Nejsem smutný, ne opravdu nejsem, řekl Simeone a ocenil svůj tým

Když přišel do tiskového sálu, uslyšel dlouhý a uznalý potlesk. I novináři před ním smekli. Trenér Diego Simeone málem opentlil úžasnou sezonu fotbalistů Atlétika Madrid triumfem v Lize mistrů.

J23a30n 44H72o89r55á49k 3553820430681

Real az do 60 minuty nic neudelal, jen Bale kopnul dvakrat mimo branku... pak zacal tlak a likvnidacnich 5 minut prodlouzeni pod tim obrovskym tlakem zpusobilo, ze se hracem zapasu stal rozhodci, kterej tohle nastaveni vymyslel

0/−5
25.5.2014 13:10

P87e71t42r 60K41o29z63l63í35č27e48k 2606836878701

Tohle nemůžete myslet úplně vážně, řekl bych. Pět nastavených minut si hráči Atletika udělali sami povalováním po trávníku, které bylo někdy tak okaté, že ho prostě nemohl přehlédnout ani rozhodčí, který se pro Atletiko snažil dělat opravdu hodně. Například ho mohl po tom prvním faulu na DiMariu poslat do deseti v podstatě na začátku, ale nechtěl červenou kartou poznamenat finále. Atletiko bylo kompaktní v obraně, ale Real byl jednoznačně lepší po celý zápas.

+3/0
25.5.2014 13:50

V31a64c90l24a38v 57P22e30r36o97u16t48k88a 6528457844661

no trenér co nedokáže posoudit stav hráče a pošle ho na hřiště ve stavu kdy ho neviděl v tréninku jet naplno je dost neracionální..

0/0
25.5.2014 12:36

J33a41n 69P26r43o64v41a95z57n89í60k 6108734680601

Pokud jde o finále LM a o nejlepšího hráče, dá se pochopit, že to riskne, když ho to přinejhorším bude stát jedno střídání.

0/0
25.5.2014 12:56

S84e29b34a83s63t67i15á21n 75P50l15u61s35k80a73l 6200881418805

Simeone je opravdu borec na svém místě, srdcař co pro tým a týmový výkon dělá vše. Navíc umí uznat kvality soupeře a jeho zasloužené vyrovnání, potažmo výhru. Přeju mu i Atléticu další úspěchy v následujících sezónách.:-)

0/0
25.5.2014 11:49

R37o51b28e53r87t 10R59u27m79a66n 2601298611398

Velky rešpekt pred trenerom Atletica,Simeonem......Zhodnotil to velmi objektivne,bol si vedomy toho,ze od 70 minuty mleli z posledneho a v predlzeni uz odpadavali uplne,co mali take krče,ale uznanie aj jeho muzstvu,dobre finale.

+1/0
25.5.2014 10:48

A55l63e68s 28B60a30d98u27r29a 9926747370125

Simeona jsem obdivoval uz jako hrace, vzdycky nechal na hristi uplne vsechno.

+6/0
25.5.2014 10:24

M15a25r82t78i70n 67J92e41z18e66r74s46k82ý 9134507342542

Simeone - " ne nejsem smutný, opravdu ne bla bla ...."  - a teď ještě tu o Sedmero krkavcích

.

pruhovaní zoufalci z Atlétika od druhého poločasu svým betonem a pobíháním jen po své polovině a pouze odkopy na nedostupnou polovinu soupeře dokázali nemožné a překonali nemohoucí výkon čechů proti slabým finům ....

.

v prodloužení již byli tito zoufalci odhaleni, když při přechodu na fotbalové "plazení" ( gól na 3:1 ukázkovej )  dostali naloženo o parník .....

+3/−14
25.5.2014 8:51

J24a31n 53P32r78i26b14i91l 4385218815196

Tomu říkám kvalitní rozbor. Měli by si Vás pozvat do studia.

A46l96e93s 81B76a26d57u91r73a 9786537830785

Nazval bych ho jinak, posledni 2 pismena sedi.

F85i83l59i49p 38D67o34b69r83o34v41o29l20n20y 2601945338262

Hodně ho uznávám za to co s Atletikem dokázal, klobouk dolů R^ Ale i kdyby Varane provokoval sebevíc, trenér by takhle reagovat neměl a bohužel by měl přijít trest za to :-))

+1/0
25.5.2014 8:18

T57o54m 34S74a29u27e12r 3275985562142

A proč by neměl reagovat na provokaci 19 letého hejska? Snad je to také jenom člověk nebo ne?

+2/−1
25.5.2014 11:20

P57e75t60r 64H96o94r91á66k 1189633169534

Pak může reagovat každý na každého a můžou se tam fackovat celý zápas. Trenér tohle nemůže udělat.

0/0
25.5.2014 11:55

O82l10d53ř93i78c67h 75B80í61l86ý 7148375854716

Rozhovor kterej se hned tak nevidí. Navzdory své výbušné povaze ukázal, že má srdce na pravém místě anemá problém se sebereflexí ani uznáním kvalit soupeře.