Juventus tuhou obranu nepřekonal, Benfica ve finále vyzve Sevillu

Benfica Lisabon si po roce zopakuje finále Evropské fotbalové ligy. Na stadionu Juventusu Turín uhrála bezbrankovou remízu, ačkoliv utkání dohrávala v deseti a postupuje díky domácímu vítězství 2:1. Jejím soupeřem bude FC Sevilla, kterou ve Valencii spasil ve čtvrté minutě nastavení Stephane M'Bia, když snížil na 1:3, což po výhře 2:0 z prvního souboje stačilo.

To není humor, to je skutečnost...:-P

Jo, a legíny nosí možná tak akorát Tvoje stará...

0/−1
2.5.2014 11:18

M56a75r69t78i62n 13S95ý50k38o75r64a 1317528567697

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se Karoch celou dobu směje jak Pepek Vyskoč? To je něco příšerného a naprosto neposlouchatelného. Nemohl by mu někdo říct, aby si tyhle móresy ala Petr Novotný odpustil.

+13/0
1.5.2014 23:45

V14í22t51ě90z17s58l19a66v 43B11r77o68ž 5225176878983

Já myslím, že byl sjetý. Smál se v absolutně nepochopitelných situacích, respektive téměř všemu.

+11/0
1.5.2014 23:51

M49a92r24t23i11n 60S79ý59k44o53r33a 1317488187797

Ono to nebylo poprvé, ale je to čím dál tím horší.

V83l36a70d58i62m93í28r 59C52i96m75l31e65r 4446352800418

Já už v ČT toto reklamoval... dostal jsem odpověď, že sport jsou emoce a že to tam patří, hm:-P. Takže až do konce života buď pesimista Táborský nebo naprosto nemožnej Karoch...

+2/0
2.5.2014 10:08

T58o85m69á55š 89Š93ť94a76s12t51n60ý 8482839174122

První zápas uznaný gol z 2m ofsajdu a dnes dostanem rozhodující gol v 94. minutě ... mě se chce normálně brečet ;-(

+4/−1
1.5.2014 23:28

R73a92d56e86k 40T78o73m81š43ů 3465903862171

Sevilla zahrála ze 4 poločasů jeden a ještě v něm dala jeden gól z ofsajdu. Dnes nezahrála už skoro vůbec nic. Z toho pohledu je její postup velmi šťastný. Na druhou stranu Valencie jim tam měla šoupnout 4 góla a neuchýlit se ke zdržování po třetím gólu, což bylo chvílema až nedůstojné. Trest bohužel pro Valencii přišel.

+8/0
1.5.2014 23:54

A69l36e80š 56K23ř60í47ž91e60k 6567880403927

Valencii jsem fandil. Ale když jsem viděl to jejich zdržování, jeden hráč se snad 3x válel a ukazoval, že má křeče, brankář se s úsměvem vydal na půlku (ok, dostal za to žlutou), tak jsem si pak škodolibě řekl, dobře vám tak.

Ale chápu, že v opačném gardu by Sevilla dělala totéž.