ZNÁMKOVÁNÍ: Slušný výkon od všech, nejvíc čtenáři chválili Sivoka

Čtenáři iDNES.cz ocenili výkon českých fotbalistů v kvalifikačním zápase proti Turecku (2:1). Podle známek uspěli všichni (celkový průměr 2,16). Nejvíc střelec vyrovnávacího gólu Tomáš Sivok, obránce Pavel Kadeřábek a gólman Petr Čech.

J32o73s21e16f 12Š98v87e97c 6265286364853

Darida (žádná dobrá přihrávka) a Limberský (nestíhal bránit, zřejmě hráč s nejvyšším počtem faulů) absolutně nejhorší

0/−1
12.10.2014 12:24

J77a59n 18K73l61e86č23k39a 9705186179342

Souhlasím, horší známku by zasloužil i Rosický, určitě nebyl lepší než Krejčí nebo Vácha.

0/0
12.10.2014 12:46

M44a40r30e23k 52S43e74l42i59n76g12e33r 5619837356386

Ze Limbersky neudelal zadnou chybu? A co treba ta pred tolik diskutovanym zakrokem Vachy, kdy spatnou prihravkou lacine prisel o balon a Turci mohli jit do protiutoku? ;-)

+4/−2
12.10.2014 0:23

D55a55v96i63d 97P12r27a52ž79á30k 6154482782986

To byl Darida v první půlce opravdu tak tragický? Já viděl jenom druhý poločas, ve kterém hrál velmi, velmi slušně. Několikrát vyvezl a podržel míč proti přesile, vybojoval fauly, vracel se dozadu, často až mezi stopery. Společně s Pilařem a Rosickým nejlepší hráč v posledních 25 minutách, kdy drželi na uzdě turecké výboje.