Lafatova klasika: předvídal a skóroval. Sehráli jsme to dobře, říká

Ve vzduchu sváděl nerovné souboje s o hlavu vyšším zadáky, na zemi se fotbalový útočník David Lafata však prosadit dokázal. Jeho gól na 2:0 v závěru poločasu byl pro vývoj kvalifikačního utkání v Kazachstánu velmi důležitý. Češi nakonec vyhráli 4:2.

M19a50r86c61e88l 62H41a38v15l83í96č88e40k 8513233204191

Takze Lafatovi trvalo 5,5 polocasu nez mu to nekdo naserviroval 2 metry pred prazdnou kasu....Necid byl na hristi 7 minut, zpracoval mic, uvolnil se a skvele vystrelil...kdo bude hrat priste?

M68a63r50t75i72n 88F93r69a46n13t97i78š50e20k 7435550343745

sorry, překlep, souhlasím a dodal.bych, že Lafata bude hrát protože je platnější

+5/0
14.10.2014 12:02

L52u23k18á63š 55Š70o58b18á84ň 5100961305258

Proti Islandu bude dle mého opět v základu Lafata protože bude mít větší šanci v pokutovém území než třeba Necid nebo Šural. Navíc Necid i Lafata mají zhruba stejně odehraných zápasů i nastřílených gólů v repre, takže tady asi je rozhodující sehranost se spoluhráčema z klubu a na to Vrba sází od začátku.

0/0
14.10.2014 12:22

J12i58ř41í 59F81o58g69e42l 2230391686192

Jenže Necid to neutralizoval svým podílem na gólu v naší síti. Vůbec se mi jeho herní projev nelíbil.

+5/0
14.10.2014 12:42

M89a49r15c81e91l 97H55a34v23l80í74č26e50k 8413213264271

Necid hral 10 minut, dal gola a tobe se jeho projev nelibil???

0/0
14.10.2014 18:02

J44o60z60e12f 10R58y34b17á83k 6237745924559

Za rozhodnutýho stavu, když už soupeř nemá proč bránit to má trochu jinou váhu, než když je to 0:0 nebo 1:0.

S65t17a38n31i95s21l33a58v 38B47u14r33i67a90n 5703214474877

Konečně slušný fotbal a slušný trenér. I ty projevy hráčů před a po zápasech mají pokoru k divákům a k sobě samým. Jen tak dál.

+7/0
14.10.2014 9:50

A28l43e70š 46M86o40r65b75i91c80e82r 2959362645391

Je to tak.

Dlužno říct, že to Lafata svým talentem najít si to pravé místo ulehčuje i nahrávačům - v podstatě stačí v dobrém timingu dostat míč do prostoru, odkud se dá dobře ohrozit soupeřova branka.

A ve většině případů tam Lafata bude. ;-D

+12/0
14.10.2014 8:33

A47n62t89o37n48í53n 58S97t22r61e13j38c 8315754945464

Ta menšina platí, pokud už není na hřišti. R^:-)

0/0
14.10.2014 14:04

L41u97k66á97š 71Š65o31b45á90ň 5440641555578

Toto byl zápas přesně pro Lafatu(stačí jedna šance a on ji promění), to že skóruje proti Kazachům jsem předpovídal už po zápase s Tureckem.