Dněpropetrovsk s Mazuchem v sestavě remizoval s Kodaní

Fotbalisté Dnipra Dněpropetrovsk s obráncem Ondřejem Mazuchem v základní sestavě remizovali v úvodním utkání 3. předkola Ligy mistrů s dánským FC Kodaň 0:0. Ukrajinský celek, jenž poprvé v historii hrál předkolo Ligy mistrů, se prezentoval útočným fotbalem, většina šancí však skončila u pozorné obrany hostů.

V71a46c74l50a92v 47S32k71o12k91a52n 2156741905794

Taky jsem koukal jak karabach zavalel:-)Sparta hlavne jeste nesmi pristi tyden prohrat 2:0:-)jinak si bude moct nasadit maximalne z ostudy kabat:-))

R40a17d19e56k 77U41r73b83a43n 4159570844947

nadějný? Nejen že tři z pěti klubů prohráli, ale ti další dva jen remizovali a Celtic dostal čtyřku. Tohle už nemůže nevyjít, Sparta bude nasazená

V21l82a94d61i57m68i48r 62V70e95n85d22l 7229405210656

Celtic hrál od 44. minuty o 10ti. a pamatuju, jak Petržalka kdysi vyhrála doma nad, teď nevím jestli to byl Celtic a nebo spíš Rangers, doma 5:0. Na horké glasgowské půdě pak dostala 4:0 a prošla jen tak tak. Takže8-o

0/0
30.7.2014 22:48

M73a13r67t33i15n 20S51ý94k46o20r37a 1387168867777

Jo a loni prohrál 0:2 u nějakých kazašských pastevců. Ale nevěřím, že to letos otočí.

V21í34t63ě19z18s90l30a87v 86B56o56c36h 6492225275686

No, z pohledu Sparty rozhodně zajímavé výsledky, z týmů, které jsou v koeficientu nad ní:

Salzburg prohrál 1:2 na hřišti Qarabagu

APOEL 2:2 na hřišti HJK

Steaua taky 2:2 na hřišti Aktobe

BATE už včera 0:1 v Debrecenu

a Celtic prohrává 1:2 v 60. minutě Varšavě (Legia teď nedala penaltu) To vypadá nadějně, že by to jeden z nich mohl nedat a Sparta, když si to za týden v Malmö nezkazí, by se mohla posunout mezi nasazené R^ Jen mě z pohledu koeficientu mrzí výhra Besiktase 1:2 v Rotterdamu a bezbranková remíza Panathinaikosu v Liege...

+1/0
30.7.2014 22:02

M18i17c78h89a31l 74W55e53i23n60e23r 8810195137

Na druhou stranu, když se podíváš na ty výsledky, tak je podle mne asi jedno, na koho Sparta ve čtvrtém předkole, pokud postoupí, narazí. Ty týmy jsou v mistrovské části vcelku vyrovnané. Legie už vede 4:1. Dá se naopak říct, že ty dva/tři týmy, které svoje první zápasy vyhrály nad nasazenými, budou možná silnější nebo mají lepší formu než nasazení. Ale pro ten pocit a sebevědomí je to zřejmě lepší být nasazen, i když zase záleží na situaci.

+1/0
30.7.2014 22:32

V55l33a60d10i38m40i18r 32V57e21n24d41l 7719555170236

Asi tak, těžko říct, kdo je momentálně lepší nebo horší. Celtic hraje ale v DESETI od 44. minuty. Faktem ale je že výhodou to nasazení určitě JE!

V17í16t76ě53z11s13l87a21v 87B38o10c84h 6312785165426

No nevím, raději bych Debrecen (to, že porazil BATE, ještě moc neznamená, BATE mělo problémy i v předchozím kole s těmi Albánci), než Steau nebo ten Celtic, byť ten teď asi nehrozí.

Taky jsem si vždycky myslel, že je super výhoda začínat venku, to ten Celtic taky obrátil naruby ;-D

+1/0
30.7.2014 22:41

V83í96t15ě47z71s60l16a25v 52B87o12c68h 6692505585246

Tak nakonec Legia 4:1 Celtic a to Poláci nedali dvě penalty 8-o, pravda - Celtic hrál poločas o deseti

0/0

M91i26c83h34a65l 78H63i22r47k42a 4907976730433

Skutečně těžko říci, zda-li nasazení bude výhra, ono skutečně bude záležet na konkrétním losu ...ale týmy jako APOEL či Salzburg jsou hodně bohaté a to se může projevit i v zákulisí ... tyhle by zrovna mohly jít ven ;-D

0/0
30.7.2014 22:38

V73l19a88d82i26m33i67r 88V92e45n54d69l 7379575240856

Salzburg prohrál jen 1:2, ten určitě ven nepůjde. To je hodně solidní výsledek do odvety doma!

0/0
30.7.2014 22:50

M51i28c87h51a70l 39H62i32r18k28a 4287516340333

Vladimíre, já výsledky znám a znám i možnosti, co stačí k postupu. Ale přání snad mohu vyslovit, ne? ;-)

0/0
30.7.2014 22:56

V28l25a26d77i53m38i59r 80V67e41n89d33l 7369905880206

přání vyslovit můžeš;-D v tom ti opravdu zabránit nemůžu ani nechci;-D. Ale v tomto případě je na hony vzdáleno realitě!! Napsal jsem ti to, jakožto názor odborníka R^

0/−1

M18i36c63h33a55l 49H79i85r91k13a 4797356600173

Ááááááá, tady něco sm*dí, aha, ona je to samochvála ...Rv;-D

0/0
30.7.2014 23:14

M15i49c47h67a21l 36H54i20r79k69a 4577906460303

Zajímala by mě ta červená karta ve Finsku, docela podstatně ovlivnila výsledek ve prospěch bohatších hostů ... byla to sice druhá žlutá, ale přesto ... vůbec se docela červenalo ....ještě se nedohrály všechny zápasy a už za dnešek (12 zápasů)  je jich 6 ...