Ostrava - Ml. Boleslav 1:0, domácí odčinili debakl, prosadil se Šichor

Už s podporou skalních fanoušků vyhráli fotbalisté Baníku Ostrava nad Mladou Boleslaví těsně 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 20. minutě Marek Šichor, když přesně pálil k levé tyči. Domácí tak alespoň trochu odčinili debakl z posledního kola, v němž prohráli v Liberci vysoko 0:6, a ukázali, že se jim na stadionu na Bazalech daří. Vždyť zde pošesté v řadě neprohráli.

A83n22t78o80n43i57n 61B14l36a98z48e87k 4518152947321

Kdo by rekl, ze po 7. kole budeme 2 body za Spartou?!R^:-)

+1/0
14.9.2014 4:45

Z92b63y64n68ě94k 79B54í25l49ý 1937770651285

Zajímavé, nečekal jsem že ta obrana bude tak pevná. I když je to docela nuda fotbal, efekt to má :)

+1/0
13.9.2014 21:38

J59o21s62e79f 18H62a71n20y98á65š 2864769873

Počet diváků 3 803 (22 % z kapacity 17 372). iDNES je prostě nepoučitelná a nebere v potaz max. kapacitu stadionu a kapacitu povolenou.:-/

+4/0
13.9.2014 21:30

A66n42t40o96n69i48n 55B87l56a44z42e62k 4118142667631

Vzdyt to je jedno.....dulezite je to cislo necelych 4000 fanousku, coz je ostuda. Ale co jsem si musel vystat hodinovou frontu na listek v obchodaku v centru Ostravy, tak nas....lidi chapu.;-€

0/0
14.9.2014 4:47

J41i49ř78í 95H85o75d87a85n 6184427523320

tak v oc jsem měl klid hdoiinu a půl před zápasem ale to před zápasem to byla hrůza

0/0
14.9.2014 6:41

F22i93l97i77p 90Č17e22r22n83ý 9522335385193

tak my viděli až druhý poločas...fronta jako kráva..děs. dokud se nezmění pravidla prodeje lístků, tak už tam nejdu. jedu docela z dálky a abych stál celý první poločas před branou....na to vedení z vysoka .se... druhý poločas a za plnou palbu...fakt smích. takže se vrátíme ke sledování po internetu. když to tak chtěj Rv

M54a87r36t95i32n 74S62ý46k64o70r93a 1907548787877

3800 diváků, já měl za to, že bojkot už skončil?

+2/0
13.9.2014 20:26

A25n49t86o54n72i22n 65B89l35a92z27e64k 4358802697201

Jenze zapasy bojkotuji i normalni fanousci.

M37i64r93o60s88l69a85v 48K34o27n17e98c89n34y 6829114445

Parádně Baníček, mám radost. jdu slavit !!

+5/0
13.9.2014 19:13

J23i35ř67í 86J55u79ř12i25c57a 2138363501

Baníčééééék. Není nad to nechat si nasázet 6 gólů v Liberci a kompenzovat to šesti (do budoucna) výhrama 1:0. R^