Juventus tuhou obranu nepřekonal, Benfica ve finále vyzve Sevillu

Benfica Lisabon si po roce zopakuje finále Evropské fotbalové ligy. Na stadionu Juventusu Turín uhrála bezbrankovou remízu, ačkoliv utkání dohrávala v deseti a postupuje díky domácímu vítězství 2:1. Jejím soupeřem bude FC Sevilla, kterou ve Valencii spasil ve čtvrté minutě nastavení Stephane M'Bia, když snížil na 1:3, což po výhře 2:0 z prvního souboje stačilo.

To není humor, to je skutečnost...:-P

Jo, a legíny nosí možná tak akorát Tvoje stará...

0/−1
2.5.2014 11:18

M86a65r19t85i65n 62S65ý11k19o52r48a 1197478157827

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se Karoch celou dobu směje jak Pepek Vyskoč? To je něco příšerného a naprosto neposlouchatelného. Nemohl by mu někdo říct, aby si tyhle móresy ala Petr Novotný odpustil.

+13/0
1.5.2014 23:45

V88í36t86ě11z65s24l91a96v 23B93r90o64ž 5115176708673

Já myslím, že byl sjetý. Smál se v absolutně nepochopitelných situacích, respektive téměř všemu.

+11/0
1.5.2014 23:51

M27a18r12t71i74n 14S15ý38k34o61r71a 1877418967987

Ono to nebylo poprvé, ale je to čím dál tím horší.

V13l52a13d65i26m93í82r 46C65i13m21l90e61r 4736382760168

Já už v ČT toto reklamoval... dostal jsem odpověď, že sport jsou emoce a že to tam patří, hm:-P. Takže až do konce života buď pesimista Táborský nebo naprosto nemožnej Karoch...

+2/0
2.5.2014 10:08

T18o23m63á37š 96Š77ť49a56s75t98n71ý 8842379284382

První zápas uznaný gol z 2m ofsajdu a dnes dostanem rozhodující gol v 94. minutě ... mě se chce normálně brečet ;-(

+4/−1
1.5.2014 23:28

R27a88d40e30k 90T12o78m97š90ů 3605973902361

Sevilla zahrála ze 4 poločasů jeden a ještě v něm dala jeden gól z ofsajdu. Dnes nezahrála už skoro vůbec nic. Z toho pohledu je její postup velmi šťastný. Na druhou stranu Valencie jim tam měla šoupnout 4 góla a neuchýlit se ke zdržování po třetím gólu, což bylo chvílema až nedůstojné. Trest bohužel pro Valencii přišel.

+8/0
1.5.2014 23:54

A92l68e36š 16K64ř11í76ž16e94k 6487150743637

Valencii jsem fandil. Ale když jsem viděl to jejich zdržování, jeden hráč se snad 3x válel a ukazoval, že má křeče, brankář se s úsměvem vydal na půlku (ok, dostal za to žlutou), tak jsem si pak škodolibě řekl, dobře vám tak.

Ale chápu, že v opačném gardu by Sevilla dělala totéž.