Obránce Kadlec dal v Turecku své první góly, Fenerbahce pomohl k výhře

Český obránce Michal Kadlec pomohl v zápase 29. kola turecké fotbalové ligy dvěma góly k výhře Fenerbahce 4:1 nad Antalyasporem. Český reprezentant nastoupil teprve k šestému utkání v dresu Fenerbahce, kam přestoupil loni v červnu z Leverkusenu, a poprvé v Turecku skóroval.

D83a51v67i74d 56P64r77a50ž44á92k 6274672792156

Kadlec je docela vytížen, mám obavy, že se bude muset kvůli únavě vzdát repre :-/

0/0
14.4.2014 10:56

J20a53n 26Š11u96l38a 9941676467202

Ta slovenská liga je neuvěřitelná. Přemýšlím, jestli se vůbec někdy stalo, že by mi nepohřbila sázenku ;-D..

0/0
14.4.2014 10:26

J27a65n 83M29a57j69z86n49e87r 9168604692319

"Kadlec první gól utkání vstřelil v 21. minutě domácí obránce Caner Erkin, o deset minut později vyrovnal Isaac Promise. Pak ale zaúřadoval Kadlec a po jeho trefách v 38. a 89. minutě Fenerbahce vedlo již 3:1."