Nejsem smutný, ne opravdu nejsem, řekl Simeone a ocenil svůj tým

Když přišel do tiskového sálu, uslyšel dlouhý a uznalý potlesk. I novináři před ním smekli. Trenér Diego Simeone málem opentlil úžasnou sezonu fotbalistů Atlétika Madrid triumfem v Lize mistrů.

J45a62n 64H45o67r64á31k 3803400380641

Real az do 60 minuty nic neudelal, jen Bale kopnul dvakrat mimo branku... pak zacal tlak a likvnidacnich 5 minut prodlouzeni pod tim obrovskym tlakem zpusobilo, ze se hracem zapasu stal rozhodci, kterej tohle nastaveni vymyslel

0/−5
25.5.2014 13:10

P25e49t76r 81K53o47z55l98í78č83e96k 2556116148651

Tohle nemůžete myslet úplně vážně, řekl bych. Pět nastavených minut si hráči Atletika udělali sami povalováním po trávníku, které bylo někdy tak okaté, že ho prostě nemohl přehlédnout ani rozhodčí, který se pro Atletiko snažil dělat opravdu hodně. Například ho mohl po tom prvním faulu na DiMariu poslat do deseti v podstatě na začátku, ale nechtěl červenou kartou poznamenat finále. Atletiko bylo kompaktní v obraně, ale Real byl jednoznačně lepší po celý zápas.

+3/0
25.5.2014 13:50

V13a45c88l50a32v 94P91e81r66o80u27t13k17a 6428727514111

no trenér co nedokáže posoudit stav hráče a pošle ho na hřiště ve stavu kdy ho neviděl v tréninku jet naplno je dost neracionální..

0/0
25.5.2014 12:36

J62a69n 18P90r14o13v63a48z45n36í11k 6188304220861

Pokud jde o finále LM a o nejlepšího hráče, dá se pochopit, že to riskne, když ho to přinejhorším bude stát jedno střídání.

0/0
25.5.2014 12:56

S63e23b26a74s80t61i53á66n 69P48l72u26s50k11a65l 6580551888145

Simeone je opravdu borec na svém místě, srdcař co pro tým a týmový výkon dělá vše. Navíc umí uznat kvality soupeře a jeho zasloužené vyrovnání, potažmo výhru. Přeju mu i Atléticu další úspěchy v následujících sezónách.:-)

0/0
25.5.2014 11:49

R43o33b47e98r38t 56R77u80m92a39n 2221578891228

Velky rešpekt pred trenerom Atletica,Simeonem......Zhodnotil to velmi objektivne,bol si vedomy toho,ze od 70 minuty mleli z posledneho a v predlzeni uz odpadavali uplne,co mali take krče,ale uznanie aj jeho muzstvu,dobre finale.

+1/0
25.5.2014 10:48

A10l52e92s 36B24a98d54u49r95a 9136507880475

Simeona jsem obdivoval uz jako hrace, vzdycky nechal na hristi uplne vsechno.

+6/0
25.5.2014 10:24

M72a64r74t56i50n 59J73e24z47e71r24s18k31ý 9154637622962

Simeone - " ne nejsem smutný, opravdu ne bla bla ...."  - a teď ještě tu o Sedmero krkavcích

.

pruhovaní zoufalci z Atlétika od druhého poločasu svým betonem a pobíháním jen po své polovině a pouze odkopy na nedostupnou polovinu soupeře dokázali nemožné a překonali nemohoucí výkon čechů proti slabým finům ....

.

v prodloužení již byli tito zoufalci odhaleni, když při přechodu na fotbalové "plazení" ( gól na 3:1 ukázkovej )  dostali naloženo o parník .....

+3/−14
25.5.2014 8:51

J15a49n 77P51r71i19b79i74l 4955748595846

Tomu říkám kvalitní rozbor. Měli by si Vás pozvat do studia.

A20l14e30s 71B48a52d14u88r32a 9876137260335

Nazval bych ho jinak, posledni 2 pismena sedi.

F98i51l40i67p 86D46o29b16r52o52v85o55l38n18y 2121895878322

Hodně ho uznávám za to co s Atletikem dokázal, klobouk dolů R^ Ale i kdyby Varane provokoval sebevíc, trenér by takhle reagovat neměl a bohužel by měl přijít trest za to :-))

+1/0
25.5.2014 8:18

T55o62m 86S80a42u78e26r 3505805812392

A proč by neměl reagovat na provokaci 19 letého hejska? Snad je to také jenom člověk nebo ne?

+2/−1
25.5.2014 11:20

P98e67t92r 80H64o39r78á59k 1269363639224

Pak může reagovat každý na každého a můžou se tam fackovat celý zápas. Trenér tohle nemůže udělat.

0/0
25.5.2014 11:55

O43l95d80ř65i90c39h 33B10í26l48ý 7688265764656

Rozhovor kterej se hned tak nevidí. Navzdory své výbušné povaze ukázal, že má srdce na pravém místě anemá problém se sebereflexí ani uznáním kvalit soupeře.