Kapitánka Slavie: Boj o barcelonské dresy? Kdepak, vážíme si našich

Tomu se říká smíšené pocity. Kapitánka slávistických fotbalistek Blanka Pěničková po utkání Ligy mistryň s Barcelonou na jednu stranu smutnila, její tým inkasoval chvíli před koncem a prohrál 0:1. Jenže v paměti jí nadlouho zůstane atmosféra, jakou ještě za celou kariéru nezažila.

R63o85m65a73n 84O14p85e31t 1481799745682

koukal jsem na to asi 10 minut a bylo to uplne hrozny. uroven okresniho preboru, a to jeste po grilovacce prasete a dvou sudech piva. fakt si myslim ze i chlapi na tech okresech hrajou lip s micem a lip se rozhodujhou kam nahrat

+6/−4
9.10.2014 11:20

V21i81n58c57e96n85t 33V98a30l15l82e40n18t31i18n43e 5792167287568

No, když do toho čutání ještě chodí do rachoty. Trenér taky nic moc ...

+1/0
9.10.2014 12:59

Z60d47e19n64e78k 52B13e14d63n95a95r 7507706417819

Jak je ženský fotbal normálně koukatelný, tak tenhle zápas nebyl. Škoda. Gól byl důsledkem únavy a pro mně nepochopitelného zaspání trenéra. Zatímco Barca to prostřídala a oživila, tak Slavie odpadala fyzicky a pak trenér nepochopitelně střídal do rohu soupeře. Což naprosto logicky přineslo gól v Slavistické síti. Odložení zbylých dvou střídání na 92 minutu, když prohrávají a spousta holek viditelně šlape vodu je pro mně už naprosto nepochopitelné.

Škoda, že možnosti prezentace před spoustou diváků nevyužili lépe.

+5/0
9.10.2014 8:24

J84i69n20d36ř39i40c79h 14M42u79s82í43l76e82k 5769861676

Viděl jsem pár zápasů ženského fotbalu, které byly velmi koukatelné. Ovšem včera to byla většinu utkání strašná holomajzna. Až ke konci, když holky z Barcelony začaly víc běhat se to malinko zlepšilo. Naprosto souhlasím, že trenér Slávie nepochopitelně čekal se střídáními až do konce. Na některých hráčkách Slávie bylo vidět, že šlapou vodu. Ovšem návštěva a atmosféra velmi slušná. R^

+3/0
9.10.2014 10:28

J72a56n 21F59r43ý48d92l 1284428302945

No holkám gratuluji, ale ženský fotbal je fakt strašná záležitost :-)

+4/−2
9.10.2014 1:05

J66a19n 85N88o47v88á35k 6587200958913

už jsem viděl holčičí zápasy, na které se dalo koukat a byly lepší, než některé z Gambáčligy...

+3/−1
9.10.2014 5:56

J27i30n67d15ř32i97c69h 68M36u79s28í19l82e96k 5849691356

Souhlas. Třeba MS v ženském fotbale nabídlo parádní zápasy. Včera to ovšem bylo strašná holomajzna.

D92a51v37i57d 76P63r93a39ž75á43k 6704302722616

Do 60. minuty vyrovnané utkání, pak Slavistky začaly odpadat fyzicky. Bylo vidět, že nemají dostatečně natrénováno v porovnání s Barcou. Chtělo to vystřídat mnohem, mnohem dříve. Ale i tak slušný výkon a slušná atmosféra. R^

+12/0
8.10.2014 23:41

Z67d85e89n75e16k 49B13e64d33n83a35r 7587166337199

Jednoznačně prokoučovaný zápas. Místo oživení střídáním s ním čekal na konec, aby následně vystřídal do soupeřova rohu a zcela logicky z něj dostaly gól.

To, že zbylé dvě pustil na hřiště až v prodloužení, které teda bylo nesmyslně dlouhé. 4. minuty? Za co?

0/0
9.10.2014 8:27

P95a56v36l72a 25S96k86l76e80n34á30ř30o75v94á 7599364712

"My si těch našich slávistických dresů vážíme a určitě je nebudeme rozdávat." - To je správný přístup :-)R^

+22/0
8.10.2014 23:21

R89o33m96a50n 88H80o30k46y88n89á85ř 8140721519158

no jestli to také nebylo tím, že jako neprofesionálky to prostě měly nařízené, aby se nemusely pořizovat dresy nové.

+5/−2
9.10.2014 0:17

T87o16m65á47š 24Š92l10a45p69á98k 4230937818292

přeloženo do češtiny: nemáme na novou sadu dresů...

+13/−1
9.10.2014 4:22

M81i88r37o34s97l85a26v 98K22o55n66e55c51n77y 6189954895

Slávistické holky jsou vzorem ctnosti a já jsem nesmírně šťasten a hrdý, že je mohu znát. Děvčata, děkujeme R^V

+14/−1
8.10.2014 22:23

J76a61n 77N25o87v88á92k 6887570968323

asi tě fakt znají a ta ctnost je z nouze. Tak jim přečti na dobrou noc alespoň pohádku...:-)

M48a96r11t59i73n 92H27a86l44á18š44e28k 2490952378164

Škoda, Erdo, že neumíš ani číst. U Švějka si to zase přehnal?

K73a41r53e98l 34F64r20á23ň45a 2382141676712

Blani gratulace i přes prohru perfektní výkon - škoda toho golu nebo spíš nedotažených akcí. První poločas dobrý a začátek druhého poločasu jste je dokonce přehrávali, ale pak mi přišlo že došli síly. Jejich střídání dodala kvalitu a sílu. Nechápu moc proč pan trenér nestřídal dřív zvlášť třeba Necky ;-) ale samozřejmě asi ví nejlíp.

+7/0

J30o52s26e48f 24Č48i28h69á84k 7101919660516

O tom si chlapy Slávie mohou nechat zdát. Jste frajerky a budu držet palce ve Španělsku.

+6/0
8.10.2014 21:51

P90e25t32r 23Z43l96á13m70a22l 5989726479384

+4/−1
8.10.2014 22:05

Š76t23ě11p57á77n 93F59r24a64n12c25l 8704649224380

Ono nejen chlapi Slávie - žádný tým české ligy není schopen hrát s Barcelonou více méně vyrovnané utkání a prohrát s ní jedním smolným gólem...

+2/0
9.10.2014 6:47

J72i13n55d53ř17i67c23h 28M97u22s24í69l70e68k 5599391266

Nevím co na tom gólu bylo až tak smolného. Spíš měly holky ze Slávie štěstí, že nedostaly před koncem ještě jeden a míč skončil na tyči.

0/0
9.10.2014 10:31

Š74t75ě19p50á55n 83F52r23a71n90c75l 8604299974710

Ten druhej bejt mohl, to je pravda a štěstí to bylo. A ten první jsem nazval "smolný" proto, že si v průběhu zápasu takovéhle standardky bez problémů hlídaly. A až po odeslání příspěvku mi došlo, že by bylo na místě jiné slovo (např. nešťastný).

+1/0
9.10.2014 10:47

J41i89n41d49ř95i26c93h 31M18u10s81í59l65e78k 5899531946

Nešťastný možná, určitě by to bylo vhodnější. Upřímně řečeno, od nějaké sedmdesáté minuty pár hráček Slávie začalo mít problémy s pohybem na hřišti a Barcelona to po prostřídání rozběhala. Začala mít převahu a šance. Gól nebyl úplně náhodný, ale vyústěním toho co se zhruba dvanáct až patnáct minut před tím na hřišti dělo. Já nechápu trenéra Slávie, že otálel se střídáními až do samotného konce. Musel vidět, že některé holky na place šlapou vodu.