Liberec - Ostrava 6:0, kanonáda zajistila první vítězství v sezoně

Liberečtí fotbalisté se radují z prvního ligového vítězství v nové sezoně. A dosáhli ho s pompou! Na domácím stadionu smetli Baník Ostrava 6:0. Hattrickem se blýskl Josef Šural. Další góly přidali Martin Frýdek, Tomáš Ďubek a Jiří Fleišman.

J17i97ř22í 52J72u55ř14i47c65a 2778403711

No nic Baníčku, stalo se a snad se z toho poučíme. A Metelka je jelito.

H21o56n13z68a 64K90ř54e80n58e10k 7214574744668

Neuvěřitelné a rozhodně nepřijatelné, jsme Baník a v každém zápase to musí jít vidět, jestli hráči neznají význam toho slova, tak ať si ho koukají najít...S Bolkou toho budete mít hodně co napravovat. Liberci gratuluji.

0/0
30.8.2014 23:19

B13o13r57i31s 96Z10a81k64o57u83ř85i88l 1849616931119

"... já bych jim ukázal, na šachtu s nima. Dobrý den sportu Zdar, fotbal je príma."  :-)

M91i85r56o89s45l36a10v 47M50e68t11e62l82k18a 5791100744174

no jo,Liberecký odchovanec Šural zajistil výhru ;-Dšašci,do 2.ligy s vámi.A nebude to dlouho trvat.

D56a33n21i84e29l 55C83v24e89j48n 9204123219750

Tak, doufejme, že se to odšpuntovalo a Slovan už bude hrát tam, kam patří.

+5/−3
30.8.2014 20:01

M86i53r38o68s73l18a64v 91M82e76t46e21l74k15a 5181330434664

přesně,opět ukáže že je to mužstvo,kterému každý normální přeje sestup.

+1/−6
30.8.2014 20:18

J45i83ř25í 39Š13r86á73m62e25k 3108277529291

Metelko, Metelko. Tak nám tu radost neberte.

+2/−1
30.8.2014 20:35

M58i31r20o25s19l13a47v 92M78e49t63e49l44k47a 5181790774164

vlastně jo,užívejte si ji,mužstvo jako Liberec patří historicky do 2.ligy a níže,takže užívejte kluci,užívejte.Na úspěchy Baníku už nikdy nedosáhnete.

+1/−4
30.8.2014 20:41

J65i15ř53í 65Š36r59á56m50e51k 3948217929631

Neklame-li mne paměť, nebyl to Slovan, který do posledních chvilek uplynulého ročníku trnul, zda-li zůstane v nejvyšší lize.

+4/0
30.8.2014 20:45

M74i39r56o87s88l64a89v 97M30e94t72e66l44k60a 5881670484654

neklame,neklame,letos to bude jinak a tomu Vašemu dítěti,až bude mít 4 roky budete po večerech místo pohádky říkat,jak to bylo,když Liberec hrál hokej v ELH a fotbal v 1.lize.Bez Brna už si nepomůžete a Krakonoš to sám nedá.;-D

0/−4
30.8.2014 20:50

K81a46t92e61ř47i75n91a 94P59é68r68o61v52á 2810858847875

no tebe to ale muselo sebrat! neboj, jsi mladý, to přebolí.

+3/0
30.8.2014 21:13

M20i87r59o28s25l87a17v 44M19e79t98e91l97k66a 5811120384384

Kateřino děkuji,děkuji,jsem fakt hodně mladý,nejste volná,žebychom to dali dohromady?

J87i46ř66í 58Š85r26á37m95e92k 3138607119851

Krakonoš fotbal nehraje. Na stráních mu ujíždí míč. A k fotce... S nejstarším (7 let) už chodíme fandit a holky nám také dělají samou radost. Mimochodem, na konci října bude další klučina. Co Vy, nebojíte se podělaných plínek a dětského hlaholu?

+2/0
30.8.2014 22:22

M58i23r52o39s25l74a27v 17M63e33t20e66l77k76a 5661880274434

odšpuntovalo,to je to pravé slovo.Teď se z toho konečně poserrou.;-D,Libe-Libe-Liberečáci.Jak se takový póvl mohl dostat do ligy ví jenom jistí lidé,ale už těm dochází naštěstí finance.

0/−5
30.8.2014 20:46

P35e86t12r 23N91o71v96á83k 2962649833122

metelko  a komuže ty vlastne fandis?jestli jsi baníkovec..tak je mi te lito..fotbalistu ne..ale tebe ano

+1/0
30.8.2014 23:20

M90i53r29o52s19l38a48v 51K43o96r60d71u34l23a 2557918176483

Zápas jsem neviděl, až teď o něm čtu. To je pěknej nářez.

Konec poločasu - za tři minuty dva góly a začátek druhého - za sedm minut tři góly.