Darida a Krmaš zklamaní. Jejich Freiburg přišel o výhru v nastavení

Fotbalisté Freiburgu s Vladimírem Daridou a Pavlem Krmašem v sestavě přišli v bundeslize v šesté nastavené minutě o vítězství nad Herthou Berlín. Předehrávka 4. kola skončila remízou 2:2 a oba týmy tak stále čekají na první výhru v sezoně.

M40a70r71t10i16n 10R96y33š84k54a 7756548138836

Darida zase zahrál dobře. R^ Jen nechápu, jelikož jsem to vypnul v 90min, že se nastavený čas téměř zdvojnásobil.

0/−1
20.9.2014 8:14

A98l58e70š 98L48e93w97i21c95k22i 5535449611868

Hraje se,dokud nefoukne do píšťaly rozhodčí...

0/0
20.9.2014 10:26

M20a76r28t85i57n 45R63y25š44k53a 7976918368726

To chápu, jen jsem chtěl vědět jestli k tomu byl nějaký důvod. ;-D Mě nijak netrápí, že Hertha vyrovnala. :-) Já se jen zajímal jak hraje náš jeden z mála hráčů který pravidelně hraje v zahraničí.

0/0
20.9.2014 11:49

M69a55r94t66i51n 65S94ý78k95o53r44a 1317978297747

Tak v tom nastavení proběhlo vyloučení a vyrovnávací z gól ze standardky, jejíž zahrávání se dost protahovalo, zejména když tam přiběhl i brankář Herthy a začal stavět zeď 8-o ;-D

+1/0
20.9.2014 11:56

A58l56e70š 48L19e22w18i35c88k96i 5665299831248

Darida je první a zatím jediný z Viktorie,komu věřím,že prorazí ve vyspělé lize a fandím jeho snu,aby si někdy zahrál v Manchesteru United...Extra důvod k nastavení asi nebyl,prostě to rozhodčí nechal takto dlouho,já měl nedávno vsazeno něco v Africe a tam se hrálo bezdůvodně do 99.minuty,měli to v poho dokopat u rohového praporku a slavili by 3 body.

+1/0
20.9.2014 11:59

M26a10r55t66i35n 50R49y26š86k92a 7946918418796

Mám to podobně, já teda ještě věřil Jiráčkovi, ale toho odrovnalo zranění a už se mu asi nepodaří nastartovat znova. :-/

0/0
20.9.2014 13:09

A73l51e35š 47L43e49w84i95c36k52i 5275599601298

Jiráček má jen bojovné srdce,což je málo na ligy typu Německo,chybí technika,ale Daridu vychvalovala přítelkyně,že její syn s ním hrál v juniorech a vždy byl,na to co uměl,skromný a pracovitý,tak mu snad někdy ten Manchester vyjde...

+1/0
20.9.2014 13:17

F16i68l84i46p 20J63a78r52a87b 1643727770347

Darida na žádný velkoklub nemá, to je už teď naprosto jasné.

A30l73e12š 48L74e89w30i20c27k18i 5585809761108

Jestli bude zdravý,za 2-3 roky je v něm,ten jediný ze současné repre na to má...