Real vyhrál zaslouženě, uznal kouč Barcelony. Ancelotti tým chválil

Žádné výmluvy. "Real vyhrál zaslouženě," prohlásil Luis Enrique. Pro něj to bylo první El Clásico v roli trenéra fotbalistů Barcelony, celkově šlo o 169. vzájemný souboj v lize. Real dosáhl na 71. vítězství, Barcelona jich má o pět méně, dvaatřicet duelů skončilo remízou.

T32o36m 89S30a67u37e84r 3785685102582

Barca narozdíl od Realu nemá problém přijmout porážku se ctí. To bylo vždycky nářků v posledních letech, když Real prohrál.

+2/−4
26.10.2014 13:05

P50e38t28r 63V74o94n66d32r58á97č53e41k 3762406272709

Další fanoušek Barcelony s růžovými brýlemi. Pokud si to nepamatujete, Barcelona břečí po prohraných zápasech úplně stejně jako Real, ať už to jsou Xaviho nářky na trávník nebo celého družstva na rozhodčí (a že jich bylo!) nebo hru soupeře.

+2/−4
26.10.2014 13:41

A14n60t75o84n71í50n 94U12r32b13á13n66e10k 9103358806178

Pane Vondracku, to co rikate, neni pravda. Barca prave narky moc nedela. A ten rozhovor se Xavim prosim nevytravejte s kontextu. Pokud chcete hodim sem odkaz na cely rozhovor.

+2/−3
26.10.2014 14:54

P19e69t50r 71V42o89n84d42r96á26č86e77k 3942226882499

Barca dělá nářků více než dost, stačí si vyhledat reakce hráčů po prohraných zápasech.

M90i98c32h58a71l 72V33a67k70u76l97a 2719702903515

No nevím jestli úplně se ctí, každopádně těch nářků má určitě méně než Real.:-)

+1/−1
26.10.2014 21:06

M36i89l23o27š 43F29i18a87l92a 2330691177562

Mít takovou převahu jakou měla Barca v prvním poločase a být o tolik lepší a přitom skončit po poločase 1:1 se nevyplácí ani proti Slávii natož proti Realu - to už vůbec ne. Po poločase se už Barca nedostala k nějaké kloudné akci a Real vyhrál naprosto zaslouženě.

+2/−2
26.10.2014 10:38

J11a28n 92K43l74e66č24k15a 9715546289712

Jsem slávista a Slavii bych do jakékoliv diskuse o kvalitním fotbale fakt netahal.

+7/0
26.10.2014 11:10

P66e18t56r 11V71o21n74d34r90á14č80e77k 3802876392639

Vy užíváte nějaké návykové látky? Protože jinak si váš pohled na první poločas asi nelze vysvětlit. A to ani tradiční neobjektivitou barcelonských fans.

+5/−1
26.10.2014 11:54

M84i39l44o10š 69F51i70a52l96a 2180981667932

A Vám se ten fotbal, co předváděl Real v prvním poločase jako líbil, pane Horník ? :-) No nikdo Vám to nebere ale jestli nejste schopen přiznat, že Barca byla mnohem lepší tak jsme asi koukali na jinej zápas. Nejsem nijak velký fanoušek ani jednoho, fandím víc Atleticu a Valencii ale fotbal to byl výbornej.

+1/−3
26.10.2014 12:00

P28e64t45r 94V55o75n21d60r85á30č22e94k 3822646952479

Líbil, i když podstatně méně než ve druhém poločase. Jde ale hlavně o vaší představu nějaké extra převahy Barcelony a o tom, že byla jasně lepší, což je hloupost. Měla větší držení míče, což je obvyklé, ale kromě šance Messiho toho moc nepředvedla, Real zahrozil jen Benzemou, který trefil dvakrát za sebou břevno. Z toho plyne, že skóre 1:1 bylo zasloužené a odpovídající dění na hřišti.

+1/0
26.10.2014 12:22

P25e62t86r 37K60u30h41n 3198281116251

Myslím, že ta převaha nebyla zdrcující, byla to prostě jen převaha. Barca odešla ve druhé půli především fyzicky. Real jasně dominoval a kdyby hráči Realu nezmrvili několik jasných finálních přihrávek, mohlo to skončit klidně 5-6:1