Arsenal otočil finále FA Cupu a slaví zisk první trofeje od roku 2005

Po devíti letech se konečně dočkali. Fotbalisté Arsenalu sice prohrávali po osmi minutách finále FA Cupu s Hullem 0:2, ale během normální hrací doby zvládli vyrovnat a v prodloužení dokonali obrat na 3:2. Český záložník Tomáš Rosický odehrál posledních patnáct minut a s londýnským klubem slaví první trofej.

R15a12d56i85m 21B34e58n14i44c47e64k 8748433478674

Arsenal asi nakonec vyhrál zaslouženě, ale nemůžu si pomoct, rozhodčí v Anglii sice penalty moc nepískají, ale kdyby dávali striktně žluté za simulování, tak v tom zápase nemohl dohrát ani Giroud, ani Cazorla. A to radši nebudu komentovat to šlápnutí Girouda na Bruce. Jediná penalta, která se dala pískat, byla ta ruka Livermora, druhý gól padl z vymyšleného rohu, prostě Arsenal už dlouho nic nevyhrál, tak šel štěstíčku naproti.;-D

0/0
19.5.2014 8:41

R31o43m52a20n 48O50p45e45t 1511259875142

chudaci hull city fans, ty breceli radsi uz 5 minut pred koncem prodlouzeni docela mi jich bylo lito. ale stejne tuto soutez nechapu. to nasazovani a los tymu. zatimco Hull city mel za celou soutez nejtezsiho suopere nejakej sunderland, a jeste v semifinale hral proti tretiligovymu tymu !!! tak arsenal musel prejit pres tottenham, liverpool, everton. Nejvetsi favority se mezi sebou vymlatej uz v prvnim, druhym kole... no kdyz je to bavi, ze ve ctvrtfinale hraje jedinej poradnej klub, kterej nekoho mimo ostrovy zajima, tak at si to tak hrajou dal :-)

0/0
18.5.2014 15:13

F34i21l35i66p 68J42a41r72a45b 1343777420437

Ty vole, dyť na koukalo 300 miliónů Číňanů ! Ti museli bejt nadšený, Arsenal tam bude prodávat trička jak divej.

R93a26d71i69m 65B14e69n32i30c33e91k 8198793958424

Arsenal měl možná těžší soupeře, zato nevystrčil paty z domácího prostředí, takže bych o těžkém losu moc nemluvil.