Liberec - Ostrava 6:0, kanonáda zajistila první vítězství v sezoně

Liberečtí fotbalisté se radují z prvního ligového vítězství v nové sezoně. A dosáhli ho s pompou! Na domácím stadionu smetli Baník Ostrava 6:0. Hattrickem se blýskl Josef Šural. Další góly přidali Martin Frýdek, Tomáš Ďubek a Jiří Fleišman.

J64i33ř33í 74J42u77ř19i44c35a 2758923341

No nic Baníčku, stalo se a snad se z toho poučíme. A Metelka je jelito.

H68o19n60z75a 33K13ř29e25n73e88k 7104654504778

Neuvěřitelné a rozhodně nepřijatelné, jsme Baník a v každém zápase to musí jít vidět, jestli hráči neznají význam toho slova, tak ať si ho koukají najít...S Bolkou toho budete mít hodně co napravovat. Liberci gratuluji.

0/0
30.8.2014 23:19

B65o91r93i28s 84Z64a65k91o34u29ř80i13l 1139936521979

"... já bych jim ukázal, na šachtu s nima. Dobrý den sportu Zdar, fotbal je príma."  :-)

M34i72r75o46s29l28a71v 92M18e70t32e93l62k14a 5211830554244

no jo,Liberecký odchovanec Šural zajistil výhru ;-Dšašci,do 2.ligy s vámi.A nebude to dlouho trvat.

D91a37n27i45e89l 70C64v46e47j61n 9234983729830

Tak, doufejme, že se to odšpuntovalo a Slovan už bude hrát tam, kam patří.

+5/−3
30.8.2014 20:01

M44i80r54o88s42l78a39v 52M24e38t53e37l58k54a 5781910224944

přesně,opět ukáže že je to mužstvo,kterému každý normální přeje sestup.

+1/−6
30.8.2014 20:18

J14i40ř26í 45Š71r41á24m59e69k 3448937789701

Metelko, Metelko. Tak nám tu radost neberte.

+2/−1
30.8.2014 20:35

M14i38r95o79s74l90a82v 77M44e37t49e22l87k90a 5621210194664

vlastně jo,užívejte si ji,mužstvo jako Liberec patří historicky do 2.ligy a níže,takže užívejte kluci,užívejte.Na úspěchy Baníku už nikdy nedosáhnete.

+1/−4
30.8.2014 20:41

J54i48ř28í 94Š42r66á98m18e23k 3748817189941

Neklame-li mne paměť, nebyl to Slovan, který do posledních chvilek uplynulého ročníku trnul, zda-li zůstane v nejvyšší lize.

+4/0
30.8.2014 20:45

M57i44r67o49s98l61a74v 13M11e38t26e68l12k76a 5321830494604

neklame,neklame,letos to bude jinak a tomu Vašemu dítěti,až bude mít 4 roky budete po večerech místo pohádky říkat,jak to bylo,když Liberec hrál hokej v ELH a fotbal v 1.lize.Bez Brna už si nepomůžete a Krakonoš to sám nedá.;-D

0/−4
30.8.2014 20:50

K48a59t76e48ř40i51n19a 94P38é79r66o77v18á 2950368427905

no tebe to ale muselo sebrat! neboj, jsi mladý, to přebolí.

+3/0
30.8.2014 21:13

M76i29r51o62s58l44a63v 53M19e11t35e40l88k76a 5341720234424

Kateřino děkuji,děkuji,jsem fakt hodně mladý,nejste volná,žebychom to dali dohromady?

J97i97ř88í 25Š23r93á30m49e82k 3638497139421

Krakonoš fotbal nehraje. Na stráních mu ujíždí míč. A k fotce... S nejstarším (7 let) už chodíme fandit a holky nám také dělají samou radost. Mimochodem, na konci října bude další klučina. Co Vy, nebojíte se podělaných plínek a dětského hlaholu?

+2/0
30.8.2014 22:22

M14i93r62o77s24l80a72v 13M21e58t35e50l26k30a 5871800914714

odšpuntovalo,to je to pravé slovo.Teď se z toho konečně poserrou.;-D,Libe-Libe-Liberečáci.Jak se takový póvl mohl dostat do ligy ví jenom jistí lidé,ale už těm dochází naštěstí finance.

0/−5
30.8.2014 20:46

P12e31t70r 74N25o53v42á14k 2242829753562

metelko  a komuže ty vlastne fandis?jestli jsi baníkovec..tak je mi te lito..fotbalistu ne..ale tebe ano

+1/0
30.8.2014 23:20

M49i82r89o13s28l36a67v 64K54o15r80d59u85l48a 2627738956733

Zápas jsem neviděl, až teď o něm čtu. To je pěknej nářez.

Konec poločasu - za tři minuty dva góly a začátek druhého - za sedm minut tři góly.