Kapitánka Slavie: Boj o barcelonské dresy? Kdepak, vážíme si našich

Tomu se říká smíšené pocity. Kapitánka slávistických fotbalistek Blanka Pěničková po utkání Ligy mistryň s Barcelonou na jednu stranu smutnila, její tým inkasoval chvíli před koncem a prohrál 0:1. Jenže v paměti jí nadlouho zůstane atmosféra, jakou ještě za celou kariéru nezažila.

R56o69m57a14n 75O93p48e18t 1611949385832

koukal jsem na to asi 10 minut a bylo to uplne hrozny. uroven okresniho preboru, a to jeste po grilovacce prasete a dvou sudech piva. fakt si myslim ze i chlapi na tech okresech hrajou lip s micem a lip se rozhodujhou kam nahrat

+6/−4
9.10.2014 11:20

V12i71n66c98e76n72t 87V91a80l58l27e91n88t22i26n52e 5812847217888

No, když do toho čutání ještě chodí do rachoty. Trenér taky nic moc ...

+1/0
9.10.2014 12:59

Z90d77e79n25e53k 93B32e83d73n65a64r 7947346417409

Jak je ženský fotbal normálně koukatelný, tak tenhle zápas nebyl. Škoda. Gól byl důsledkem únavy a pro mně nepochopitelného zaspání trenéra. Zatímco Barca to prostřídala a oživila, tak Slavie odpadala fyzicky a pak trenér nepochopitelně střídal do rohu soupeře. Což naprosto logicky přineslo gól v Slavistické síti. Odložení zbylých dvou střídání na 92 minutu, když prohrávají a spousta holek viditelně šlape vodu je pro mně už naprosto nepochopitelné.

Škoda, že možnosti prezentace před spoustou diváků nevyužili lépe.

+5/0
9.10.2014 8:24

J79i11n61d63ř77i67c76h 76M54u57s12í58l95e44k 5519561986

Viděl jsem pár zápasů ženského fotbalu, které byly velmi koukatelné. Ovšem včera to byla většinu utkání strašná holomajzna. Až ke konci, když holky z Barcelony začaly víc běhat se to malinko zlepšilo. Naprosto souhlasím, že trenér Slávie nepochopitelně čekal se střídáními až do konce. Na některých hráčkách Slávie bylo vidět, že šlapou vodu. Ovšem návštěva a atmosféra velmi slušná. R^

+3/0
9.10.2014 10:28

J86a51n 26F34r91ý51d54l 1814498142285

No holkám gratuluji, ale ženský fotbal je fakt strašná záležitost :-)

+4/−2
9.10.2014 1:05

J25a92n 32N66o57v80á46k 6507290308433

už jsem viděl holčičí zápasy, na které se dalo koukat a byly lepší, než některé z Gambáčligy...

+3/−1
9.10.2014 5:56

J30i23n11d34ř66i51c44h 36M48u31s18í65l18e82k 5259161876

Souhlas. Třeba MS v ženském fotbale nabídlo parádní zápasy. Včera to ovšem bylo strašná holomajzna.

D97a11v36i77d 53P31r12a33ž66á84k 6134462232646

Do 60. minuty vyrovnané utkání, pak Slavistky začaly odpadat fyzicky. Bylo vidět, že nemají dostatečně natrénováno v porovnání s Barcou. Chtělo to vystřídat mnohem, mnohem dříve. Ale i tak slušný výkon a slušná atmosféra. R^

+12/0
8.10.2014 23:41

Z95d16e37n24e83k 41B74e57d90n23a48r 7157656647499

Jednoznačně prokoučovaný zápas. Místo oživení střídáním s ním čekal na konec, aby následně vystřídal do soupeřova rohu a zcela logicky z něj dostaly gól.

To, že zbylé dvě pustil na hřiště až v prodloužení, které teda bylo nesmyslně dlouhé. 4. minuty? Za co?

0/0
9.10.2014 8:27

P72a40v17l42a 21S49k30l81e86n64á60ř22o82v31á 7739134432

"My si těch našich slávistických dresů vážíme a určitě je nebudeme rozdávat." - To je správný přístup :-)R^

+22/0
8.10.2014 23:21

R23o98m61a54n 34H21o59k69y49n49á19ř 8230381479648

no jestli to také nebylo tím, že jako neprofesionálky to prostě měly nařízené, aby se nemusely pořizovat dresy nové.

+5/−2
9.10.2014 0:17

T47o83m93á54š 95Š14l12a24p75á34k 4490597328292

přeloženo do češtiny: nemáme na novou sadu dresů...

+13/−1
9.10.2014 4:22

M91i36r26o19s14l91a66v 13K93o47n28e56c72n70y 6989204675

Slávistické holky jsou vzorem ctnosti a já jsem nesmírně šťasten a hrdý, že je mohu znát. Děvčata, děkujeme R^V

+14/−1
8.10.2014 22:23

J57a26n 95N74o97v36á29k 6177390208833

asi tě fakt znají a ta ctnost je z nouze. Tak jim přečti na dobrou noc alespoň pohádku...:-)

M93a68r98t78i68n 29H63a92l29á98š94e64k 2230952118594

Škoda, Erdo, že neumíš ani číst. U Švějka si to zase přehnal?

K47a92r72e54l 98F86r39á77ň92a 2822511836252

Blani gratulace i přes prohru perfektní výkon - škoda toho golu nebo spíš nedotažených akcí. První poločas dobrý a začátek druhého poločasu jste je dokonce přehrávali, ale pak mi přišlo že došli síly. Jejich střídání dodala kvalitu a sílu. Nechápu moc proč pan trenér nestřídal dřív zvlášť třeba Necky ;-) ale samozřejmě asi ví nejlíp.

+7/0

J57o44s86e58f 54Č75i76h37á94k 7881359820946

O tom si chlapy Slávie mohou nechat zdát. Jste frajerky a budu držet palce ve Španělsku.

+6/0
8.10.2014 21:51

P91e65t10r 51Z21l88á72m65a24l 5419856259824

+4/−1
8.10.2014 22:05

Š93t64ě25p73á10n 29F25r13a54n86c45l 8484359934870

Ono nejen chlapi Slávie - žádný tým české ligy není schopen hrát s Barcelonou více méně vyrovnané utkání a prohrát s ní jedním smolným gólem...

+2/0
9.10.2014 6:47

J87i52n13d46ř71i13c94h 73M76u51s71í62l21e58k 5439121116

Nevím co na tom gólu bylo až tak smolného. Spíš měly holky ze Slávie štěstí, že nedostaly před koncem ještě jeden a míč skončil na tyči.

0/0
9.10.2014 10:31

Š42t70ě81p22á22n 30F87r16a66n91c46l 8774649124850

Ten druhej bejt mohl, to je pravda a štěstí to bylo. A ten první jsem nazval "smolný" proto, že si v průběhu zápasu takovéhle standardky bez problémů hlídaly. A až po odeslání příspěvku mi došlo, že by bylo na místě jiné slovo (např. nešťastný).

+1/0
9.10.2014 10:47

J93i83n77d70ř38i48c53h 79M98u90s47í32l38e65k 5149541216

Nešťastný možná, určitě by to bylo vhodnější. Upřímně řečeno, od nějaké sedmdesáté minuty pár hráček Slávie začalo mít problémy s pohybem na hřišti a Barcelona to po prostřídání rozběhala. Začala mít převahu a šance. Gól nebyl úplně náhodný, ale vyústěním toho co se zhruba dvanáct až patnáct minut před tím na hřišti dělo. Já nechápu trenéra Slávie, že otálel se střídáními až do samotného konce. Musel vidět, že některé holky na place šlapou vodu.