Tak přece jen záchrana? Bohemians 1905 k ní posunul Rada

Nejdůležitější gól sezony, kariéry, života? Záložník Jakub Rada je po neděli hrdinou Bohemians 1905. Díky jeho trefě z poslední minuty klokani porazili fotbalisty Jablonce 2:1 a utekli z pásma sestupu.

P63e59t62r 66N19o70v61á63k 3204679629673

tohle je tutová peltovina:-) ale kde na to ty klokani vzali to mi hlava nebere

+1/0
27.5.2014 10:22

M96a28r24t17i28n 85S34t47r54a32k47a 7600158129548

...a snad ještě dodatek. Chápu snahu zachránit se vzhledem k ekonomice, ale upřímně řečeno, mě jako fanouškovi je to prakticky jedno. Protože když v lize pořád hraješ o 14.-16. místo, silnějším soupeřům dáš gól jednou za pět kol a bod urveš jednou za deset, a když s ostatníma to jsou nervy kvůli bytí a nebytí... Jestli ono není lepší chodit na fotbal bez nervů, na zápasy, ve kterých se vyhrává, kam stojí vstup polovinu a kde je ta atmosféra na tribunách skoro stejná. Když chci vidět dejme tomu Plzeň, tak si na ní zajdu na Spartu, a podívám se na pěknej fotbal v klidu. Takový zápasy na Bohemce jsou za trest. Přijede Plzeň (i když to tedy zrovna pro letošek neplatí, doufám), a já vím, že zas půjdu domů naštvanej a otrávenej. Jo, přijede Karviná a já čekám, že jí dají tři, čtyři kousky a že se pobavím :-) Nevím, no. Hrát aspoň ten střed, tak ok... ale tohle? Snad radši druhou ligu.

+1/0
26.5.2014 15:13

P56a92v24e26l 87F74a44r62a 9547747484421

Na jaře Klokani neprohráli s nikým více než o gól.

0/0
27.5.2014 18:11

M18a55r63t63i42n 80S78t32r75a79k56a 7120658599648

Fascinují mě ty řeči o prodaném zápase. Kdyby to bylo prodaný, tak rozhodně nenechávají poslední gól na nepřehlednou situaci na poslední minutu zápasu :-) Kolikrát vidím, jak mají čeští ligoví fotbalisté z kteréhokoli klubu problém s tím, aby trefili prázdnou branku z pěti metrů, takže spoléhat se na to, že dojde k nějaké situaci v 93. minutě a z ní rozhodující gól, to by člověk musel bejt šílenec. Spíš je na tom Jablonec naprosto katastrofálně a hráči moc hrát nechtějí, vzhledem k tomu, co tam Pelta slibuje za hráčský změny. Taky by mi asi trošku chyběla motivace, kdybych věděl, že za čtrnáct dní půjdu...

+1/0
26.5.2014 13:58

J51a41n 21V12a60r17g26u15l69i94č 7501733927613

Někteří uvažují jen obchodně ve stylu má dáti - dal..

0/0
26.5.2014 15:55

R64o68m41a79n 52O26p91e90t 1671159795362

je to divny, ten jabloneckej hrac kterej dal gol se ani nejdriv neradoval, vypada to jako ze vystrelil na branu jen proto ze musel, nikdo kolem nej. V jablonci to asi nekteri hraci prodavali uz driv, stejny problem tam na jare mel i KOmnacky. Nemusti prodat celej tym, ale jen par hracu, a to se klidne muze projevit az v 90ty minute. Jablonec uz nekolikrat ukazal ze napodzim hraje o 2-3 misto, vedi ze na titul nemaji tak si aspon trochu prilepsi do kasicky a najare rozdavaj vsem body. teda nerozdavaj. prodavaj