Lafatova klasika: předvídal a skóroval. Sehráli jsme to dobře, říká

Ve vzduchu sváděl nerovné souboje s o hlavu vyšším zadáky, na zemi se fotbalový útočník David Lafata však prosadit dokázal. Jeho gól na 2:0 v závěru poločasu byl pro vývoj kvalifikačního utkání v Kazachstánu velmi důležitý. Češi nakonec vyhráli 4:2.

M80a11r17c51e50l 24H89a66v30l96í33č98e40k 8813913784241

Takze Lafatovi trvalo 5,5 polocasu nez mu to nekdo naserviroval 2 metry pred prazdnou kasu....Necid byl na hristi 7 minut, zpracoval mic, uvolnil se a skvele vystrelil...kdo bude hrat priste?

M59a93r50t85i12n 92F84r57a69n47t75i72š41e54k 7815110343305

sorry, překlep, souhlasím a dodal.bych, že Lafata bude hrát protože je platnější

+5/0
14.10.2014 12:02

L93u39k18á84š 41Š36o11b90á53ň 5460501135248

Proti Islandu bude dle mého opět v základu Lafata protože bude mít větší šanci v pokutovém území než třeba Necid nebo Šural. Navíc Necid i Lafata mají zhruba stejně odehraných zápasů i nastřílených gólů v repre, takže tady asi je rozhodující sehranost se spoluhráčema z klubu a na to Vrba sází od začátku.

0/0
14.10.2014 12:22

J60i49ř65í 49F45o40g15e76l 2310881426952

Jenže Necid to neutralizoval svým podílem na gólu v naší síti. Vůbec se mi jeho herní projev nelíbil.

+5/0
14.10.2014 12:42

M45a77r36c83e53l 30H72a62v31l74í27č58e73k 8623243844211

Necid hral 10 minut, dal gola a tobe se jeho projev nelibil???

0/0
14.10.2014 18:02

J48o47z17e66f 33R25y32b74á15k 6457695284539

Za rozhodnutýho stavu, když už soupeř nemá proč bránit to má trochu jinou váhu, než když je to 0:0 nebo 1:0.

S82t26a30n65i81s51l34a38v 22B61u13r18i48a83n 5123434774137

Konečně slušný fotbal a slušný trenér. I ty projevy hráčů před a po zápasech mají pokoru k divákům a k sobě samým. Jen tak dál.

+7/0
14.10.2014 9:50

A82l83e66š 65M20o14r49b31i39c26e40r 2409102675391

Je to tak.

Dlužno říct, že to Lafata svým talentem najít si to pravé místo ulehčuje i nahrávačům - v podstatě stačí v dobrém timingu dostat míč do prostoru, odkud se dá dobře ohrozit soupeřova branka.

A ve většině případů tam Lafata bude. ;-D

+12/0
14.10.2014 8:33

A62n53t97o86n88í97n 51S60t82r95e70j96c 8605414745164

Ta menšina platí, pokud už není na hřišti. R^:-)

0/0
14.10.2014 14:04

L23u81k54á34š 90Š25o60b20á60ň 5420291935218

Toto byl zápas přesně pro Lafatu(stačí jedna šance a on ji promění), to že skóruje proti Kazachům jsem předpovídal už po zápase s Tureckem.