Dněpropetrovsk s Mazuchem v sestavě remizoval s Kodaní

Fotbalisté Dnipra Dněpropetrovsk s obráncem Ondřejem Mazuchem v základní sestavě remizovali v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů s dánským FC Kodaň 0:0. Ukrajinský celek, jenž poprvé v historii hrál předkolo Ligy mistrů, se prezentoval útočným fotbalem, většina šancí však skončila u pozorné obrany hostů.

V85a16c62l72a80v 34S73k46o39k61a69n 2606511205144

Taky jsem koukal jak karabach zavalel:-)Sparta hlavne jeste nesmi pristi tyden prohrat 2:0:-)jinak si bude moct nasadit maximalne z ostudy kabat:-))

R44a35d23e10k 13U21r77b85a11n 4529270674737

nadějný? Nejen že tři z pěti klubů prohráli, ale ti další dva jen remizovali a Celtic dostal čtyřku. Tohle už nemůže nevyjít, Sparta bude nasazená

V30l56a72d57i35m12i36r 11V74e57n28d36l 7859785510456

Celtic hrál od 44. minuty o 10ti. a pamatuju, jak Petržalka kdysi vyhrála doma nad, teď nevím jestli to byl Celtic a nebo spíš Rangers, doma 5:0. Na horké glasgowské půdě pak dostala 4:0 a prošla jen tak tak. Takže8-o

0/0
30.7.2014 22:48

M56a40r95t89i53n 30S21ý85k71o80r38a 1217748427467

Jo a loni prohrál 0:2 u nějakých kazašských pastevců. Ale nevěřím, že to letos otočí.

V89í18t15ě33z44s42l75a89v 77B44o95c71h 6292825715546

No, z pohledu Sparty rozhodně zajímavé výsledky, z týmů, které jsou v koeficientu nad ní:

Salzburg prohrál 1:2 na hřišti Qarabagu

APOEL 2:2 na hřišti HJK

Steaua taky 2:2 na hřišti Aktobe

BATE už včera 0:1 v Debrecenu

a Celtic prohrává 1:2 v 60. minutě Varšavě (Legia teď nedala penaltu) To vypadá nadějně, že by to jeden z nich mohl nedat a Sparta, když si to za týden v Malmö nezkazí, by se mohla posunout mezi nasazené R^ Jen mě z pohledu koeficientu mrzí výhra Besiktase 1:2 v Rotterdamu a bezbranková remíza Panathinaikosu v Liege...

+1/0
30.7.2014 22:02

M53i63c94h61a13l 66W31e88i12n43e92r 8880465427

Na druhou stranu, když se podíváš na ty výsledky, tak je podle mne asi jedno, na koho Sparta ve čtvrtém předkole, pokud postoupí, narazí. Ty týmy jsou v mistrovské části vcelku vyrovnané. Legie už vede 4:1. Dá se naopak říct, že ty dva/tři týmy, které svoje první zápasy vyhrály nad nasazenými, budou možná silnější nebo mají lepší formu než nasazení. Ale pro ten pocit a sebevědomí je to zřejmě lepší být nasazen, i když zase záleží na situaci.

+1/0
30.7.2014 22:32

V49l97a63d93i36m33i42r 40V90e96n31d35l 7149985510806

Asi tak, těžko říct, kdo je momentálně lepší nebo horší. Celtic hraje ale v DESETI od 44. minuty. Faktem ale je že výhodou to nasazení určitě JE!

V35í91t24ě50z68s48l85a51v 79B57o32c38h 6902625605856

No nevím, raději bych Debrecen (to, že porazil BATE, ještě moc neznamená, BATE mělo problémy i v předchozím kole s těmi Albánci), než Steau nebo ten Celtic, byť ten teď asi nehrozí.

Taky jsem si vždycky myslel, že je super výhoda začínat venku, to ten Celtic taky obrátil naruby ;-D

+1/0
30.7.2014 22:41

V33í88t31ě80z78s57l66a13v 68B20o88c80h 6912365425156

Tak nakonec Legia 4:1 Celtic a to Poláci nedali dvě penalty 8-o, pravda - Celtic hrál poločas o deseti

0/0

M98i82c80h65a64l 22H98i11r49k75a 4517706600793

Skutečně těžko říci, zda-li nasazení bude výhra, ono skutečně bude záležet na konkrétním losu ...ale týmy jako APOEL či Salzburg jsou hodně bohaté a to se může projevit i v zákulisí ... tyhle by zrovna mohly jít ven ;-D

0/0
30.7.2014 22:38

V92l14a90d65i93m43i85r 39V95e65n81d34l 7689765220526

Salzburg prohrál jen 1:2, ten určitě ven nepůjde. To je hodně solidní výsledek do odvety doma!

0/0
30.7.2014 22:50

M46i80c73h51a71l 35H49i61r83k82a 4237796190273

Vladimíre, já výsledky znám a znám i možnosti, co stačí k postupu. Ale přání snad mohu vyslovit, ne? ;-)

0/0
30.7.2014 22:56

V77l73a97d77i53m94i47r 16V95e46n48d27l 7579215880526

přání vyslovit můžeš;-D v tom ti opravdu zabránit nemůžu ani nechci;-D. Ale v tomto případě je na hony vzdáleno realitě!! Napsal jsem ti to, jakožto názor odborníka R^

0/−1

M68i62c30h75a34l 78H44i20r28k18a 4307766850833

Ááááááá, tady něco sm*dí, aha, ona je to samochvála ...Rv;-D

0/0
30.7.2014 23:14

M26i18c65h96a87l 37H38i31r69k25a 4167976620253

Zajímala by mě ta červená karta ve Finsku, docela podstatně ovlivnila výsledek ve prospěch bohatších hostů ... byla to sice druhá žlutá, ale přesto ... vůbec se docela červenalo ....ještě se nedohrály všechny zápasy a už za dnešek (12 zápasů)  je jich 6 ...