Mátožnou Plzeň probrala Koubkova rétorika, v Brně se zvedla po přestávce

Až důrazný hlas trenéra Miroslava Koubka o přestávce probudil mátožné plzeňské fotbalisty. Ligový lídr v sobotu v Brně zabral až ve druhé půli, i to mu však stačilo k vítězství 3:2 a udržení prvního místa.

P34a60v53e28l 46M18a19r45e76k 3159545879976

Zdá se, že paní Berbrová je zpátky ze služební cesty, a pana Hrubeše jistě pochválí.

+7/−1
28.9.2014 23:26

P88i53v13o85ň65k18a 78M87i58r88o86s58l30a44v 8882632631632

Já bych spíš řekl,že než trenérova rétorika Plzni pomohl "bezchybný"výkon sudího.Takhle tendenčně řízený zápas jsem dlouho neviděl.Penaltě předcházela jasná hra vysokou nohou Petržely,potom nádherné karetní vystoupení v prvním poločase,aby si Brno nemohlo moc vyskakovat.Vrcholem všeho byla nepotrestaná rána loktem Petržely na Schustera(jasná červená),dále faul ze zadu Tecla bez jakékoliv snahy hrát míč(nepotrestáno).Vrcholem pak bylo vyloučení Moukanzy když si Limberský sám přišlápl nohu.

Jsem moc zvědan co na to Dášenka.Asi nic.Akorát konstatuje,že si sudí zjednal respekt.

Plzně jsem se vždycky zastával,ale po včerejšku jsem se přesvědčil,že na těch řečech na jejich adresu asi něco bude.

A37l17e95š 52L50e75w42i13c68k29i 5955659681938

Máte recht,ono je pochopitelné,že si hráči Viktorky dovolují čím dále horší zákroky,když zjistili,jak jejich zápasy mají rozhodčí nařízeno režírovat,před týdnem Baník,nyní Brno,liga je k smíchu..A za rok se budou divit v pohárech,jako po výprasku s klubem z Rumunska...

D17a29n75i41e87l 45M90a41r77t37í49n34e94k 9322658566534

Penalta to byla. Dalo by se polemizovat leda o vysoký noze Pilaře nebo kdo to byl

+2/0
28.9.2014 12:41

P33i25v53o57ň23k97a 64M52i36r77o91s24l79a43v 8872552151352

Byl to sice Petržela,ale jeho vysoká noha byla evidentní a ještě před tím jasné strčení do Lutonského.

+6/−4
28.9.2014 13:21

J83i92ř87í 17F30o77g61e53l 2100801156812

Kdyby je nepodržel rozhodčí, který neodpískal Petrželův zákrok před tím "zpracováním", žádná rétorika by jim nepomohla. Mimochodem jsem si za ta dlouhá léta nikdy nevšiml, že by zrovna Koubek byl zdatným rétorem.:-P

+14/−3
28.9.2014 12:33

J55a65n 82P38o48s50p23í92š31i20l 5871619668979

Mně se líbí, jak to vyřešili v šatně "rétorikou", opravdu bych ji rád slyšel. Jaká slovní spojení asi hráče takhle nakopnou?

0/0
28.9.2014 10:55

S27t96a92n60i78s89l96a81v 63S64v26o94b75o94d69a 1963833476548

"Dnes nehrajete vůbec dobře! Jsem na vás rozezlen. Ve druhém poločase byste se měli zlepšit. Ukažte našemu soupeři, že fotbal hrát umíme."