Jako Van Basten. Svět se rozplývá nad gólem Cahilla. Prohru neodvrátil

Gól Austrálie střílí... Ano, Tim Cahill. Kdo také jiný, že. Ani nádherná trefa čtyřiatřicetiletého útočníka však na body proti Nizozemsku nestačila, Austrálie ve svém druhém utkání na mistrovství světa po sympatickém výkonu podlehla 2:3.

J13a77r36o37s32l10a25v 60Ř65e87h67á33k 1632420180499

a slabsi nohou :-)

0/0
19.6.2014 12:14

F24r53a12n11t77i50š60e45k 94N46o24v13o11t79n98ý 8534276385259

Hlavně minutu předtím dával gól po parádní individuální akci Robben. Po té 20.-21. minutě zápasu musel i nezaujatý divák chrochtat blahem, protože oba góly byly výstavní.

0/0
18.6.2014 23:28

J26i84r11i 23G59a86z50d64a 8554653964354

Po parádní individuální akci ? Dva poslední Australani se tam nepochopitelně navzájem pletli a robben mel pak dálnici až do vápna...

D15a58v31i62d 71A82u68l15i35c36k62ý 2537901275132

ten gˇol je parádní, ale srovnávat ho s Bastenm? co se týče náročnosti provedení, tak ten Bastenův gól byl z mnohem většího úhlu a

0/−1
18.6.2014 22:05

J97i88r18i 51G45a14z32d76a 8694233774754

Jenže pokud si pamatuju bastenovi to šlo prakticky proti noze, kdežto cahíllovi to šlo přes hlavu a ve směru je pohybu dopředu. Daleko těžší kop.

+1/0
19.6.2014 5:51

P81a61v98e62l 34P93o46s93p54í38š28i12l 3831824373295

0/0
19.6.2014 11:08

D62a94v80i54d 10A61u40l11i12c81k22ý 2827101355542

pořád si myslím to samé, stačí se mrknout na přiložené video :-) z velkého úhlu a ještě musel "přelobovat" brankáře. Tohle jsem od té doby neviděl nikde. Cahillův gĺ byl parádní, ale po technickém provedení se mi líbí víc ten Bastenův a nemyslím že se dají nějak srovnávat

M89i49r61o31s93l57a17v 27U96r31b80a98n 7685614320221

což o to Čapoun už takovej je..ale mě se nelíbí komentáře Bosáka včera když komentoval ty španěláky tak ze začátku utkání jakoby pro něj ti Chilani neexistovali,prostě pro něj bylo na hřišti asi hodinu jen Španělsko

M10a56r25e39k 36T53ů59m60a 4282588276942

Ano, ten gól byl skvělý.R^ Jestli nejlepší, to nevím, ale osobně řadím výš ten Van Persieho, který dal Španělům.