Obránce Kadlec dal v Turecku své první góly, Fenerbahce pomohl k výhře

Český obránce Michal Kadlec pomohl v zápase 29. kola turecké fotbalové ligy dvěma góly k výhře Fenerbahce 4:1 nad Antalyasporem. Český reprezentant nastoupil teprve k šestému utkání v dresu Fenerbahce, kam přestoupil loni v červnu z Leverkusenu, a poprvé v Turecku skóroval.

D84a20v32i17d 55P54r21a78ž90á52k 6144632932576

Kadlec je docela vytížen, mám obavy, že se bude muset kvůli únavě vzdát repre :-/

0/0
14.4.2014 10:56

J86a54n 62Š36u98l28a 9201396587842

Ta slovenská liga je neuvěřitelná. Přemýšlím, jestli se vůbec někdy stalo, že by mi nepohřbila sázenku ;-D..

0/0
14.4.2014 10:26

J77a53n 11M46a91j93z71n66e89r 6892752248558

"Kadlec první gól utkání vstřelil v 21. minutě domácí obránce Caner Erkin, o deset minut později vyrovnal Isaac Promise. Pak ale zaúřadoval Kadlec a po jeho trefách v 38. a 89. minutě Fenerbahce vedlo již 3:1."