Chelsea porazila i Arsenal, Manchesteru United vychytal body De Gea

Chelsea dál vítězí, v letošním ročníku Premier League zatím nemá konkurenci. Ve šlágru 7. kola porazila Arsenal 2:0 a v tabulce má už pětibodový náskok na obhájce Manchester City. Poprvé v letos v lize chytal Petr Čech, ve 24. minutě nahradil zraněnou jedničku Courtoise.

P56e32t70r 40A18n53d91e20r93l47e 5215478383358

Nejlepší výkon jaký De Gea předvedl co je v PL.

+3/0
5.10.2014 15:44

F88i97l62i72p 25J52a27r89a32b 1433297780427

United hráli v první půli výborně a měli dát víc gólů, ale po přestávce se to hodně vyrovnalo, a ve finále se dostal Everton do obrovského tlaku, za což imho může vanGaal nesmyslným stažením útočných hráčů a nasazením bráničů. United budou schopní konkurovat komukoliv, jen musí ještě poladit obranu.

Jinak se s klidem odvážím tvrdit, že DeGea dnes předvedl nejlepší brankářský výkon, jaký jsem kdy viděl. Penalta řekněme nebyla kopnutá bůhvíjak skvěle, ale co předvedl v 91. a 95.minutě bylo neskutečné, dva zákroky roku po sobě.R^