Ostrava - Ml. Boleslav 1:0, domácí odčinili debakl, prosadil se Šichor

Už s podporou skalních fanoušků vyhráli fotbalisté Baníku Ostrava nad Mladou Boleslaví těsně 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 20. minutě Marek Šichor, když přesně pálil k levé tyči. Domácí tak alespoň trochu odčinili debakl z posledního kola, v němž prohráli v Liberci vysoko 0:6, a ukázali, že se jim na stadionu na Bazalech daří. Vždyť zde pošesté v řadě neprohráli.

A72n84t79o42n72i51n 36B69l25a65z50e73k 4698892967191

Kdo by rekl, ze po 7. kole budeme 2 body za Spartou?!R^:-)

+1/0
14.9.2014 4:45

Z35b42y15n98ě49k 17B94í20l60ý 1867570531345

Zajímavé, nečekal jsem že ta obrana bude tak pevná. I když je to docela nuda fotbal, efekt to má :)

+1/0
13.9.2014 21:38

J10o66s19e13f 10H95a48n97y11á25š 2474319563

Počet diváků 3 803 (22 % z kapacity 17 372). iDNES je prostě nepoučitelná a nebere v potaz max. kapacitu stadionu a kapacitu povolenou.:-/

+4/0
13.9.2014 21:30

A33n97t64o24n73i62n 48B16l43a13z83e46k 4428652887691

Vzdyt to je jedno.....dulezite je to cislo necelych 4000 fanousku, coz je ostuda. Ale co jsem si musel vystat hodinovou frontu na listek v obchodaku v centru Ostravy, tak nas....lidi chapu.;-€

0/0
14.9.2014 4:47

J80i85ř92í 82H45o25d97a40n 6694687923570

tak v oc jsem měl klid hdoiinu a půl před zápasem ale to před zápasem to byla hrůza

0/0
14.9.2014 6:41

F20i34l26i66p 77Č91e83r96n55ý 9462225945143

tak my viděli až druhý poločas...fronta jako kráva..děs. dokud se nezmění pravidla prodeje lístků, tak už tam nejdu. jedu docela z dálky a abych stál celý první poločas před branou....na to vedení z vysoka .se... druhý poločas a za plnou palbu...fakt smích. takže se vrátíme ke sledování po internetu. když to tak chtěj Rv

M34a53r15t68i89n 94S18ý86k27o68r49a 1807918247447

3800 diváků, já měl za to, že bojkot už skončil?

+2/0
13.9.2014 20:26

A72n97t77o28n58i44n 14B14l11a61z97e81k 4148862227391

Jenze zapasy bojkotuji i normalni fanousci.

M14i98r14o38s67l15a94v 92K51o65n70e63c95n11y 6689954175

Parádně Baníček, mám radost. jdu slavit !!

+5/0
13.9.2014 19:13

J81i12ř41í 66J29u30ř65i70c88a 2278433111

Baníčééééék. Není nad to nechat si nasázet 6 gólů v Liberci a kompenzovat to šesti (do budoucna) výhrama 1:0. R^