Hradec Králové - Slovácko 2:0, nováček dal konečně gól a má první výhru

První vstřelené góly i první vítězství v sezoně oslavili v pátém kole fotbalisté Hradce Králové. Slovácko porazili 2:0 díky gólům útočníka Dvořáka a záložníka Haliloviče a v tabulce se odrazili od sestupových příček. Střelecké trápení ukončili po 806 minutách.

P23e32t22r 79C44h13ý65l92e15k 8168145714903

Tři domaci zapasy, 0 inkasovanych golu, 3x jsme soupere prehrali. Luhovy si muze v predzapasovym studiu pre Slavia - Plzen placat o suverenne nejhorsim tymu co chce, pokud budeme doma podavat takove vykony jako vcera a dokazeme rozvlnit sit, na sestup to nebude.

P76e40t29r 27T26e60n54g56l18e51r 6360214232676

Pane trenére,patřím mezi kritiky Pavla Dvořáka a rozhodně mi ústa nezavřel. Ano,dal gola a to je dobře,ale...............nějak nevidíte a nebo nechcete vidět,kolik nadějných akcí u něho končí. Špatné zpracování míče,pomalost,nepřesné přihrávky. Teď zase dal gol po dlouhé době a zajistí mu to místo v sestavě do konce ročníku. Stačil jste si všimnout,jaké oživení přinesl do hry na závěr Hynek Prokeš?? Jinak gratuluji k prvnímu vítězství.R^

Z69b49y88n93ě51k 31M57e36l72i26c41h96a74r 9165767775779

v posledních 10 minutách mohli domácí dát ještě nejmíň 3 góly, ale se šancemi naložili, jak nějací vyjukaní žáčci... fakt jsem nevěděl, jestli se smát nebo brečet :-/ za stavu 2:0 to tak mrzet nemusí, ale někdy se může hodit umět z nájezdu 3 na brankáře dát gól ;-)

+3/0
23.8.2014 19:42

J78i40r51i 63K48u12c24e62r36a 5717220816402

proto má Hradec bodů 5, mohl mít lehce 9, a to kdyby v Brně vedl 2:0 po 20 minutách, nikdo by se nedivil, ale ty šance zatím neuvěřitelně spalujeme....