Mátožnou Plzeň probrala Koubkova rétorika, v Brně se zvedla po přestávce

Až důrazný hlas trenéra Miroslava Koubka o přestávce probudil mátožné plzeňské fotbalisty. Ligový lídr v sobotu v Brně zabral až ve druhé půli, i to mu však stačilo k vítězství 3:2 a udržení prvního místa.

P71a61v90e10l 17M77a64r37e57k 3649205319646

Zdá se, že paní Berbrová je zpátky ze služební cesty, a pana Hrubeše jistě pochválí.

+7/−1
28.9.2014 23:26

P65i69v85o93ň52k20a 24M74i39r91o71s35l85a68v 8132662771222

Já bych spíš řekl,že než trenérova rétorika Plzni pomohl "bezchybný"výkon sudího.Takhle tendenčně řízený zápas jsem dlouho neviděl.Penaltě předcházela jasná hra vysokou nohou Petržely,potom nádherné karetní vystoupení v prvním poločase,aby si Brno nemohlo moc vyskakovat.Vrcholem všeho byla nepotrestaná rána loktem Petržely na Schustera(jasná červená),dále faul ze zadu Tecla bez jakékoliv snahy hrát míč(nepotrestáno).Vrcholem pak bylo vyloučení Moukanzy když si Limberský sám přišlápl nohu.

Jsem moc zvědan co na to Dášenka.Asi nic.Akorát konstatuje,že si sudí zjednal respekt.

Plzně jsem se vždycky zastával,ale po včerejšku jsem se přesvědčil,že na těch řečech na jejich adresu asi něco bude.

A72l61e36š 72L66e71w25i53c59k85i 5285449781428

Máte recht,ono je pochopitelné,že si hráči Viktorky dovolují čím dále horší zákroky,když zjistili,jak jejich zápasy mají rozhodčí nařízeno režírovat,před týdnem Baník,nyní Brno,liga je k smíchu..A za rok se budou divit v pohárech,jako po výprasku s klubem z Rumunska...

D34a77n89i46e98l 86M79a15r12t77í11n73e95k 9132308716324

Penalta to byla. Dalo by se polemizovat leda o vysoký noze Pilaře nebo kdo to byl

+2/0
28.9.2014 12:41

P42i36v10o19ň97k90a 90M57i69r21o28s25l21a11v 8422732931892

Byl to sice Petržela,ale jeho vysoká noha byla evidentní a ještě před tím jasné strčení do Lutonského.

+6/−4
28.9.2014 13:21

J74i68ř48í 28F56o97g37e30l 2440521236282

Kdyby je nepodržel rozhodčí, který neodpískal Petrželův zákrok před tím "zpracováním", žádná rétorika by jim nepomohla. Mimochodem jsem si za ta dlouhá léta nikdy nevšiml, že by zrovna Koubek byl zdatným rétorem.:-P

+14/−3
28.9.2014 12:33

J28a78n 84P27o92s13p91í68š36i86l 5981889388749

Mně se líbí, jak to vyřešili v šatně "rétorikou", opravdu bych ji rád slyšel. Jaká slovní spojení asi hráče takhle nakopnou?

0/0
28.9.2014 10:55

S60t88a90n75i67s10l11a22v 55S13v82o23b78o12d81a 1763553486438

"Dnes nehrajete vůbec dobře! Jsem na vás rozezlen. Ve druhém poločase byste se měli zlepšit. Ukažte našemu soupeři, že fotbal hrát umíme."