Kapitánka Slavie: Boj o barcelonské dresy? Kdepak, vážíme si našich

Tomu se říká smíšené pocity. Kapitánka slávistických fotbalistek Blanka Pěničková po utkání Ligy mistryň s Barcelonou na jednu stranu smutnila, její tým inkasoval chvíli před koncem a prohrál 0:1. Jenže v paměti jí nadlouho zůstane atmosféra, jakou ještě za celou kariéru nezažila.

R27o75m14a20n 30O20p30e36t 1811339135462

koukal jsem na to asi 10 minut a bylo to uplne hrozny. uroven okresniho preboru, a to jeste po grilovacce prasete a dvou sudech piva. fakt si myslim ze i chlapi na tech okresech hrajou lip s micem a lip se rozhodujhou kam nahrat

+6/−4
9.10.2014 11:20

V98i23n48c21e71n98t 51V12a62l14l20e81n78t59i85n59e 5372967197468

No, když do toho čutání ještě chodí do rachoty. Trenér taky nic moc ...

+1/0
9.10.2014 12:59

Z66d12e90n81e85k 29B65e76d43n12a93r 7317546947379

Jak je ženský fotbal normálně koukatelný, tak tenhle zápas nebyl. Škoda. Gól byl důsledkem únavy a pro mně nepochopitelného zaspání trenéra. Zatímco Barca to prostřídala a oživila, tak Slavie odpadala fyzicky a pak trenér nepochopitelně střídal do rohu soupeře. Což naprosto logicky přineslo gól v Slavistické síti. Odložení zbylých dvou střídání na 92 minutu, když prohrávají a spousta holek viditelně šlape vodu je pro mně už naprosto nepochopitelné.

Škoda, že možnosti prezentace před spoustou diváků nevyužili lépe.

+5/0
9.10.2014 8:24

J48i96n19d68ř27i51c69h 64M64u70s93í38l51e60k 5439761536

Viděl jsem pár zápasů ženského fotbalu, které byly velmi koukatelné. Ovšem včera to byla většinu utkání strašná holomajzna. Až ke konci, když holky z Barcelony začaly víc běhat se to malinko zlepšilo. Naprosto souhlasím, že trenér Slávie nepochopitelně čekal se střídáními až do konce. Na některých hráčkách Slávie bylo vidět, že šlapou vodu. Ovšem návštěva a atmosféra velmi slušná. R^

+3/0
9.10.2014 10:28

J35a93n 98F42r21ý56d38l 1854798842355

No holkám gratuluji, ale ženský fotbal je fakt strašná záležitost :-)

+4/−2
9.10.2014 1:05

J28a12n 25N60o34v63á58k 6207400868493

už jsem viděl holčičí zápasy, na které se dalo koukat a byly lepší, než některé z Gambáčligy...

+3/−1
9.10.2014 5:56

J29i24n42d36ř27i24c35h 37M35u82s68í27l76e28k 5119381166

Souhlas. Třeba MS v ženském fotbale nabídlo parádní zápasy. Včera to ovšem bylo strašná holomajzna.

D96a84v65i22d 48P54r79a27ž78á30k 6214712532576

Do 60. minuty vyrovnané utkání, pak Slavistky začaly odpadat fyzicky. Bylo vidět, že nemají dostatečně natrénováno v porovnání s Barcou. Chtělo to vystřídat mnohem, mnohem dříve. Ale i tak slušný výkon a slušná atmosféra. R^

+12/0
8.10.2014 23:41

Z10d45e42n97e82k 15B62e30d14n54a34r 7187876527579

Jednoznačně prokoučovaný zápas. Místo oživení střídáním s ním čekal na konec, aby následně vystřídal do soupeřova rohu a zcela logicky z něj dostaly gól.

To, že zbylé dvě pustil na hřiště až v prodloužení, které teda bylo nesmyslně dlouhé. 4. minuty? Za co?

0/0
9.10.2014 8:27

P80a54v56l59a 18S85k83l61e63n78á55ř58o88v16á 7429284682

"My si těch našich slávistických dresů vážíme a určitě je nebudeme rozdávat." - To je správný přístup :-)R^

+22/0
8.10.2014 23:21

R27o35m38a10n 36H79o93k21y43n63á60ř 8670241459908

no jestli to také nebylo tím, že jako neprofesionálky to prostě měly nařízené, aby se nemusely pořizovat dresy nové.

+5/−2
9.10.2014 0:17

T73o30m32á39š 27Š96l97a91p59á58k 4460287368162

přeloženo do češtiny: nemáme na novou sadu dresů...

+13/−1
9.10.2014 4:22

M71i25r47o91s89l29a34v 32K68o80n28e76c64n96y 6519294105

Slávistické holky jsou vzorem ctnosti a já jsem nesmírně šťasten a hrdý, že je mohu znát. Děvčata, děkujeme R^V

+14/−1
8.10.2014 22:23

J95a64n 20N66o24v85á19k 6887510308363

asi tě fakt znají a ta ctnost je z nouze. Tak jim přečti na dobrou noc alespoň pohádku...:-)

M56a39r52t10i93n 51H40a47l96á52š22e41k 2870442668504

Škoda, Erdo, že neumíš ani číst. U Švějka si to zase přehnal?

K61a45r46e31l 14F96r86á20ň57a 2392871606202

Blani gratulace i přes prohru perfektní výkon - škoda toho golu nebo spíš nedotažených akcí. První poločas dobrý a začátek druhého poločasu jste je dokonce přehrávali, ale pak mi přišlo že došli síly. Jejich střídání dodala kvalitu a sílu. Nechápu moc proč pan trenér nestřídal dřív zvlášť třeba Necky ;-) ale samozřejmě asi ví nejlíp.

+7/0

J63o66s30e48f 24Č79i68h21á25k 7751349450956

O tom si chlapy Slávie mohou nechat zdát. Jste frajerky a budu držet palce ve Španělsku.

+6/0
8.10.2014 21:51

P84e63t94r 50Z73l43á84m31a82l 5629616469774

+4/−1
8.10.2014 22:05

Š75t20ě15p15á35n 37F53r49a49n62c86l 8294679674430

Ono nejen chlapi Slávie - žádný tým české ligy není schopen hrát s Barcelonou více méně vyrovnané utkání a prohrát s ní jedním smolným gólem...

+2/0
9.10.2014 6:47

J93i50n29d69ř95i67c10h 12M55u62s88í24l26e34k 5429831666

Nevím co na tom gólu bylo až tak smolného. Spíš měly holky ze Slávie štěstí, že nedostaly před koncem ještě jeden a míč skončil na tyči.

0/0
9.10.2014 10:31

Š85t77ě11p92á10n 19F70r98a18n52c44l 8234429624530

Ten druhej bejt mohl, to je pravda a štěstí to bylo. A ten první jsem nazval "smolný" proto, že si v průběhu zápasu takovéhle standardky bez problémů hlídaly. A až po odeslání příspěvku mi došlo, že by bylo na místě jiné slovo (např. nešťastný).

+1/0
9.10.2014 10:47

J75i27n87d87ř22i42c75h 80M17u20s13í58l72e47k 5389321246

Nešťastný možná, určitě by to bylo vhodnější. Upřímně řečeno, od nějaké sedmdesáté minuty pár hráček Slávie začalo mít problémy s pohybem na hřišti a Barcelona to po prostřídání rozběhala. Začala mít převahu a šance. Gól nebyl úplně náhodný, ale vyústěním toho co se zhruba dvanáct až patnáct minut před tím na hřišti dělo. Já nechápu trenéra Slávie, že otálel se střídáními až do samotného konce. Musel vidět, že některé holky na place šlapou vodu.