Jako Van Basten. Svět se rozplývá nad gólem Cahilla. Prohru neodvrátil

Gól Austrálie střílí... Ano, Tim Cahill. Kdo také jiný, že. Ani nádherná trefa čtyřiatřicetiletého útočníka však na body proti Nizozemsku nestačila, Austrálie ve svém druhém utkání na mistrovství světa po sympatickém výkonu podlehla 2:3.

J24a69r25o75s76l72a81v 90Ř22e92h84á13k 1232710160789

a slabsi nohou :-)

0/0
19.6.2014 12:14

F43r31a44n82t53i25š12e45k 81N31o44v66o21t70n41ý 8724506675259

Hlavně minutu předtím dával gól po parádní individuální akci Robben. Po té 20.-21. minutě zápasu musel i nezaujatý divák chrochtat blahem, protože oba góly byly výstavní.

0/0
18.6.2014 23:28

J64i59r81i 79G39a91z83d81a 8894513204784

Po parádní individuální akci ? Dva poslední Australani se tam nepochopitelně navzájem pletli a robben mel pak dálnici až do vápna...

D55a37v25i78d 50A61u22l62i54c56k50ý 2287601505142

ten gˇol je parádní, ale srovnávat ho s Bastenm? co se týče náročnosti provedení, tak ten Bastenův gól byl z mnohem většího úhlu a

0/−1
18.6.2014 22:05

J89i69r43i 22G93a70z52d78a 8514393454944

Jenže pokud si pamatuju bastenovi to šlo prakticky proti noze, kdežto cahíllovi to šlo přes hlavu a ve směru je pohybu dopředu. Daleko těžší kop.

+1/0
19.6.2014 5:51

P29a63v76e25l 96P79o87s34p11í76š14i40l 3381394573345

0/0
19.6.2014 11:08

D18a72v62i73d 94A47u94l30i65c53k84ý 2327121585722

pořád si myslím to samé, stačí se mrknout na přiložené video :-) z velkého úhlu a ještě musel "přelobovat" brankáře. Tohle jsem od té doby neviděl nikde. Cahillův gĺ byl parádní, ale po technickém provedení se mi líbí víc ten Bastenův a nemyslím že se dají nějak srovnávat

M12i83r64o23s28l70a78v 75U71r10b81a67n 7565594520931

což o to Čapoun už takovej je..ale mě se nelíbí komentáře Bosáka včera když komentoval ty španěláky tak ze začátku utkání jakoby pro něj ti Chilani neexistovali,prostě pro něj bylo na hřišti asi hodinu jen Španělsko

M54a17r93e60k 19T10ů76m22a 4272648706922

Ano, ten gól byl skvělý.R^ Jestli nejlepší, to nevím, ale osobně řadím výš ten Van Persieho, který dal Španělům.