Ostrava - Ml. Boleslav 1:0, domácí odčinili debakl, prosadil se Šichor

Už s podporou skalních fanoušků vyhráli fotbalisté Baníku Ostrava nad Mladou Boleslaví těsně 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 20. minutě Marek Šichor, když přesně pálil k levé tyči. Domácí tak alespoň trochu odčinili debakl z posledního kola, v němž prohráli v Liberci vysoko 0:6, a ukázali, že se jim na stadionu na Bazalech daří. Vždyť zde pošesté v řadě neprohráli.

A66n46t71o36n35i70n 84B76l43a79z94e57k 4858342477631

Kdo by rekl, ze po 7. kole budeme 2 body za Spartou?!R^:-)

+1/0
14.9.2014 4:45

Z65b27y19n54ě23k 23B40í63l24ý 1737700391475

Zajímavé, nečekal jsem že ta obrana bude tak pevná. I když je to docela nuda fotbal, efekt to má :)

+1/0
13.9.2014 21:38

J21o97s24e43f 90H93a73n70y39á26š 2174469783

Počet diváků 3 803 (22 % z kapacity 17 372). iDNES je prostě nepoučitelná a nebere v potaz max. kapacitu stadionu a kapacitu povolenou.:-/

+4/0
13.9.2014 21:30

A96n55t98o78n49i69n 49B13l40a23z39e71k 4468622907471

Vzdyt to je jedno.....dulezite je to cislo necelych 4000 fanousku, coz je ostuda. Ale co jsem si musel vystat hodinovou frontu na listek v obchodaku v centru Ostravy, tak nas....lidi chapu.;-€

0/0
14.9.2014 4:47

J98i79ř73í 65H47o71d57a68n 6414987623260

tak v oc jsem měl klid hdoiinu a půl před zápasem ale to před zápasem to byla hrůza

0/0
14.9.2014 6:41

F54i20l75i44p 81Č91e36r90n74ý 9202225965653

tak my viděli až druhý poločas...fronta jako kráva..děs. dokud se nezmění pravidla prodeje lístků, tak už tam nejdu. jedu docela z dálky a abych stál celý první poločas před branou....na to vedení z vysoka .se... druhý poločas a za plnou palbu...fakt smích. takže se vrátíme ke sledování po internetu. když to tak chtěj Rv

M88a59r42t89i37n 25S12ý44k51o28r83a 1177618347947

3800 diváků, já měl za to, že bojkot už skončil?

+2/0
13.9.2014 20:26

A51n94t10o35n83i61n 31B21l59a24z40e90k 4988592197271

Jenze zapasy bojkotuji i normalni fanousci.

M12i84r41o10s34l94a76v 48K43o72n87e71c46n41y 6709874815

Parádně Baníček, mám radost. jdu slavit !!

+5/0
13.9.2014 19:13

J34i47ř62í 83J84u78ř63i52c80a 2398273221

Baníčééééék. Není nad to nechat si nasázet 6 gólů v Liberci a kompenzovat to šesti (do budoucna) výhrama 1:0. R^