Dněpropetrovsk s Mazuchem v sestavě remizoval s Kodaní

Fotbalisté Dnipra Dněpropetrovsk s obráncem Ondřejem Mazuchem v základní sestavě remizovali v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů s dánským FC Kodaň 0:0. Ukrajinský celek, jenž poprvé v historii hrál předkolo Ligy mistrů, se prezentoval útočným fotbalem, většina šancí však skončila u pozorné obrany hostů.

V25a34c87l73a65v 72S46k36o34k73a41n 2446491855214

Taky jsem koukal jak karabach zavalel:-)Sparta hlavne jeste nesmi pristi tyden prohrat 2:0:-)jinak si bude moct nasadit maximalne z ostudy kabat:-))

R86a97d70e10k 42U73r17b61a29n 4139740834457

nadějný? Nejen že tři z pěti klubů prohráli, ale ti další dva jen remizovali a Celtic dostal čtyřku. Tohle už nemůže nevyjít, Sparta bude nasazená

V26l85a68d61i84m85i27r 44V56e24n19d44l 7129115580536

Celtic hrál od 44. minuty o 10ti. a pamatuju, jak Petržalka kdysi vyhrála doma nad, teď nevím jestli to byl Celtic a nebo spíš Rangers, doma 5:0. Na horké glasgowské půdě pak dostala 4:0 a prošla jen tak tak. Takže8-o

0/0
30.7.2014 22:48

M70a45r79t88i11n 34S24ý51k11o52r53a 1397778527707

Jo a loni prohrál 0:2 u nějakých kazašských pastevců. Ale nevěřím, že to letos otočí.

V87í42t74ě70z19s67l14a70v 70B37o15c37h 6112545665656

No, z pohledu Sparty rozhodně zajímavé výsledky, z týmů, které jsou v koeficientu nad ní:

Salzburg prohrál 1:2 na hřišti Qarabagu

APOEL 2:2 na hřišti HJK

Steaua taky 2:2 na hřišti Aktobe

BATE už včera 0:1 v Debrecenu

a Celtic prohrává 1:2 v 60. minutě Varšavě (Legia teď nedala penaltu) To vypadá nadějně, že by to jeden z nich mohl nedat a Sparta, když si to za týden v Malmö nezkazí, by se mohla posunout mezi nasazené R^ Jen mě z pohledu koeficientu mrzí výhra Besiktase 1:2 v Rotterdamu a bezbranková remíza Panathinaikosu v Liege...

+1/0
30.7.2014 22:02

M76i33c34h57a35l 89W88e75i58n37e58r 8680975157

Na druhou stranu, když se podíváš na ty výsledky, tak je podle mne asi jedno, na koho Sparta ve čtvrtém předkole, pokud postoupí, narazí. Ty týmy jsou v mistrovské části vcelku vyrovnané. Legie už vede 4:1. Dá se naopak říct, že ty dva/tři týmy, které svoje první zápasy vyhrály nad nasazenými, budou možná silnější nebo mají lepší formu než nasazení. Ale pro ten pocit a sebevědomí je to zřejmě lepší být nasazen, i když zase záleží na situaci.

+1/0
30.7.2014 22:32

V25l23a23d85i79m73i40r 94V78e90n54d66l 7489825770686

Asi tak, těžko říct, kdo je momentálně lepší nebo horší. Celtic hraje ale v DESETI od 44. minuty. Faktem ale je že výhodou to nasazení určitě JE!

V12í71t32ě88z23s87l67a85v 90B23o81c53h 6422125675506

No nevím, raději bych Debrecen (to, že porazil BATE, ještě moc neznamená, BATE mělo problémy i v předchozím kole s těmi Albánci), než Steau nebo ten Celtic, byť ten teď asi nehrozí.

Taky jsem si vždycky myslel, že je super výhoda začínat venku, to ten Celtic taky obrátil naruby ;-D

+1/0
30.7.2014 22:41

V16í96t88ě98z35s92l30a74v 17B43o30c33h 6372865455446

Tak nakonec Legia 4:1 Celtic a to Poláci nedali dvě penalty 8-o, pravda - Celtic hrál poločas o deseti

0/0

M45i52c94h26a92l 64H79i68r45k82a 4637576630463

Skutečně těžko říci, zda-li nasazení bude výhra, ono skutečně bude záležet na konkrétním losu ...ale týmy jako APOEL či Salzburg jsou hodně bohaté a to se může projevit i v zákulisí ... tyhle by zrovna mohly jít ven ;-D

0/0
30.7.2014 22:38

V88l93a11d79i96m71i40r 29V18e51n56d81l 7799675440576

Salzburg prohrál jen 1:2, ten určitě ven nepůjde. To je hodně solidní výsledek do odvety doma!

0/0
30.7.2014 22:50

M14i77c47h14a96l 59H72i34r22k42a 4187406890203

Vladimíre, já výsledky znám a znám i možnosti, co stačí k postupu. Ale přání snad mohu vyslovit, ne? ;-)

0/0
30.7.2014 22:56

V65l27a52d95i40m39i36r 17V47e72n18d26l 7439525680206

přání vyslovit můžeš;-D v tom ti opravdu zabránit nemůžu ani nechci;-D. Ale v tomto případě je na hony vzdáleno realitě!! Napsal jsem ti to, jakožto názor odborníka R^

0/−1

M83i22c34h86a78l 85H20i58r49k39a 4307756660643

Ááááááá, tady něco sm*dí, aha, ona je to samochvála ...Rv;-D

0/0
30.7.2014 23:14

M62i10c39h97a84l 39H38i83r36k14a 4317956400743

Zajímala by mě ta červená karta ve Finsku, docela podstatně ovlivnila výsledek ve prospěch bohatších hostů ... byla to sice druhá žlutá, ale přesto ... vůbec se docela červenalo ....ještě se nedohrály všechny zápasy a už za dnešek (12 zápasů)  je jich 6 ...