Vávra dal Slavii čtyři góly, platily dva. Nejlepší zápas kariéry, řekl

Úsměv mu zdobí rovnátka, je to vlastně ještě kluk, ale v pátek na Slavii si 21letý brněnský fotbalista Stanislav Vávra počínal jako zkušený mazák. Na vítězství 3:1 se podílel dvěma góly. „Zatím je to nejlepší zápas v mé kariéře, ale snad přijdou ještě další takové,“ věřil.

J58o44z92e96f 85R26y79b57á85k 6877595384619

Neuznané dva regulérní góly, to je zatím největší zářez ročníku. V součtu se dvěma neodpískanými evidentními pokutovými kopy proti Slavii na Slovácku už se jendá o jasný trend. Slavia opět uplácí rozhodčí jako za Pučka.

M80a26r71e18k 56N61o86v32á66k 5718885940881

Mně se hlavně líbí věkové složení útoku Brna: 19 + 20 + 21 let :-). Mládí vpřed i bez kvót R^

+3/0
15.9.2014 20:58

F59r27a49n37t95i58š63e11k 68T96l33u68k22a 3457709162302

Dosud jsem žil v poznání, že rozhodčí pomohli Slavii, jen neodpískáním  3 penalt ?!

(2x na Slovácku + 1x s Plzní). Dnes se dočítám, že podobnou pomocí to bylo také, při utkání s Brnem, i když tentokrát nešlo o penalty. Tak jsem zvědav, jak bude rozhodčího v  tomto utkání hodnotit KR a pí Damková ? Alespoň, že "fotbalový bůh" přinesl čestné vítězství pro Brno  !!R^

S91t32a46n79i35s37l97a42v 82S24v72o49b91o80d85a 1263253136218

Tak ono to asi bude pod Berbrovou taktovkou, už pomáhá Spartě, tak proč by nepomohl i Slávii

D68a86v87i25d 96M57u75n73z86a87r 3858172724726

Vávra dal Slavii čtyři góly, platily dva. PLATIT MELY VSECHNY CTYRI!

A TO JE REALITA ! ERIKU

+15/−1
15.9.2014 15:34

V46o18j32t86ě66c98h 64H89u27b62á41l68o39v71s92k39ý 3706388

erik a konečný nejsou žádní slávisti.. ale jen trolové co chtěj lidem a hlavně sparťanům lézt na nervy. To už by tu lidem mohlo docvaknout.

+2/−1
15.9.2014 16:52

D70a89n 90R14u79b15í92n 4693293679

Nováčkům to nedochází. Dokonce si myslí, že to je víc osob a nikoliv jedna.

P31e97t97r 43N26o17v44á25k 2942569453442

Na to se historie neptá a pamatujou si to jen tobe podobni bemoz..

0/0
15.9.2014 18:32

L56e26o27š 16K61o16f93r69o59ň 6359939332342

Třetí zápas ze sedmi, který sudí hrubě ovlivnili ve prospěch Slavie. Tentokrát naštěstí ani tohle nestačilo a Brno po zásluze zvítězilo.

+19/−2
15.9.2014 15:27

M82i24l16a77n 16C16o29u55f13a20l 8823937713

Přesně tak! To se to potom hraje a navíc mudruje!

D38a48n 63R37u37b47í17n 4323833199

Proč se s tímto rozhovorem čekalo až do pondělka? Vávra jinak zahrál dobře. Ještěže Řebíček zvládl uplatit jen první poločas jinak by se cinkalo celých 100 minut a tribuna Seven by začala snad i trhat sedačky.

+13/−4
15.9.2014 13:19

Z41d80e49n67e37k 94B36e70d24n95a78r 7217316847189

Čí byla ruka netuším, ale proč to dopísknul je snad jasné, protože se k míči dostal Slávista, těžko mohl rozhodčí tušit , že to Vávrovi namaže.