Teplická fotbalová moderna je zpátky. Skláři Slavii rozmixovali

Vzkříšená Slavia? Šup s ní do teplického útočného mixéru! Fotbaloví skláři s ní v sobotním ligovém zápase zatočili díky moderně, kterou nadchli už loni na podzim, ale na jaře jim až tolik nešla. „Výkon se opravdu blížil našemu loňskému podzimu. Hlavně v první půli byl vynikající,“ srovnal teplický kouč Zdeněk Ščasný.

K51a55r31e97l 89N64i50c21e94k 2165566576107

Kapolongo je z Konga, hraje v reprezentaci s Litsingim.

R79u17d55o31l17f 68S90c28h60m94i21e85d54t 9589646946754

Ty bláho!!! Stačí hrať 20 minút a tu už píšu o futbalovej moderne....2. polčas úplná katastrofa.....

+1/−4
18.8.2014 18:12

P72e38t15r 46N30o87v18á87k 3574649869753

Teplicim to nasazeni moc dlouho nevydrzelo..druhej polocas to byli chodici mrtvoly..skoda ze lídr ligy nemel den..:-D

0/−6
18.8.2014 17:23

J34o98s79e76f 77D77o91r24a21z18í14n 5553444647935

Pořád je na tom Slavia dobře,je 2 za Plzní.Vyhrála nad silným Slováckem a doma porazila pohárového zástupce Liberec 4:1.V Teplicích jsme zaslouženě prohrály,ale nazývat to rozmixováním,to snad ne;-D prvních 20 minut Teplicím vyšlo všechno i haluzové patičky atd,prostě jim ten zápas vyšel a nemyslím si že to dokážou příště zopakovat.A sou zápasy kdy máte štěstí (Slovácko-Slavia,tam to Slavia ukopala se štětstím) (Sparta-Baník,to samé Baník měl kliku) a nebo i Brno-Budějovice Brno smůla-Budějky klika.Tak že Teplická moderna se teprve musí ukázat,nejde soudit podle jednoho zápasu.Jedině SKSV

+1/−3
18.8.2014 16:13

J30a80n 28H83e47l92l50e48r 9858345406

prohrály všechny ženy ... a pak ženy, rozmixovány s muží, sešívaní společně prohráli ... ;-)

K64a33r59e12l 64J92o87a17c38h79i49m82s82t60á92l 8526472287726

to jo to je teda něco dát někomu 2:1 to je pořádnej mix;-D;-D nadpis psal asi nějakej antiSlávista ;-D;-D no alespoň jsem se zasmál

+4/−2
18.8.2014 15:07

O76n78d58ř10e51j 91L38e98v88ý 7710520136747

Konečníku ta trapná Slávia se zmohla za celý zápas na dvě střely a gól dala až po faulu na brankáře :-P

+9/−5
18.8.2014 15:18

P22e86t83r 61A74n38d92e36r58l34e 5315338633688

Myslel jsem si , že fotbal se hraje na branky a je jedno kolikrát trefíte bránu. Co je platný Spartě, trefí bránu 10x víc než Baník, když to do té brány prostě nedostanou, nebo Sevilla- Liberec, jediná střela mezi tyče 1:1 a Liberec byl slavnej. A ještě k tomu faulu, faul je když ho rozhodčí odpíská, je to jednoduché jako s gólem, nebo penaltou.

P84e76t73r 70N94o75v41á77k 3194349469283

Ty novinari to je ale chaska:-D:-D rozmixovat 2:1 nebo 1:4 to je rozdil:-D:-D:-D:-D

+2/−1
18.8.2014 17:13

P53e37t76r 87A33n84d63e50r15l24e 5515758193128

Rozmixovali ? Nechci snižovat výkon Teplic, byl výborný, ale jen 30 min. a kdyby si Bílek nesrazil resp. nezměnil směr střely tak to klidně mohlo skončit 1:1. Rozplýváme se nad 30-ti minutami z 90. Je jasné , že Slavii vyšel nadmíru začátek ligy a že v čele soutěže budou asi jiné týmy, ale Teplice v Hradci a Ostravě jen remizovaly a s Dynamem  nehrály, tak zatím bych moc nehodnotil uvidí se po 7.,8. kole jak na tom kdo bude.

P87a28v36e61l 83Š40i77m55e28č85e51k 5393571391707

A těch 30 minut stačilo. Sešívaný neukázali vůbec nic...

+3/0
18.8.2014 16:05

P35e96t60r 92A96n12d20e90r67l14e 5685638913308

Tak určitě, Slávie se nezmohla na nic o tom není sporu, ale někdy stačí jedna střelu na bránu

+2/0
18.8.2014 16:23

R97a35d37e94k 44T26o95m24š24ů 3355713102811

Tak NĚKDY ano, ale Liberec asi těžko dokáže letos zopakovat 4. místo se výrazně záporným skóre. Jednoduše dlouhodobě se na jednu střelu na bránu za zápas a vítězství 1:0 hrát nedá.

0/0
19.8.2014 11:28

T47o42m24á13š 11U59r74b30a91n 4469636690128

Hlavne potvrdit proti Liberci a ne jako loni, kdy dostavali cocku a po jediny strele to skoncilo 1:1...

M22i23r73o20s82l35a31v 96C30i71n57k 6520100675

Kazdopadne to byl velmi dobry fotbal. R^ Slavii vyrazne chybel Latka, nicmene ukazali, ze jsou mnohem silnejsi, nez loni. Hlavne po psychicke strance, protoze jinak to mohlo byt zase 7.

+9/−1
18.8.2014 12:05

H14o27n98z16a 87S72l35e41p47i68č55k65a 4201948247562

Tak šancí bylo dost na to, aby to už v poločase bylo o sedm, jenom tentokrát tam nepadlo všechno na co šáhli.