Příbram - Teplice 1:1, z výborné půle jen jeden gól, tak mají domácí bod

Zase ne. Tepličtí fotbalisté ani ve svém sedmém vystoupení na hřištích soupeřů nevyhráli. Ve 14. kole první ligy remizovali v Příbrami 1:1. Domácí v půli zaslouženě vedli po šťastném gólu Řezníčka, po přestávce se hosté zlepšili a díky Jablonskému vyrovnali.

T53o26m66á85š 15U79r32b47a17n 4889816380888

Na hřišti byl nějaký Vondráček?

0/0
8.11.2014 0:56

V66a62c62l81a21v 87P44e94r55o24u22t59k22a 6878417174321

viděl jsem do 60 min. a Teplice dnes jsou mužstvem, které je ostuda neporazit, ten tým je v krizi a osobně bych poslal trenéra do světa...

+1/−1
7.11.2014 22:33

J47a31n 41L27a64m70a40č 9454354106432

Teplice - ambiciozní mužstvo ?  Spíš snad parodie na fotbal. Nejhorší na hřišti byl opět Francek :-/.   Hrůza a bída.

+2/−1
7.11.2014 21:39

M73i77c75h51a16l 23Š90r21á75m63e66k 1773413925189

Nejlepší na celém zápasu byl komentátor Štěpán. Opět ukázal, že se na každý zápas, který komentuje, poctivě připravuje a také vysypal z rukávu pár povedených hlášek (Kdyby se mi všichni diváci, kteří dnes přišli na zápas, představili, tak bych je vám dokázal vyjmenovat ;-D). Vážně nechápu, proč mu ČT pořád cpe ty nejnudnější zápasy a po Bosákovi zastává pozici komentátora číslo 2 tragický Vlášek. Přitom Štěpán je o parník lepší než Vlášek...

+8/0
7.11.2014 20:55

V31á21c70l91a29v 19K59o75v81á59ř 4900664341448

Souhlas, ale mě chybí i Čapoun, vím má svoje mouchy, ale o proti Vláškovi je pořád mistr.

+4/−1
7.11.2014 21:36

V97a21c79l51a19v 93P22e50r44o83u70t80k27a 6258217714671

Čapek mi teda neschází, to měl člověk vždy pocit,že to co se děje na hřišti a to mele jsou dvě odlišné věci.

M50i28r68o65s61l51a97v 36M97e30t57e45l48k78a 5571650474284

Starka to dneska podcenil,asi u něho došlo po těch výhrách k uspokojení a krutě se mu to vymstilo.No krutě,bod mají.

+3/0
7.11.2014 20:02

E98r60n94e74s44t 56P37l94a65c70k95a 3758666936554

Je to opět na řešení komise rozhodčích, opakovaně došlo ke kardinální chybě při závěrečném nastavení: Rozhodčí měl nastavit minimálně 90 minut fotbalu.