Hradec Králové - Slovácko 2:0, nováček dal konečně gól a má první výhru

První vstřelené góly i první vítězství v sezoně oslavili v pátém kole fotbalisté Hradce Králové. Slovácko porazili 2:0 díky gólům útočníka Dvořáka a záložníka Haliloviče a v tabulce se odrazili od sestupových příček. Střelecké trápení ukončili po 806 minutách.

P74e23t54r 47C60h78ý84l93e65k 8818295674333

Tři domaci zapasy, 0 inkasovanych golu, 3x jsme soupere prehrali. Luhovy si muze v predzapasovym studiu pre Slavia - Plzen placat o suverenne nejhorsim tymu co chce, pokud budeme doma podavat takove vykony jako vcera a dokazeme rozvlnit sit, na sestup to nebude.

P79e84t23r 12T42e86n43g59l60e29r 6960444472956

Pane trenére,patřím mezi kritiky Pavla Dvořáka a rozhodně mi ústa nezavřel. Ano,dal gola a to je dobře,ale...............nějak nevidíte a nebo nechcete vidět,kolik nadějných akcí u něho končí. Špatné zpracování míče,pomalost,nepřesné přihrávky. Teď zase dal gol po dlouhé době a zajistí mu to místo v sestavě do konce ročníku. Stačil jste si všimnout,jaké oživení přinesl do hry na závěr Hynek Prokeš?? Jinak gratuluji k prvnímu vítězství.R^

Z90b60y15n38ě63k 37M50e15l78i31c23h61a39r 9425577465779

v posledních 10 minutách mohli domácí dát ještě nejmíň 3 góly, ale se šancemi naložili, jak nějací vyjukaní žáčci... fakt jsem nevěděl, jestli se smát nebo brečet :-/ za stavu 2:0 to tak mrzet nemusí, ale někdy se může hodit umět z nájezdu 3 na brankáře dát gól ;-)

+3/0
23.8.2014 19:42

J87i27r79i 76K44u44c36e77r85a 5537120126382

proto má Hradec bodů 5, mohl mít lehce 9, a to kdyby v Brně vedl 2:0 po 20 minutách, nikdo by se nedivil, ale ty šance zatím neuvěřitelně spalujeme....