadlec je dobrým nástupcem Ondruše :-)

0/0
10.11.2014 10:23

S23t72a29n24i42s85l45a78v 12V77a68v43ř60i47n77k83a 5536457101852

Vlastní gól je také normální, vždyť k fotbalu patří...

0/0
9.11.2014 2:56

D92a19n46i95e15l 53R59ý59d58e32l 4795480528421

červená dost diskutabilní, ale Necidátor opět potvrdil proč je nejlepším útočníkem u nás v ČR

+1/−4
9.11.2014 0:44

J29a17n 23N86o52v43á90k 6517160128463

Jj, střelec, protihráče trefil dokonale.

J56a51n 41N51o12v43á59k 6477160558623

jo, přimluvím se za tebe, budeš trpělivost potřebovat, než Necida pustí do hry. Ten faul byl tak na tři kola stop s podmínkou do Velikonoc. :-)

+1/0
9.11.2014 14:15

O29n90d95ř68e95j 21M65i33s94í59k 3218566703971

Co to plácáš? 8-o Viděl jsi to vůbec? Vždyť se ho ani nedotknul. Kluk opálenej nadskočil a ještě na Necida šlápnul. Ta karta spíš přišla za tu Neckovu "hlavičku" tomu prďolovi. Zpomalený záběr na 5:30 https://www.youtube.com/watch?v=RIVWDEWzhPo