Sparta - Jihlava 4:1, mistrovské oslavy zdobí vysoká výhra

Než do došli pro mistrovský pohár, potěšili fotbalisté Sparty sebe i své fanoušky vysokým vítězstvím nad Jihlavou. Výsledkem 4:1 dokráčeli za novým bodovým rekordem první ligy. Ziskem 79 bodů o tři body pokořili svůj nejlepší výsledek ze sezony 1999/2000.

V16á91c23l64a69v 45N71o14v90ý 4988599431488

Předem říkám, že Spartě titul za letošní sezonu přeju, byla nejlepší a měla nejvyrovnanější výkony. Na druhou stranu mě zaráží, jak se opět různě posuzují situace. Rozhodčí mají nařízeno za vulgarity přerušovat zápas, ale při derby rozhodčí výslovně řekne, že měl příkaz od Pelty posuzovat vulgarity benevolentněji. Utkání Sparty v Teplicích bylo na ukončení, ale rozhodčí neukončil. A pak samotný závěr sezony, fanoušci vtrhnou na trávník a nic, jen se chvíli počká přeruší se a slovy hráčů, zbytek se dohraje poblíž tunelu, aby mohli rychle utéct. Žádné ukončení zápasu, žádná kontumace, nic. Kontumace by přitom nic neřešila, o titulu bylo jasno, jen by jasně svaz ukázal, že to s těma svýma řečma o bezpečnosti na stadionech myslí vážně. Takhle dal Pelta jen za pravdu těm, kteří na něj kříčí Pelta ven a Pelta je čumák.

+1/−1
1.6.2014 12:59

P29e87t45r 64V30e98t21e86š90n91í19k 2175303799160

Konečně máme zase titul :-)

Vulgarity bych neřešil. Pokud na ně nikdo nebude reagovat (ani média) vyšumí. Ale za házení dělbuchů a světlic (Teplice) a za vniknutí na plochu (viz poslední) bych kontumoval.

M14a48r42t59i19n 96N95e42b22e65s56a87r 2471774238571

Souhlas. Clovek zajde na fotbal a banda blbecku mu totalne znechuti cely jinak super mac. HANBA.

+3/0
1.6.2014 0:06

J63a47k19u61b 72M65e62l20z13o15c76h 6785195425972

Děkuji všem těm bezmozkům, co 5 minut před koncem naběhli na plochu a zkazili tak všem ostatním oslavy titulu. Znechutili mi závěr natolik, že jsem ani neměl náladu čekat na předávání poháru. Fakt díky!

+9/0
31.5.2014 21:47

F38i75l56i74p 51M19u45s29i61l 8795102356339

Za titul jsem velmi šťastný. Ale dost mi jej zkazili ti bezmozci, kvůli kterým se dnes málem kontumovalo. Doufám, že se k tomu klub tvrdě postaví, a ti, co vběhli na hrací plochu před koncem zápasu, se na Letné na fotbal už nedostanou. Pokud se s tím nic neudělá, budeme mít zase zavřený stadion a platit jako mourovatí obrovské pokuty...