Nejsem smutný, ne opravdu nejsem, řekl Simeone a ocenil svůj tým

Když přišel do tiskového sálu, uslyšel dlouhý a uznalý potlesk. I novináři před ním smekli. Trenér Diego Simeone málem opentlil úžasnou sezonu fotbalistů Atlétika Madrid triumfem v Lize mistrů.

J37a11n 14H43o81r66á60k 3873370400301

Real az do 60 minuty nic neudelal, jen Bale kopnul dvakrat mimo branku... pak zacal tlak a likvnidacnich 5 minut prodlouzeni pod tim obrovskym tlakem zpusobilo, ze se hracem zapasu stal rozhodci, kterej tohle nastaveni vymyslel

0/−5
25.5.2014 13:10

P80e35t70r 34K80o44z22l38í11č94e54k 2916836218731

Tohle nemůžete myslet úplně vážně, řekl bych. Pět nastavených minut si hráči Atletika udělali sami povalováním po trávníku, které bylo někdy tak okaté, že ho prostě nemohl přehlédnout ani rozhodčí, který se pro Atletiko snažil dělat opravdu hodně. Například ho mohl po tom prvním faulu na DiMariu poslat do deseti v podstatě na začátku, ale nechtěl červenou kartou poznamenat finále. Atletiko bylo kompaktní v obraně, ale Real byl jednoznačně lepší po celý zápas.

+3/0
25.5.2014 13:50

V54a59c57l51a43v 64P15e67r37o97u19t13k19a 6428587964391

no trenér co nedokáže posoudit stav hráče a pošle ho na hřiště ve stavu kdy ho neviděl v tréninku jet naplno je dost neracionální..

0/0
25.5.2014 12:36

J96a62n 91P88r56o93v17a17z22n46í58k 6758824190301

Pokud jde o finále LM a o nejlepšího hráče, dá se pochopit, že to riskne, když ho to přinejhorším bude stát jedno střídání.

0/0
25.5.2014 12:56

S32e18b21a11s40t84i96á64n 75P67l43u36s70k41a12l 6940511978245

Simeone je opravdu borec na svém místě, srdcař co pro tým a týmový výkon dělá vše. Navíc umí uznat kvality soupeře a jeho zasloužené vyrovnání, potažmo výhru. Přeju mu i Atléticu další úspěchy v následujících sezónách.:-)

0/0
25.5.2014 11:49

R93o30b28e84r97t 64R49u43m30a28n 2551918541888

Velky rešpekt pred trenerom Atletica,Simeonem......Zhodnotil to velmi objektivne,bol si vedomy toho,ze od 70 minuty mleli z posledneho a v predlzeni uz odpadavali uplne,co mali take krče,ale uznanie aj jeho muzstvu,dobre finale.

+1/0
25.5.2014 10:48

A88l79e10s 30B56a65d54u10r97a 9256307230675

Simeona jsem obdivoval uz jako hrace, vzdycky nechal na hristi uplne vsechno.

+6/0
25.5.2014 10:24

M45a75r19t50i16n 77J67e24z98e13r33s23k46ý 9894517752452

Simeone - " ne nejsem smutný, opravdu ne bla bla ...."  - a teď ještě tu o Sedmero krkavcích

.

pruhovaní zoufalci z Atlétika od druhého poločasu svým betonem a pobíháním jen po své polovině a pouze odkopy na nedostupnou polovinu soupeře dokázali nemožné a překonali nemohoucí výkon čechů proti slabým finům ....

.

v prodloužení již byli tito zoufalci odhaleni, když při přechodu na fotbalové "plazení" ( gól na 3:1 ukázkovej )  dostali naloženo o parník .....

+3/−14
25.5.2014 8:51

J29a75n 87P46r80i60b12i74l 4935418695936

Tomu říkám kvalitní rozbor. Měli by si Vás pozvat do studia.

A89l75e76s 17B20a74d12u34r61a 9956547340315

Nazval bych ho jinak, posledni 2 pismena sedi.

F37i49l85i83p 63D68o79b61r12o70v89o83l34n66y 2821665668692

Hodně ho uznávám za to co s Atletikem dokázal, klobouk dolů R^ Ale i kdyby Varane provokoval sebevíc, trenér by takhle reagovat neměl a bohužel by měl přijít trest za to :-))

+1/0
25.5.2014 8:18

T70o16m 18S60a74u48e51r 3145115372772

A proč by neměl reagovat na provokaci 19 letého hejska? Snad je to také jenom člověk nebo ne?

+2/−1
25.5.2014 11:20

P86e54t24r 74H17o78r70á87k 1289693929254

Pak může reagovat každý na každého a můžou se tam fackovat celý zápas. Trenér tohle nemůže udělat.

0/0
25.5.2014 11:55

O92l31d59ř73i41c81h 18B37í78l40ý 7598145934616

Rozhovor kterej se hned tak nevidí. Navzdory své výbušné povaze ukázal, že má srdce na pravém místě anemá problém se sebereflexí ani uznáním kvalit soupeře.