Liberec - Ostrava 6:0, kanonáda zajistila první vítězství v sezoně

Liberečtí fotbalisté se radují z prvního ligového vítězství v nové sezoně. A dosáhli ho s pompou! Na domácím stadionu smetli Baník Ostrava 6:0. Hattrickem se blýskl Josef Šural. Další góly přidali Martin Frýdek, Tomáš Ďubek a Jiří Fleišman.

J98i52ř81í 35J56u29ř24i10c26a 2618623941

No nic Baníčku, stalo se a snad se z toho poučíme. A Metelka je jelito.

H10o64n49z70a 67K62ř10e81n51e78k 7204974204908

Neuvěřitelné a rozhodně nepřijatelné, jsme Baník a v každém zápase to musí jít vidět, jestli hráči neznají význam toho slova, tak ať si ho koukají najít...S Bolkou toho budete mít hodně co napravovat. Liberci gratuluji.

0/0
30.8.2014 23:19

B82o91r63i24s 11Z86a93k65o11u53ř65i31l 1449166461789

"... já bych jim ukázal, na šachtu s nima. Dobrý den sportu Zdar, fotbal je príma."  :-)

M92i45r71o69s98l85a65v 63M17e33t71e45l14k79a 5551160284734

no jo,Liberecký odchovanec Šural zajistil výhru ;-Dšašci,do 2.ligy s vámi.A nebude to dlouho trvat.

D37a43n31i87e13l 25C78v96e16j11n 9464113169710

Tak, doufejme, že se to odšpuntovalo a Slovan už bude hrát tam, kam patří.

+5/−3
30.8.2014 20:01

M92i59r85o13s34l66a54v 29M16e91t64e19l36k38a 5721220644174

přesně,opět ukáže že je to mužstvo,kterému každý normální přeje sestup.

+1/−6
30.8.2014 20:18

J36i18ř63í 78Š51r96á39m63e43k 3138797209441

Metelko, Metelko. Tak nám tu radost neberte.

+2/−1
30.8.2014 20:35

M60i26r14o90s24l65a10v 29M90e94t18e37l38k32a 5921870504344

vlastně jo,užívejte si ji,mužstvo jako Liberec patří historicky do 2.ligy a níže,takže užívejte kluci,užívejte.Na úspěchy Baníku už nikdy nedosáhnete.

+1/−4
30.8.2014 20:41

J93i46ř38í 74Š97r18á24m18e87k 3738707329501

Neklame-li mne paměť, nebyl to Slovan, který do posledních chvilek uplynulého ročníku trnul, zda-li zůstane v nejvyšší lize.

+4/0
30.8.2014 20:45

M48i95r57o14s92l32a46v 57M55e63t87e44l22k54a 5511220734454

neklame,neklame,letos to bude jinak a tomu Vašemu dítěti,až bude mít 4 roky budete po večerech místo pohádky říkat,jak to bylo,když Liberec hrál hokej v ELH a fotbal v 1.lize.Bez Brna už si nepomůžete a Krakonoš to sám nedá.;-D

0/−4
30.8.2014 20:50

K74a92t78e85ř72i15n85a 27P94é76r16o76v36á 2570678547695

no tebe to ale muselo sebrat! neboj, jsi mladý, to přebolí.

+3/0
30.8.2014 21:13

M40i80r28o10s64l13a76v 47M82e50t39e85l63k72a 5941240374944

Kateřino děkuji,děkuji,jsem fakt hodně mladý,nejste volná,žebychom to dali dohromady?

J55i45ř20í 88Š11r48á89m64e55k 3418417139211

Krakonoš fotbal nehraje. Na stráních mu ujíždí míč. A k fotce... S nejstarším (7 let) už chodíme fandit a holky nám také dělají samou radost. Mimochodem, na konci října bude další klučina. Co Vy, nebojíte se podělaných plínek a dětského hlaholu?

+2/0
30.8.2014 22:22

M62i98r61o38s82l18a17v 39M10e33t38e42l36k67a 5541190624284

odšpuntovalo,to je to pravé slovo.Teď se z toho konečně poserrou.;-D,Libe-Libe-Liberečáci.Jak se takový póvl mohl dostat do ligy ví jenom jistí lidé,ale už těm dochází naštěstí finance.

0/−5
30.8.2014 20:46

P78e61t62r 67N90o84v49á69k 2222429853712

metelko  a komuže ty vlastne fandis?jestli jsi baníkovec..tak je mi te lito..fotbalistu ne..ale tebe ano

+1/0
30.8.2014 23:20

M43i93r65o38s25l38a77v 47K83o75r13d12u54l21a 2817558746793

Zápas jsem neviděl, až teď o něm čtu. To je pěknej nářez.

Konec poločasu - za tři minuty dva góly a začátek druhého - za sedm minut tři góly.