Dortmund stáhl dvoubrankové manko, Darida pomohl Freiburgu k bodu

Fotbalisté Dortmundu prohrávali v duelu 5. kola bundesligy se Stuttgartem už 0:2, nakonec ale manko smazali a dvěma trefami za čtvrt hodiny v závěru vybojovali alespoň bod za remízu 2:2. Stuttgart tak na první vítězství v nové sezoně stále čeká. Český reprezentant Vladimír Darida pomohl proměněnou penaltou k remíze Freiburgu v Hoffenheimu. Krátce poté, co skóroval, byl ale vyloučen.

F61i38l23i61p 98J86a15r16a31b 1883767370687

Viděl jsem druhou půli a zase se potvrdilo, že i pro tým jako je Bayern je obrovský rozdíl, jestli hraje Robben nebo ne, byl skoro u všeho, vypracoval dva góly, jeden připravil i v první půli, parádní výkon.R^

Poaderborn nehrál vůbec špatně, snažili se, měli i pár šancí, celkově to bylo docela otevřené a útočné.