Jako Van Basten. Svět se rozplývá nad gólem Cahilla. Prohru neodvrátil

Gól Austrálie střílí... Ano, Tim Cahill. Kdo také jiný, že. Ani nádherná trefa čtyřiatřicetiletého útočníka však na body proti Nizozemsku nestačila, Austrálie ve svém druhém utkání na mistrovství světa po sympatickém výkonu podlehla 2:3.

J30a61r22o11s84l58a75v 33Ř74e33h43á62k 1772440900379

a slabsi nohou :-)

0/0
19.6.2014 12:14

F89r45a91n25t67i79š82e60k 72N98o58v13o53t92n98ý 8934756195919

Hlavně minutu předtím dával gól po parádní individuální akci Robben. Po té 20.-21. minutě zápasu musel i nezaujatý divák chrochtat blahem, protože oba góly byly výstavní.

0/0
18.6.2014 23:28

J92i75r89i 73G29a94z60d16a 8674413154324

Po parádní individuální akci ? Dva poslední Australani se tam nepochopitelně navzájem pletli a robben mel pak dálnici až do vápna...

D85a10v72i78d 80A34u49l85i68c51k96ý 2607981715712

ten gˇol je parádní, ale srovnávat ho s Bastenm? co se týče náročnosti provedení, tak ten Bastenův gól byl z mnohem většího úhlu a

0/−1
18.6.2014 22:05

J30i16r73i 24G29a66z75d52a 8344193984564

Jenže pokud si pamatuju bastenovi to šlo prakticky proti noze, kdežto cahíllovi to šlo přes hlavu a ve směru je pohybu dopředu. Daleko těžší kop.

+1/0
19.6.2014 5:51

P58a68v18e52l 24P25o61s86p28í32š81i35l 3431914293635

0/0
19.6.2014 11:08

D62a79v83i93d 78A71u85l92i74c63k41ý 2707191565472

pořád si myslím to samé, stačí se mrknout na přiložené video :-) z velkého úhlu a ještě musel "přelobovat" brankáře. Tohle jsem od té doby neviděl nikde. Cahillův gĺ byl parádní, ale po technickém provedení se mi líbí víc ten Bastenův a nemyslím že se dají nějak srovnávat

M48i79r36o47s22l89a54v 34U15r76b85a81n 7245764590831

což o to Čapoun už takovej je..ale mě se nelíbí komentáře Bosáka včera když komentoval ty španěláky tak ze začátku utkání jakoby pro něj ti Chilani neexistovali,prostě pro něj bylo na hřišti asi hodinu jen Španělsko

M33a59r56e16k 81T22ů22m94a 4242348446182

Ano, ten gól byl skvělý.R^ Jestli nejlepší, to nevím, ale osobně řadím výš ten Van Persieho, který dal Španělům.